Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 06.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема За разкрепостеността :)нови  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано09.02.08 00:04



Много пъти съм си говорила с много приятелки и приятели за това, дали трябва или не трябва да има човек задръжки. До къде да стигат и т.н. и т.н.
Казваме още от подрастваща възраст, че от живота трябва всичко да се опитва, но сякаш идва един момент в който си казваме, че не си заслужава ... но дали е така????

Вие как мислите?
Трябва ли човек да има задръжки, кога и с кого?
Трябва ли да спира поривите си? Заслужава ли си?



Тема Re: За разкрепостеността :)нови [re: Lovename]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано09.02.08 00:33



Да, трябва да има.На много места човек трябва да се съобразява за свое добро, неизбежно е.Хубавото е, че има приятели..пред тях си такъв, какъвто си.





Тема Re: За разкрепостеността :)нови [re: Zaibne]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано09.02.08 13:23



трябва да се съобразява за свое добро

Да се съобразява с кого? И защо?



Тема Re: За разкрепостеността :)нови [re: Lovename]  
Автор дe_cи (непознат)
Публикувано09.02.08 16:33



Заради "хората", обществото като норма и модел за поведение.

На истината краката са винаги разтворени!


Тема Re: За разкрепостеността :)нови [re: дe_cи]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано09.02.08 16:41



Заради "хората", обществото като норма и модел за поведение. - Да го духат и хората и обществото и поведението! Когато двама имат желание имат правото и трябва да стигнат до където могат да стигнат!

Сигурно е много интересно да принадлежиш към раса, при която и двата пола да са разумни.


Тема Re: За разкрепостеността :)нови [re: Sam]  
Автор дe_cи (непознат)
Публикувано09.02.08 16:53



Аз, честно казано, разбрах, че става дума за..., абе, не за това, което става межу двама, то там май си има неписан закон, че когато им е гот и на двамата, то всичко си е в реда на нещата, ако ще да практикуват БДСМ, секс на обществени места, да се оковават, заковават и тн.

На истината краката са винаги разтворени!


Тема Re: Да си дойдемнови [re: Lovename]  
Автор дe_cи (непознат)
Публикувано09.02.08 17:07



на темата.
Поста ти ме присети за прощалното писмо на Габриел Гарсия Маркес, който пише : "Ако Бог забравеше за момент, че съм една парцалена кукла и ми подареше късче живот, може би нямаше да казвам всичко, което мисля, но със сигурност щях да мисля всичко това, което казвам тук. "

Още : "Щях да спя малко, да мечтая повече, защото за всяка минута, когато затваряме очите си, губим 60 секунди светлина. Бих продължил, когато другите спираха, бих се събуждал, когато другите спяха. Бих слушал, когато другите говореха и колко бих се наслаждавал на един хубав шоколадов сладолед!"

Пак там : "Боже, ако можех, бих изписал омразата си върху леда и бих чакал да изгрее слънцето."


Или : "На хората бих посочвал колко грешки правят, като мислят, че спират да се влюбват, когато остареят, без да разбират, че остаряват, когато спират да се влюбват! На малкото дете бих дал крила, но бих го оставил само да се научи да лети. На възрастните бих показал, че смъртта не настъпва в резултат на преклонната възраст, а в резултат на забравата. "

"Научих, че човек бива оправдан за това да гледа другия отвисоко само, когато трябва да му помогне да стане. "

"Винаги трябва да казваш това, което чувстваш и винаги да правиш това, което мислиш."

Цялото писмо - http://truden.com/modules.php?name=News&file=article&sid=83


Сигурно дойде като малко "лирическо отклонение".
Що се отнася до мен - казвам "Майната му на обществото" и после си плащам, защото безплатни обеди нема. ФАКт.
Пяла съм по улиците с една приятелка, защото ми се е пеело и хич не ми пукаше, че хората ме гледаха тъпо и шашнато. Радвах се на онези, които усмихнах. Танцувала съм по Ръковска, най-прекрасното и диво танго в живота ми. Хората, хората..., дето отдавна не са хора, забързани, клиширано, в ежедневностите и битовизмите, дето дават точно толкова, колкото няма да ги ощети, но пък ще ги направи в собсвените си очи и на околните "даващи".
Хората, хората... Аман!
Не искам, когато зема да умирам да си направя тъжната равносметка, че не съм живяла, заради "хората", на които, вервайте им, хич не им пука какво и как правите, ако не е за тяхна сметка. Туй то.

На истината краката са винаги разтворени!


Тема Re: За разкрепостеността :)нови [re: Sam]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано09.02.08 19:26



Да го духат бедните духом :)))

Много съм съгласна с теб :)



Тема Re: За разкрепостеността :)нови [re: дe_cи]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано09.02.08 19:28



Пускам темата в клуб Любов. За кого мислиш става дума :) Разбира се че за отношенията между двама :)



Тема Re: Да си дойдемнови [re: дe_cи]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано09.02.08 19:32



Напълно и изцяло подкрепям мнението ти :))))))
Радвам се, че разбираш темата :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.