Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 06.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема историянови  
Автор kate_78 (непознат )
Публикувано08.02.08 15:57



Знам,че няма да срещна разбиране но искам и аз да се изповядам. Ще започна по-отдалече. Най-добрата ми приятелка е такава още от ученическите ни години, заедно завършихме, всичко правехме заедно до ден днешен може да се каже. Но имаше една съществена разлика между нас двете. Техните бяха доста по-заможни от нащте. Тя винаги беше по-добре облечена, винаги разполагаше с повече пари. Човек след известно време свиква и спира да завижда. Разбира се беше ми гадно, когато трябваше да си купувам евтини дрешки, да бачкам в гадни кафенета по 12 часа за жълти стотинки. Винаги ме е изпреварвала във всичко, тя беше ухажваната- аз просто нейната придружителка.Но трябва да уточня, че в никакъв случай не съм по грозна, или по-тъпа от нея...Просто разликата е в гадните пари! Разбира се изпревари ме и в брака. Бяхме прекъснали отношенията си за около една година и когато веднъж случайно се видяхме ми сервира че се омъжва.. Беше много щастлива, аз приех новината със смесени чувства. Не познавах съпруга й(бъдещия). Ключът в цялата история е че ме покани за кума. В едно кафе за пръв път видях мъжът за когото моята приятелка щеше да се жени. Останах като гръмната....какво да кажа освен едно-страхотен мъж! Такъв за какъвто винаги съм мечтала-млад, интелигентен, галантен,очевидно заможен. Още на първата ни среща когато уговаряхме подробностите за сватбата той ми хвърляше погледи изпълнени с интерес. Още тогава реших, че ще бъде мой. Сватбата им беше много хубава, за кум доведоха някакъв селяндур, който излизаше с номера че щом сме кумове трябва двамата да се опознаем, но разбира се не го огря.Да не навлизам в подробности, само ще кажа че два месеца след сватбата преспах с мъжа на мойта приятелка за пръв път. От тогава го правим редовно.Тя нищо не подозира виждаме се често тримата- аз тя и мъжа й, ходим по заведения, но вече ми писва от този театър. Знам че на всяка цена ще ги разведа и ще се оженя за мъжа й. Просто е въпрос на време. Повдигала съм не веднъж въпроса пред него, но той не предприема нищо за сега. Обаче аз мога да чакам. Най-после съдбата и на мен ми изпрати шанс и ще се боря за него.Наречете ме кучка курва или каквато искате но аз знам че за себе си съм права. Всеки, включително и аз има право на малко щастие.



Тема Само не разбрахнови [re: kate_78]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано08.02.08 16:14



за чий бяс ще се жениш - нали вече си спиш с него ?





Тема Re: историянови [re: kate_78]  
Автор Tpyпaщия_пeчaл (търсещ)
Публикувано08.02.08 16:48



Не сме ние тия, които ще те съдим


Само да попитам: Как за 30 години не успя ли да срещнеш мъжа на мечтите си?



Истината е някъде посредата!

Тема Re: историянови [re: kate_78]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано08.02.08 17:01



За мен си много нещастна..съжелявам, че го казвам, имала съм такива приятелки, които завиждат, нищо добро не им се случи.Не завиждай, не се озлобявай, това само може да те погуби.
Отнсно мъжа й...едва ли е толкова готин щом на втория месец преспива с кумата, ти си знаеш.



Тема Re: историянови [re: kate_78]  
Автор wide open road (новак)
Публикувано08.02.08 17:19



Мила това по подходя6то за клуб Завист ми се струва

пс Посмисли и върху това - 6те го разведе6 6те се ожените и ... 6те си вкара6 автогол - ти 6те му прислужва6 пък някоя друга 6те влезе в твоята настоя6тата ти роля да го сползва по предназна4ение

Не го ли иска6 от спортна злоба?



Тема Re: историянови [re: kate_78]  
Автор Упcapин (_69__)
Публикувано08.02.08 17:28



Здравей. Не виждам нищо интересно в тази случка, но все пак:

1. Той не е интелигентен, нито умен.Ако беше така, в никакъв случай не би посмял да си легне с "най-добрата приятелка", на жена си. Един ден заради точка 2 , на теб ще ти писне и ще си кажеш всичко, нищо хубаво не го чака.
Точка 2. Той няма да се разведе. По принцип ти е ясно, че в първите месеци на запознанството чуствата са най-силни, щом сега не си помисля да се разведе, занапред няма да го направи със сигурност.
3. Няма да се разведе и поради друга причина, стига да има капка мозък в кухата си тиква. Би трябвало да е оценил теб като човек. Би трябвало да знае, че проблемът ти не идва от това че нямаш пари, а от това че си комплексирана. И като нищо , утре ако си с него, може да решиш, че си срещнала още по перфектния.

В крайна сметка от тези 3 точки , както казах и преди малко, нищо интересно. Средностатистическо мислене на човек без амбиции и метежи.





Тема Re: историянови [re: kate_78]  
Автор дe_cи (непознат )
Публикувано08.02.08 19:20



Какво беше?!
Дръж приятелите си близо, враговете - още по-близо.
Какво още?!
Отмъщението се сервирало студено.
Още, още...

ВРАГ

Аз имам цел - да те унищожа!
За подлостта ти. И за всяка рана.
След страшни дни и нощи възмъжа
омразата във мен. Но днес е рано.

Сега жадувам ти да си щастлив,
да затлъстяваш бавно от успехи.
И да забиваш корена си жив
все по-дълбоко във живота крехък.

Желая дом да имаш. И любов
на хора и от въздуха по-скъпи.
Щом нещо ти се случи, съм готов
от собствената кръв да ти отсъпя.

И радвам се сега, че всеки час
затрупваш битието с едри сметки.
...Така ще те отглеждам дълго аз
в омразата си като звяр във клетка.

А ти живей в спокойния уют
и си мисли, че всичко отминава,
забравил, че за мене си барут,
към който аз - искрата - приближавам.

Как ще те пръсне моят гняв свиреп,
как от върховен ужас ще застинеш!...
Но жалко е, че със самия теб
и в мен навярно нещо ще загине.

Ние, бедните читатели, не сме тук да те съдим, въпреки че пък умираме да даваме съвети и да се възмущаваме. Природа, какво да го правиш?! :)
Замисли се - защо, аджеба, си пуснала тази тема. Отговорите си ги имаш само ти, моралните задръжки и ценности - също.



Тема Re: историянови [re: kate_78]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано08.02.08 20:27



Ако беше питала ' как да го разведа ' сигурно щях да се ядосам и да те метна на пангара .

театър като този писа , защото човек се умроява от врътките, които е принуден да прави .

Сигурна ли си че той ще се ожени за теб, ако се разведе. Също и да се ожени за теб, дали друга няма да потърси за любовница. Този мъж явно е на принципа ' не съм мъж за една жена само'. Може би сега си му удобна, защото си свободна , нямаш връзка с друг мъж и като ти свирне се явяваш веднага. Може би се е оженил по друга причина, а не по любов / нормално, среща се често/ , но пък да няма намерение да се развежда.

Имаш право на щастие, защо да нямаш. Но защо да е за сметка на нещастието на друг.

Струва ли си каузата. Така като те чета този връзка за теб е важна кауза и искаш да я спечелиш.

Единствената реалност- Любовта



Тема Re: историянови [re: Бapбapeлa]  
Автор Упcapин (_69__)
Публикувано08.02.08 20:30



Ех Барби, отново гледаш едностранно , а още по лошото е че дори не си прочела цялата тема. типично в твой стил.



Тема Re: история [re: Упcapин]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано08.02.08 20:37



не чета мненията по темата никога преди да напиша мнение . не се влияя от мнението на другите, имам си мое.



Единствената реалност- Любовта


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.