Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 25.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Какво правим когато?  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 05:20



Какво правим, когато не сме разбрани правилно?

Когато сме хора, които държат на личната свобода на себе си и на хората около себе си и искаме единствено, когато сме с тези хора да си прекарат и двете страни достатъчно добре, че да са доволни от срещата и да има вариант и евентуално за хубаво прекарване когато се срещнат пак :)
Е да, но другата страна решава, че щом ти си толкова добър, че да гледаш и за неговото удоволствие, значи имаш чувства и искаш нещо повече. Не мога да разбера от къде точно следва това?
А целият принцип е, че когато доставиш на другата страна удоволствие имаш по-голям шанс той\тя да ти даде повече отколкото първоначално е решил да даде :) Това се използва от векове и в пазарната икономика :)
Дай, за да вземеш :) И в дебелите книги го пише и мъдрите хора го казват :)
От това следва единствено, че ти искаш нещо да вземеш, а не да дадеш :)
А любовта е даване, а не взимане :) Когато имаш необходимост да даваш без да искаш нищо в замяна, а не когато правиш чудеса от героизъм, за да получиш повече :)

Та вие какво смятате по въпроса? Защо повечето мъже и жени се влюбват именно в хора, които изобщо не искат тяхната любов, а просто взаимно приятно прекарване? Защо не могат да разберат, че с това си влюбване развалят всичко и магията изчезва?
И какво правим с тези хора? Как да им обясним, че отношенията ни са не на любовна, а на пазарна икономика и че искаме от тях точно определено нещо за което си плащаме добре, така че и двете страни да останат задоволени :)???

Пример: С даден човек страхотно ви привлича чисто сексуално и на тази основа всичко е на 6 да не кажа и 7, обаче виждаш, че нямате никакви други допирни точки, върху които да градите каквато и да било друга връзка ( да се качвате по спиралата на любовта). Но тъй като не искате да има просто някакъв механичен секс и използване на другата страна то вие създавате с този човек някаква ваша си връзка в която му давате шанса да бъде себе си, защото вас не ви касае какъв е той като човек и го изслушвате като страничен наблюдател ... нещо като да гледаш сериал от 57 епизод ... а ви касае единствено, да запази хъса си да прави страхотен секс с вас. И слушате внимателно, за да разберете, какво би го направило щастлив, за да повишите този му хъс :)
Е да ама този човек си е интерпретирал това слушане, като интерес към самият него и щом се интересуваш от него, значи си бил влюбен и щом си бил влюбен значи искаш нещо повече от секс от него и почва да се интересува й той от теб и да те разпитва и да се меша където не му е работа с което разкъсва връзката, която сте създали и вместо да си правите хубавото .... той почва да си трови живота с мечти, които няма да станат и покрай това трови и вашия, защото пак трябва да си търсите някой с който да правите страхотен секс.
Е честно ли е това според вас? И защо става така? Защо хората не слушат, когато им се говори? И защо когато им подадеш пръст, винаги искат да ти налапат цялата ръка?



Тема Един страничен въпрос...нови [re: Lovename]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано16.01.08 07:35



Като ти покажат свинска пържола мислиш ли си за кръвното?

Ти му показваш любовта, защото явно си открила, че това го стимулира и ти носи дивиденти и сега се оплакваш, че са му потекли лигите... Мисля, че е нагло от твоя страна и единствения ми съвет е да го оставиш момчето и да си намериш следващият.



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор Poзeнбepr (лирически герой)
Публикувано16.01.08 07:49



Ангела е прав. Когато не сме разбрани правилно, най-малкото, което трябва да се опита, е да се оправи недоразумението, а не да тъпчеш на едно място, чакайки "нещо да се промени". Всеки вид отношения трябва да са ясни, без задни мисли. А за това, че с влюбването се "разваля магията" не съм много съгласен.

Ако спреш за момент да търсиш чуждите грешки, може и да видиш своите...


Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор deep_ ()
Публикувано16.01.08 07:53



абе ти знаеш ли какво искаш)))))?...първо се изясни със себе си....после и с другите около теб...иначе си оставаш в омагьосания порочен кръг...наречен "твой свят"





Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано16.01.08 09:26



Защо не могат да разберат, че с това си влюбване развалят всичко и магията изчезва?

Защото патко загубена влюбването идва независимо, какво разбираш и какво не.
Освен това, за теб магията може и да изчезва, но за тях те първа се появява.

И какво правим с тези хора? Как да им обясним, че отношенията ни са не на любовна, а на пазарна икономика и че искаме от тях точно определено нещо за което си плащаме добре, така че и двете страни да останат задоволени :)???

Колкото и дори отношенията да се основават на пазарни принципи, чувствата и хората не са стоки и никой не обича да бъде купуван или използван.

покрай това трови и вашия, защото пак трябва да си търсите някой с който да правите страхотен секс.

Е това ако не е използване здраве му кажи, няма значение, какво даваш ти от себе си, даваш го единствено и с цел да получиш хубав секс, всъщност не човека, който се е влюбил в теб трови твоят живот а ти неговия, по-добре го отърви от себе си, защото не можеш и си неспособна да му дадеш това, което той иска.

И защо когато им подадеш пръст, винаги искат да ти налапат цялата ръка?


връзка в която му давате шанса да бъде себе си,

Егати наглостта, тя подавала пръст, тя давала шанс.... ми прав Ангела.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано16.01.08 10:11



Това става точно заради това,че ти не искаш сериозна връзка и се държиш на разстоянии,другия почва да те иска все повече и се опитва да те спечели,това един вид игра.......той иска да затвърди печеленето на играта,като спечели твоето сърце........така става и наобратно,ти можеш да се влюбиш в някого....но той не те иска за любов,а само за секс....монета има две страни


винаги е така и винаги ще бъде така......живота не е лесен



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор дъждoвнaтa ()
Публикувано16.01.08 10:43



А ти като можеш да се катериш по спиралата на любовта с някой конкретен, защо си губиш времето с другите?
И при все че човекът, с когото "търгуваш", не е намерил това, което търси в теб, означава ли, че трябва да се откаже от него, защото ти така си решил/а?



Тема Re: Един страничен въпрос...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 15:14



Да го оставя?
Не е ли гадно да оставиш някого във вихъра на илюзията?
Не е ли по-добре да се изясни проблема?
И да се даде шанс на другата страна да чуе какво всъщност си искал и да каже дали приема това положение или продължава да държи на илюзиите си?

Или е по- редно да оставиме другия да почне да търси вина, която всъщност липсва, защото няма виновни, а просто неразбирали?



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Poзeнбepr]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 15:17



Съгласна съм, че всичко трябва да е ясно.
И когато се види, че от другата страна не са те разбрали правилно да им го кажеш и да се стигне до разбирането, кой до къде иска да стигне в дадените отношения.



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: deep_]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 15:26



Аз лично, много добре знам какво искам.
Странното е, че очаквам и от другите да го знаят и да могат да го кажат на глас точно и ясно. А не да се крият зад недоисказвани реплики и многозначни думи :)

А за собственият свят. Ми че то всеки живее в такъв.
Какво искаш да ми кажеш, че ти живееш в чужд свят ли?
Ти нямаш ли изградена личност, собствено мнение, желания и планове за твоят си живот. Не знаеш ли какво точно искаш и кое точно ти доставя удоволствие и кое не? И като следваш всичко това не изграждаш ли един твой свят? Ясно е, че не всеки ще е съгласен с тези твой изградени мнения и желания и от това следва ли, че ти живееш в измислен свят? Или по-скоро следва, че другата страна не е съгласен с това, че ти си изграден и не можаш да бъдеш манипулиран?

Редактирано от Lovename на 16.01.08 18:44.



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Myth]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 15:35



Защо така се гневиш?
Може би са те поставяли в такава ситуация?

Не мислиш ли, че любовта е чувство, което вирее в дадени условия? И любовта е чувство, което изпитваш без да се пристрастяваш към даденият индивид? Да обичаш някой не значи ли това, че си готов на всичко, за да може другият да е щастлив та дори и ако щастието му е с друг? Останалото е просто желание да получиш нещо от другия и когато не го получиш ти е гадно и почваш да страдаш.
Всичко в света се базира на взимане и даване освен Любовта, но за това пък тя много рядко се среща в чист вид. В повечето ситуации се примесва именно с пазарната икономика.
А що се касае до секса. Той е хубав едиствено когато и двете страни получават удовлетворение от него, така че не видам, къде точно е използването?



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: nyctea]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 15:43



Искаш да кажеш, че щом усетиш, че другият иска точно определено нещо от теб и е готов да ти даде това, което ти искаш, за да го получи, трябва да искаш максимума? Да видиш до къде може да стигне и колко може да даде? Това не е ли комплексарско? Това не е ли желание да видиш колко струваш? Нима другите трябва да ти го казват? Ти не знаеш ли?
Игра казваш. Мерене на п...и?
Не мисля, че когато искаш нещо и намериш источника от който да го получиш и си готов да дадеш, за да получиш ... това е игра.
Това не е игра, а взаимна изгода, та дори този, който притежава нещото е в двойна изгода, защото все пак това, което искаш от него не е да го тероризираш, а да му доставиш удоволствие, за което му доставяш оште едно удоволствие. Е това ако е прецакване, здраве да е :)

Ама то е така в живота, колкото повече даваш на един човек, толкова повече той иска :) Ненаситно е човешкото око.



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано16.01.08 16:14



Изчетах всичко до тук.....Какво да ти кажа.Отказах се да пиша това дългото,както имах намерение първоначално.Единствено искам да ти пожелая да се окажеш от другата страна.



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано16.01.08 16:21



За секса конкретно не си ли се замисляла, че за отсрещният товаа не е просто секс, като физическо упражнение от, което получава удовволствие, а сеекс с любим човек и изява на любовта му. В предните си постове, говориш за изясняване на отношенията, но това, като че ли е трябвало да стаане преди секса а и, като виждаш на къде тръгват нещата....

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 17:34



Какво правим, когато не сме разбрани правилно? -Изесняваме се.

В твоя случай бих те изяснил с 3-4ри приятели



/много съм уморен/



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: 4erveno_nebe]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 17:37



От коя страна?



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Myth]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 17:47



Когато още на първа среща секса стане реалност, за мен връзката е ясна :)
Когато срещите се основават на правенето на секс също връзката е ясна :)
Когато не сте отишли на едно кино или някъде другаде, за да се забавлявате ... ми също е ясно :)
За каква любов и за какви 5 лева става дума?
Може ли да съществува любов между двама души, които не споделят удоволствията си заедно, а правят единствено секс и си говорят за работа и времето?
За мен това което изпитва другата страна не е любов, а собственическо чувство.
Същото чувство поради което затварят в клетка пойна птица. Да пее само за един човек. Е да ама не става :)



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 17:48



За групов ли става дума :))



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 17:59



ъхъ.пробвала ли си?

/спи ми се/



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 18:01



Нищо човешко не ми е чуждо :)))



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 18:04



браво на тебе!Хубав човек си

Мой човек

/Играе ми се шах,ще ме спукат от бой/



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: sula_lucky]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 18:05



Да хне забравя-сефтето ми беше групов

Никой не разбра,че е сефте



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 18:08



В мелето кой ще те гледа какъв си :)) А и като има от кой да гледаш какво да правиш :)



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 18:11



гледал съм....от кой кът бях само с две жени-на 7-ем водки...те бяха на повече


Ти що не направиш един с тоз,да му се изясни всичко



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 18:16



Кой тоз?
Темата е принципна, не визира никой конкретно :))
Най малкото, защото са неколцина и то история :) Ама винаги ми е било интересно, защо мъжете, които се бият в гърдите, че са с теб само сексуално, като им дадеш каквото искат и вземат, че почнат да хлътват и после бягат, щот ги плаши, че вече не те контролират нещата, защото те са тези с повечето желания :))) А иначе знаели какво искат и как да го постигнат :))

Не че съм им се връзвала де :)
Аз вярвам на Библията, в която пише: "По делата им ще ги познаете."
На думи и политиците го докарват много добре :)



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 18:40



Ми незнм

Нито знам какво искам,нито как да го постигнаНе са бия,че съм с некоя само сексуално и кът е така обикновено бързо ми минават мераците .Требе да каже некой дет е такъв тип



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 19:11



Е хайде сега :))
Искаш да кажеш, че не си бел с мацки, които са на принципа на пазарната икономика. Разликата е в това, че мъжете търсят секс, а жените сигурност, която в днешно време се получава от парите. Та не ти се е случвало казваш?



Тема Мен ако питаш...нови [re: Lovename]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано16.01.08 19:17



Гадно е само по себе си, че си започнала да го използваш, но не ми е работата да ти се бъркам.
И това да го оставиш не означава да избнягаш без обяснение ами да му обясниш положението, че от него не желаеш нищо повече от кура му и да си тръгнеш... Знам обаче, че може и да не го направиш още малко, защото явно ти е готино и не си се разбързала...

Имай на предвид, че най-големият грях е, че докато той си мисли, че нещо може да се получи - може да изтърве истинската си любов... И ако му оставиш право на избор - той ще продължи да ти се натиска с надежда... Бе... Оправяй се





Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 19:25



Ми незнам,май не.Провокирам неква съвест ,пък и съм алергичен от към финансово подпомагане на жени.
Имал съм една дълга връзка при която момичето първо беше доста богато.После фалира .След това заедно имахме печаливш бизнес.Първо тя се влюби в мен,а пък на мен ми беше безр.,после аз хлътнах пък тя ме разлюби и всичко се крепеше на секс и общ бизнес...като приключихме с бизнеса продължихме да се виждаме и да правим само секс ама на мен ми писна така и разгоних фамилията

Иначе не мога да скъсвам...като е край трябва да се отрязват всички пътища брутално без никви илюзии



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор Poзeнбepr (лирически герой)
Публикувано16.01.08 20:20



Най малкото, защото са неколцина и то история :) Ама винаги ми е било интересно, защо мъжете, които се бият в гърдите, че са с теб само сексуално, като им дадеш каквото искат и вземат, че почнат да хлътват и после бягат, щот ги плаши, че вече не те контролират нещата, защото те са тези с повечето желания :)))

Като слушам начина им на разсъждения според теб, сигурно говориш за хора до 20-22 години максимум, защото повечето мъже след 25 сериозно се замислят как ще я карат оттук нататък ( при мен даже това стана още по-рано ). Разбира се, има и изключения, както всяко правило.

А иначе знаели какво искат и как да го постигнат :))

Да, знаят

. Искат да си легнат с теб. Толкова ли е сложно за обяснение? Значи ако търсиш друг тип мъже, трябва да "смениш тактиката" ( макар че ми е чудно как ще стане това )

Аз вярвам на Библията, в която пише: "По делата им ще ги познаете."
На думи и политиците го докарват много добре :)


Ами честно да ти кажа, досега никоя жена не ме е оценила по делата, а само по приказките. А в 90% от случаите те не се различават много от делата ми. Честно да ти кажа, наистина търся тази, която ще го направи.

Ако спреш за момент да търсиш чуждите грешки, може и да видиш своите...

Тема Re: Мен ако питаш...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 20:26



Въпроса беше принципен :)
Не съм казала, че имам такъв проблем в момента.
Срещала съм такива ситуации и ми беше интересно мнението по въпроса на други хора освен моето :)



Тема Re: Мен ако питаш...нови [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 20:29



ти принципно какво искаш при това положение???Че много не ми стана ясно





Тема Re: Какво правим когато?нови [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 20:33



И аз съм на този принцип. Като се къса трябва да е от корен :) като ваденето на зъб :)
Не трябва да бъдем с някой заради изгода или защото ни е удобно да си имаме питомно докато гоним дивото :) Някак си не е честно нито за нас, нито за другата страна :)
Ти как мислиш по въпроса :)

А за финансово подпомагане на жени ... не ги разбирам тези жени. Да си продадеш свободата само заради едните друшки и залагжалки ... не си заслужава :)



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Poзeнбepr]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 20:35



Най малкото, защото са неколцина и то история :) Ама винаги ми е било интересно, защо мъжете, които се бият в гърдите, че са с теб само сексуално, като им дадеш каквото искат и вземат, че почнат да хлътват и после бягат, щот ги плаши, че вече не те контролират нещата, защото те са тези с повечето желания :)))

Като слушам начина им на разсъждения според теб, сигурно говориш за хора до 20-22 години максимум, защото повечето мъже след 25 сериозно се замислят как ще я карат оттук нататък ( при мен даже това стана още по-рано ). Разбира се, има и изключения, както всяко правило.


-Хммм,мойте наблюдения пък са ,че обикновено повечето мъжете се замислят сериозно как ще я карат след 30-ет...някой и по късно

е,има и изкл



Тема Re: Мен ако питаш...нови [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 20:37



Принципно ми е интересно, защо хората ги е страх да си кажат точно какво искат :)) И когато видат, че това мълчание е навредило на другия пак не си признават грешката, а подвиват опашка и изчезват, сякаш така ще решат проблама :)
А толкова е по-добре да си кажеш точно какво искаш. Най-много можеш да постигнеш това, че другият да се съгласи със "сделката", а в най-лошия да ти откажан, ама така и така като изчезнеш пак става същото :)



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 20:41



Ми като става въпрос за изгода и аз съм облагодетелстван,хич не ми дреме дали е честно за другата страна

За мен мисля,че си е честно
"Не е луд тоз дет яде баницата.................."

Ми то на някой жени хем им е добре да са с някой а пък финанс. облаги са си бонус.Имам такава позната....от пепеляшка сега е собств на верига от магазини....и се разбира прекрасно със съпруга си



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Poзeнбepr]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 20:44



Който търси намира :)

Не говоря за такива до 25, а за над 25 :)
А за тактиката ... незнам с какво привличам такива "мъже", и на мен ми е интересно, но определено няма такъв който след известно общуване с мен да иска само секс. И точно това е проблема :)) Вместо да продължим израстването във връзката, те се изпокриват ... като да вдигне майка му мобилния и да каже - Няма го в къщи :) .. и повече никога не ги виждам :)

Винаги ми се е искало да седнем и да си кажем нещата както са, да се изясним и да се разделим като добри познати, но уви :) Не е лестно да си признаеш, че не си това, за което си се представял :)



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 20:50



Когато се гледат нещата само от едната страна, може да излиза, че е облагодетелствана само тя, но всъщност щом и двамата са стигнали до решението да са заедно ... ми надали другата страна няма изгода от това :)
Егоисти сме, когато отглеждаме цвете, за да му се радваме, но и цветето е облагодетелствано с това, че някой го обгрижва :)



Тема Re: Мен ако питаш...нови [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 21:04



Принципно ми е интересно, защо хората ги е страх да си кажат точно какво искат :)) И когато видат, че това мълчание е навредило на другия пак не си признават грешката, а подвиват опашка и изчезват, сякаш така ще решат проблама :)
-Сига ще се опитам да ти отговоря /макар,че се разлагам и мозака ми е напълно блокирал/Аз съм точно от тез хора

Щот обикновено незнаем какво искаме...някой не си го признават.Искаме нещо повече само от секс контакти с интересни ,силни жени,но знаем,че получем ли го трябва доста да се променим зя да се получи нещо повече,но нито го искаме,нито го можем....обичаме да си правим каквото си искаме...такава връзка осъзнаваме,че няма бъдеще и след като егото ни е задоволено предпочитаме да се скатаем като плъхове и да ги оставим да се терзаят он неизвестноста.В противен случай,свикваме или пък направо обикваме жената,която рано или късно ще ни бие шута и тогава ще сме доста наранени.



Тема Re: Мен ако питаш...нови [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 21:14



Искаш да кажеш, че всъщност си е вярва приказката, че има две гадни неща на този свят : да не ти се сбъднат мечтите и да ти се сбъднат :)



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор Poзeнбepr (лирически герой)
Публикувано16.01.08 21:20



Който търси намира :)

По принцип така си е :) Но това важи и за жените :)

Не говоря за такива до 25, а за над 25 :)
А за тактиката ... незнам с какво привличам такива "мъже", и на мен ми е интересно, но определено няма такъв който след известно общуване с мен да иска само секс. И точно това е проблема :)) Вместо да продължим израстването във връзката, те се изпокриват ... като да вдигне майка му мобилния и да каже - Няма го в къщи :) .. и повече никога не ги виждам :)


А пробвала ли си ти да търсиш мъжа, но не защото така си решила, а защото си контакувала известно време с него, видяла си някои черти на характера му и т.н.? Не са много жените, които са пробвали. Не съм и видял много жени, които да си кажат "Виж го сега този пич, културен е и мил ( но не само с определени хора ), абе добър човек изглежда. Не може ли да направя нещо по въпроса?" Тоест ти да си човека, който да поеме инициативата? Не може да гледаш по един и същи начин на всички мъже и трябва да преценяваш всеки и начина, по който да подходиш. То е като риболова - каквато стръв хвърлиш, такава риба ще хванеш. :) Много интересно откъде си ги намерила такива, само че това не е по темата.

Винаги ми се е искало да седнем и да си кажем нещата както са, да се изясним и да се разделим като добри познати, но уви :) Не е лестно да си признаеш, че не си това, за което си се представял :)

Това няма как да стане веднага. И аз харесвам качествения диалог, защото без диалог нещата не продължават особено дълго. Но и без секс не става, защото ако не е израз на взаимните чувства, какво е? Двете трябва да са в баланс, заедно с още доста неща, зада има нещо наистина качествено ( мое мнение ) А ако тръгнеш да се правиш на такъв, какъвто не си, си загубил още преди да си започнал. Това всеки го знае.

Ако спреш за момент да търсиш чуждите грешки, може и да видиш своите...


Тема Re: Мен ако питаш...нови [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 21:20



Може и така да се каже


Макар,че аз отдавна нямам мечти....Просто се опитвам да се наслаждавам и изстрадвам максимално/последното без да искам,такъв съм си/всичко ,което ми се случва.



Тема Re: Мен ако питаш...нови [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 21:23



Не е лошо да имаш мечти :) Лошо е да се привържеш към тях :)



Тема ако ти прочета целия постнови [re: Lovename]  
Автор мaлkият rмypeц (998)
Публикувано16.01.08 21:31



ще се депресирам...големи анализи големо нещо



Тема При възможностнови [re: Lovename]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано16.01.08 21:32



При възможност - мислете!

Сигурно е много интересно да принадлежиш към раса, при която и двата пола да са разумни.


Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Poзeнбepr]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 21:34



Всеки отделен индивид е индивидуална личност за мен и го приемам като една нова вселена. Никога не слагам мъжете или жените под общ знаменател.
А що се отнася до това кой прави първата крачка ... ми не съм от тези дето чакат покана :) Още от училище винаги съм показвала че харесвам някой и съм търсила начин да общувам с даденият човек, като му дам шанс да види, че ми харесва и че ако ме иска отговора няма да е не :) Все пак не искам да убивам мъжкото себелюбие :)

От къде ги намирам :) Не ме питай и аз незнам, но ако си напиша мемоарите ще са изпълнени с мъже, които не сте и сънували, че съществуват :) Късмета ми е такъв ... но не съм спряла да търся :) Нали все от 100 жаби ще изкочи и някой принц най-накрая :)))))))))))))))))))))))))))))))



Тема Re: ако ти прочета целия постнови [re: мaлkият rмypeц]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 21:36



Тва е по малката беля-някой от много аналиЗи се шизофренират



Тема Re: При възможностнови [re: Sam]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 21:36



Абе незнам дали това ще е интересно, но съм сигурна, че ако принадлежиш към раса, при която всички хора са разумни ще е много по-добре :)


А ти като мислиш, какво измисли?



Тема Re: При възможностнови [re: Lovename]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано16.01.08 21:38



Много сме по-близо до раса в която всички са безумни... Малцина имат мъничко разум и единици са разумните... Грозна картина!





Тема Re: При възможностнови [re: The Fallen Angel]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 21:40



Много си близо до истината, за най голямо съжаление :)



Тема Re: При възможностнови [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 21:41



Да,ама така е по интересно





Тема Re: При възможностнови [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 21:44



Така ли мислиш?



Тема Re: При възможностнови [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 21:51



Понятията "разум",Разумен"са много,много разтегливи
Ако ми кажете какво имате предвид вие,може и да кажа какво мисля
/Пия си ракията/



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор Poзeнбepr (лирически герой)
Публикувано16.01.08 21:51



Всеки отделен индивид е индивидуална личност за мен и го приемам като една нова вселена. Никога не слагам мъжете или жените под общ знаменател.
А що се отнася до това кой прави първата крачка ... ми не съм от тези дето чакат покана :) Още от училище винаги съм показвала че харесвам някой и съм търсила начин да общувам с даденият човек, като му дам шанс да види, че ми харесва и че ако ме иска отговора няма да е не :) Все пак не искам да убивам мъжкото себелюбие :)


Ако това е така, то тогава ще е добре да има повече такива като теб.

. Знам само, че това, което пишеш от гледната точка на жена, аз съм го преживял от мъжката гледна точка по абсолютно същия сценарий с малки разлики ( нормално е да има разлики, става въпрос за страната на жената и страната на мъжа ). И при положение, че задаваш тези въпроси, аз би трябвало да ги задам същите. Но не съм го направил досега и нямам намерение, защото би излезнало, че се оплаквам, а може ли човек да се оплаква само затова, че човека отсреща бил такъв, какъвто е?

Ако спреш за момент да търсиш чуждите грешки, може и да видиш своите...

Редактирано от Poзeнбepr на 16.01.08 22:00.



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Poзeнбepr]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 22:01



Знаеш ли какво искаш, няма да е трудно да го получиш стига Егото да не ти пречи :) Откакто разбрах, че Егото ми е това, което ми пречи да имам желото ... ми изгоних го :)) и сега не се оплаквам ... няма нещо, което да не съм получила :)) Ако не от един, то от друг :) Единя пали огъня, а другият го поддържа :) но е важно, че на мен ми е топло до огъня :)))



Тема Re: При възможностнови [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 22:02



Да можеш да мислиш за повече от три неща :))))))))))


(пия си водката)



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор Poзeнбepr (лирически герой)
Публикувано16.01.08 22:06



Знаеш ли какво искаш, няма да е трудно да го получиш стига Егото да не ти пречи :) Откакто разбрах, че Егото ми е това, което ми пречи да имам желото ... ми изгоних го :)) и сега не се оплаквам ... няма нещо, което да не съм получила :)) Ако не от един, то от друг :) Единя пали огъня, а другият го поддържа :) но е важно, че на мен ми е топло до огъня :)))

Всеки си мисли, че знае какво иска, но дали наистина е така? За Егото съм съгласен, но това за огъня нещо не ми хареса. Един пали огъня, друг го поддържа, трети пече храната на огъня... не станаха ли много променливите?

Ако спреш за момент да търсиш чуждите грешки, може и да видиш своите...

Тема Re: При възможностнови [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 22:13



Нали нямаш предвид едновремено,че става манджа с грозде
/бода филенце/



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Poзeнбepr]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 22:16



То си зависи от променливите, а не от мен :)
Когато свърши източника на дърва, се появява източника на въглища :)) Въпроса е, че огъня го има и топли :)) Няма незаменими хора, има незаменими идей :)



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор Poзeнбepr (лирически герой)
Публикувано16.01.08 22:19



То си зависи от променливите, а не от мен :)
Когато свърши източника на дърва, се появява източника на въглища :)) Въпроса е, че огъня го има и топли :)) Няма незаменими хора, има незаменими идей :)


Сякаш слушам една от колежките ми. Както и да е. Незаменими хора наистина няма, ама не съм чул някой да живее с идеята, вместо с човека...

Ако спреш за момент да търсиш чуждите грешки, може и да видиш своите...


Тема Re: При възможностнови [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 22:20



ако мислиш добре :))) може и едновремено :) Ще станеш Наполеон :))



Тема Ехееееенови [re: Lovename]  
Автор Poзeнбepr (лирически герой)
Публикувано17.01.08 05:03



Откъде тръгнахме, къде стигнахме? Първо от възмущението от "несериозните" хора, минахме през "незаменимите" хора и идеи, и стигнахме до това, че няма значение кой ще поддържа огъня. Не знам на кой човек ще му е все едно, ама ти си знаеш. Все едно да кажеш, че е едно и също "Да мина ли да те взема?" и "Да взема ли да те мина?". Разликата е само в положението на две думички, а смисъла тотално се променя, нали? А пък самата ти идея за "огъня" ми се вижда фундаментално грешна. Като заключение по същинската темата, ако всеки имаше доброто желание наистина да опознае човека отсреща и си е задал поне веднъж въпроса "А човека отсреща защо би останал с мен за по-дълго?", подкрепен с подходящия за това диалог, нямаше да се стига до ситуациите, за които пишеш. Отговора е в подписа на постовете ми



Хайде със здраве

Ако спреш за момент да търсиш чуждите грешки, може и да видиш своите...

Редактирано от Poзeнбepr на 17.01.08 05:19.



Тема Re: Мен ако питаш...нови [re: sula_lucky]  
Автор steffani (чета си тука..)
Публикувано17.01.08 11:29



Честен отговор.
Рядкост.

Мъжът, научил те на блус, секс и обич, се гравира в душата ти.


Тема Re:всичко написано дълго е фалшива наука!нови [re: Lovename]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано17.01.08 12:07



Истината е само такава - ОБИЧАЙ човека до теб!Независимо кой!





Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано17.01.08 14:44



чакай пак да пробвам......ти не усещаш,че играеш,това е нещо,което остана от ерата на маймуните,просто го правиш......но просто навреме трябва да спреш...



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: nyctea]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано18.01.08 00:13



Я по добре ми обясни за теб какво е играта?

Защото за мен играта е нещо като на котка и мишка, а когато става въпрос за зрели хора ... ми не го приемама за игра, защото няма печеливши и победени, а става въпроса за удоволствие ... взаимно.



Тема Re: Ехееееенови [re: Poзeнбepr]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано18.01.08 00:27



Не съм говорила за несериозни хора :))
Казах, че няма незаменими хора, а само незаменими идей :)
Когато си гладен надали ще ти пука кой е сготвил яденето, по скоро ще ти пука дали си се наял с нещо вкусно :)
Примера с разместването на думи няма нищо общо с идеята. "вкусно ядеш" и "ядеш вкусно" ... май няма разлика.
А самата идея за глада си е праисторическа от сътворението на света :)
ако всеки имаше доброто желание наистина да опознае човека отсреща и си е задал поне веднъж въпроса "А човека отсреща защо би останал с мен за по-дълго?", подкрепен с подходящия за това диалог, нямаше да се стига до ситуациите, за които пишеш.
Дълбоко грешиш.
Ами ако човека има ниско самочувствие и не вижда това, което ти виждаш в него и те напуска само защото не вярва, че е точно това, което вижда, когато погледне в очите ти и види отражението си????
Ами ако този човек решава, че е прекалено егоистичен и не може да ти даде това от което вижда, че имаш нужда и заслужаваш, защото си страхотен човек?
Ами ако човека насреща вижда твоето ниво и темпа ти на развитие и не смята че може да ти е равен и да издържи на темпото ти?
Тогава мислиш ли, че един разговор ще оправи нещата???
А за подписа ..... ми аз не търся никога грешката в другия, защото търся нещата които мога да променя, а мога да променям единствено себе си :) Не се боря с вятърни мелници и не искам от хората да се променят ... за това не насилвам някой, който да уча как да поддържа огъня, а просто търся друг който вече се е научил на това :))) Елементарно Уотсън :)



Тема Re: Ехееееенови [re: Lovename]  
Автор Poзeнбepr (лирически герой)
Публикувано18.01.08 07:52



Когато си гладен надали ще ти пука кой е сготвил яденето, по скоро ще ти пука дали си се наял с нещо вкусно :)

Има и друг вариант - ако си гладна, можеш да си сготвиш и сама, и пак ще се наядеш с нещо вкусно.

Не си ли съгласна?

Ами ако човека има ниско самочувствие и не вижда това, което ти виждаш в него и те напуска само защото не вярва, че е точно това, което вижда, когато погледне в очите ти и види отражението си????

Има и такива хора, виждал съм. Тук е твоя отговорност това да не се случи, да му показваш непрекъснато, че той е специален за теб ( но не и прекалено, защото от прекаленото вдигане на самочувствието резултатите може да са плачевни ). Ако те напусне поради тази причина, значи нещо не е било както трябва.

Ами ако този човек решава, че е прекалено егоистичен и не може да ти даде това от което вижда, че имаш нужда и заслужаваш, защото си страхотен човек?

Мислиш ли, че егоист би решил току-така, че не може да ти даде това, което заслужаваш? Точно човек, на който "даването" му е много чуждо? Егоизма е като наркоманията - никой наркоман няма доброволно да си признае, че е такъв. Той може и да може да ти даде това, което заслужаваш, но това значи тотална промяна в поведението му и въобще в начина му на живот като цяло. Само че ако му е набито като модел на поведение още от ранни години, не очаквай чудеса.

Ами ако човека насреща вижда твоето ниво и темпа ти на развитие и не смята че може да ти е равен и да издържи на темпото ти?

Тук съм съгласен - от скромния ми опит разбрах, че ако двамата не са на едно или поне близко интелектуално ниво, връзките не се задържат много. Съвсем друга тема е кой на какво ниво си мисли, че е. Защото точно тук стават големите разминавания.

Това са само малка част от многото "частни случаи" и в никакъв случай не бих казал, че бъркам по отношение на доброто желание. Желание винаги трябва да има и съответно взаимно да "стимулирате" желанията си един на друг. Това, за което писах, е идеалната схема, но дали тя ще проработи, зависи от конкретния случай ( един от многото ) и най-вече от вас двамата.

за това не насилвам някой, който да уча как да поддържа огъня, а просто търся друг който вече се е научил на това :)))

Ето за това говорех - едно време и аз си мислех така - "Аз да не съм частно училище?". Бих напуснал човека не защото не се справя толкова добре, колкото на мен ми се е искало, а защото няма желание да се справя въобще. Затова в една връзка трябва да има търпение ( в колкото се може по-големи граници, пак в зависимост от човека ), и толерантност. Има една много хубава приказка "За танго трябват двама". Идеята е двамата ЕДНОВРЕМЕННО да поддържате огъня. Разбираш ли защо твоята идеята ти ми се вижда грешна?

Ако спреш за момент да търсиш чуждите грешки, може и да видиш своите...

Редактирано от Poзeнбepr на 18.01.08 08:14.



Тема Re: Ехееееенови [re: Poзeнбepr]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано18.01.08 08:26



1. не съм съгласна. Винаги е по-вкусно да ти сготвят :)
2. Отговорността никога не е само на едната страна, а и ако даденият човек иска да се промени, защото точно аз съм видяла нещо повече в него. Това е стимул за развитие, а не повод за бягство.
3. Да, мисля. Все пак говориме за мъже, а не за дечковци :) А, когато говорим и за осъзнати мъже ... ми определено могат да оценят кой им е насреща :) А когато насреща им е себеподобен става страшно :))
4. Винаги нещата зависят от двамата в една връзка, никога само от единя, за това не мисля, че може да се търси вина и виновни. В крайна сметка тук работят доста фактори,които ако почна да изброявам ще стане утре :) Но когато става въпрос за изживяване на нещо чисто и истинско, което се е породило и не зависи от това дали двама човека живеят или не заедно, а само от това да се виждат докато това красиво нещо се осмисли и стане един прекрасен спомен :) Ми заслужава си според мен. Тогава всички тези фактори просто губят своето значение, защото това красиво нещо е между две души, които не са зависими от физическият свят и неговите илюзии :)
5. Идеята е двамата ЕДНОВРЕМЕННО да поддържате огъня.
Мислиш ли, че аз не мога да поддържам огъня? Но това не става насила. Когато човека си тръгне и се изпокрие в дън земя с тъпи извинения е ясно, че не иска този огън, че го е страх, че ще изгори в него, а не означава, че му е студено и се е отекчил от това сам да поддържа огъня :) Аз никога не стоя безучастна в огнената фиеста :)
Въпроса е там, че се съобразявам и с това дали другият иска малък огън или голям пожар :) А не всеки е свикнал да се съобразяват с него :) Приемат го като манипулация или игра, а не като нещо, което за мен е нормално щом ти пука за някого.

Редактирано от Lovename на 18.01.08 08:28.



Тема Re: Ехееееенови [re: Lovename]  
Автор Poзeнбepr (лирически герой)
Публикувано18.01.08 10:13



Май говорим за различни неща, но си прав път все пак...



Ако спреш за момент да търсиш чуждите грешки, може и да видиш своите...

Редактирано от Poзeнбepr на 18.01.08 10:15.



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано18.01.08 12:19



За да не стават "грешки" има два варианта:
1.Още в началото изясняваш всичко,и ако другия сам избира.
2.Наемаш си жиголо - не защото ти липсва по принцип мъжко внимание,а защото там всичко е ясно и без обяснения.
Всичко останало са празни разсъждения на тема "защо някой не иска да ми играе по свирката и ми разваля играта".



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано18.01.08 12:30



точно това,че при зрелите хора игрите загрубяват и стават жестоки,щом не си разбрал(а) досега каво е игра при големите-не ти трябва да разбираш....



Тема Re:глупости написани в червено!нови [re: 4erveno_nebe]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано18.01.08 15:22



За да не стават "грешки" има два варианта:
1.Още в началото изясняваш всичко,и ако другия сам избира.
2.Наемаш си жиголо - не защото ти липсва по принцип мъжко внимание,а защото там всичко е ясно и без обяснения.
Всичко останало са празни разсъждения на тема "защо някой не иска да ми играе по свирката и ми разваля играта".


Жиголо ли?Коя нормална жена ще напише и помисли такова нещо?Твоите разсъждения са празни!










Тема Re:глупости написани в червено!нови [re: FileO99]  
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано18.01.08 19:03



Май не разбра,че не говоря за себе си





Тема Re: Какво правим когато?нови [re: nyctea]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано19.01.08 00:58



Играта се играе от двама.
Ако ти играеш и с теб ще си играят ... нормално е :)
Ако си честна и осткрита, няма игра :)
Тогава хората няма за какво да играят :) Всичко е на показ и цената е точна и ясна и няма за какво да се играе :)
Играят хората, които не знаят какво искат и колко биха дали за него :)



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: 4erveno_nebe]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано19.01.08 01:05



"защо някой не иска да ми играе по свирката и ми разваля играта".


Хахахахаха това ми хареса :))
Но не мисля, че става дума за това :)

1. В началото и двете страни са дали ясен признак, че знаят за какво иде реч.
2. Мерси ти за жигулото ... предпочитам и за двете страни това да е удоволствие, а не работа :)



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор Aнreл ()
Публикувано19.01.08 08:41



Според мен. Много говориш.
Първо не си наясно какво искаш, второ мамиш хората с които си.

Искаш секс, но да е нахъсан, как става тая работа?
И ти искаш нещо повече... ако може страхотен секс със страхотен човек... и докато този човек се появи, си ползваш мъжлета вибратори? Може и да греша.

Рано или късно ще попаднеш на обратния вариант.
С теб ще е мъж само заради страхотния секс, ще е доста интелигентен и ще има да му мрънкаш на рамото... той ще слуша "радиото" и когато почнеш да задаваш въпроси за него щото вече си хлътнала, ще скапваш всичко.

Не ти го пожелавам.
Може би ти пожелавам да запазиш нещо от себе си за този човек...







Тема Re:глупости написани в червено!нови [re: 4erveno_nebe]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано19.01.08 11:42



Май не разбра,че не говоря за себе си

Още по-лошо защото говориш на ДРУГ!





Тема Такааа...нови [re: Lovename]  
Автор Fry ()
Публикувано19.01.08 12:25



Хммммм...
Значи се опитваш да установиш отношения на базата на пазарната икономика.

Това си има своите предимства, но и недостатъци. Имай предвид че трябва да се мисли по-глобално и по-философски. Ако говорим не за икономика, а за чувства може би е по-добре да приложим принципа "всекиму според потребностите, от всекиго според възможностите". За момента това даване-получаване ти носи резултати в някаква степен и мисля че това е сърцевината на твоя пост. Всъщност ти не се оплакваш, а се хвалиш.
Оплакване би било обратното на това, което си написала.
Ще ти дам обаче една метафора. Ако ти си планината, по която се катерят туристи и искат да стигнат върха, а ти искаш само да се навъртат в полите и да палят огънчета и пекат шишчетата си, то ти ги изтъркалваш надолу когато почнат много да се катерят към върха и да забиват кирки. Но има такива туристи, които мислят че планината е долина и тръгват да катерят други поли. За наличието на такива туристи ти сама са дала да се разбере.
Хубаво е че гледаш позитивно, но не бива съвсем да забравяш и другата страна на нещата. Иначе ще се окажеш изненадана от собствената си човешка същност.
Иначе и аз се радвам понякога на забавни отношения без задължения и усложнения...



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Aнreл]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано20.01.08 03:44



Говоря, защото тук е клуб за говорене, а не за плетки :)
Много даже съм си наясно какво точно искам във всеки един момент от живота си :) Може в следващия да разбера, че това което съм искала не е било много подходящо, но си понасям последствията и разочарованията с чест :) Защото винаги знам какво искам и съм готова да "платя" за него :)

Искаш секс, но да е нахъсан, как става тая работа?
Нигока не е било по друг начин при мен :)) Значи става :)

Винаги искам точно толкова, колкото ми се дава. Показвам, че приемам това което ми се дава и съм доволна от което. Ако може повече, винаги е добре дошло ако има бъдеще, ако ли не :) ми мерси ... все пак нека сме реалисти :)

Ако един мъж е доста интелигентен, определено няма да иска от мен просто секс :)) Нещо бъркаш хората :) И определено от мен никой не може да чуе мрънкане :) с мрънкане нищо не се постига в този живот :) А за въпросите ... никога не задавам въпроси :) отговорите на това което ме интересува сами идват при мен без да питам :)

А нещо от себе си? Аз винаги се пазя цяла целеничка и то не за някой, а за самата себе си, за да бъдя цялостна и завършена личност :))) Което бих изисквала и от този, който иска да бъде до мен за повече от секс :))))

Други въпроси и пожелания?



Тема Re: Такааа...нови [re: Fry]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано20.01.08 03:47



Хубаво е че гледаш позитивно, но не бива съвсем да забравяш и другата страна на нещата. Иначе ще се окажеш изненадана от собствената си човешка същност.
ще ми обясниш ли малко повече какво имаш в предвид.
определено ме заинтригува и ми хареса написаното.



Тема ;-))))нови [re: Lovename]  
Автор Aнreл ()
Публикувано20.01.08 09:00



Като по учебник! Перфектно!
Звучиш добре аргументирана и като че ли знаеш какво искаш.

Има нещо, което ме замисля в това което говориш (не че мисленето ми е стихията ;-) ).

Не знам дали си виждала жена, която е имала много сексуални връзки с мъже (ти поне твърдиш нещо за някакви дневници, а и по начина по който говориш за себе си и секса, съм останал с впечатлението, че си имаш доста голям брой мъжки пишки окачени на колана на "амазонката" ;-)), НО АЗ СЪМ ВИЖДАЛ.

Изглежда празна, пуста, тъжна, изчкуваща или начуквана, но неОбичана.

После в книгите прочетох (малко на езотерично-философска тематика), че при сексуален акт се създава енергийна връзка от жената към мъжа и по този начин жената "зарежда" всеки мъж в продължение на 7 години.

Говориш за цялостна и завършена личност. Това е хубаво, но доколкото усещам при теб е само говорене.
И ще ти кажа защо така мисля. Казваш "Винаги искам точно толкова, колкото ми се дава". Знаеш навярно или не, но едно себедостатъчно и цялостно човешко същество не иска, или не поне земните нещица, защото им се е насладило, изживяло в пълнотата им, до дупка - цялостно.

Какво желание за секс можеш да имаш когато има къде къде по-силни и интересни начини да си доставиш удоволствие. Секса е едва началото... а ти ми говориш за цялостност. Или искаш да се себеубедиш че си цялостна?

И последно, когато си цяла целеничка, няма нужда да се пазиш, защото когато СИ, няма какво да те нарани или да ти бъде отнето нещо.

И да ти пожелая - Не подценявай! Направи си тази услуга на себе си и бъди мъдра - нещо може да бъде научено от всичко и от всеки, ти си тази която го допуска или не.





Тема Re: ;-))))нови [re: Aнreл]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано20.01.08 22:05



Не звуча като учебник, а като знаещ и можещ човек, сигурен в това, което говори и прави.
Виждала съм жените, за които говориш, имала съм и такива приятелки, но изобщо не виждам защо си мислиш, че съм от тях.
Не знам как звуча, но определено не се нахвърлям на всеки срещнат и още по-малко не нося амазонски колан и не си редя сувенири на него.
За мен качеството е много по-важно от количеството ... случвало ми се е да чакам с месеци нещо, качествено, защото просто секс за една вечер ... ми вибратора си заслужава повече.

За книгите ... ми аз съм чела и други неща :)

За цялостна и завършена личност говоря, защото съм такава.
Казва се: "Не прави на другите това, което не искаш да правят на теб."
Да, казвам че взимам колкото ми се дава поради простата причина, че не насилвам и не манипулирам хората да ми дават това, което не са решили. Уважамав свободата и правото на свободен избор.

Останалото няма какво да ти обяснявам, защото си много далеч от истината.
За какви 5 лева става дума така и не разбрах :)))))))))



Тема Re: ;-))))нови [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано20.01.08 22:11



Евааааааа,и на теб май ти е умряла сигънката



случвало ми се е да чакам с месеци нещо, качествено, защото просто секс за една вечер ... ми вибратора си заслужава повече. -кво заслужава повече???



Тема Re: ;-))))нови [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано21.01.08 03:03



сигънката дето да ме фали още не се е родила



Не знаеш ли че банана е по добър от мъж за една нощ :) Има мнооого предимства ... толкова, че не ми се пишат сега :) Само си спомням, че накрая го обелваш, изяждаш и хвърляш обелката в боклука :)

Доказано е, че самозадоволяването е сто пъти по-добро от секса за една нощ. Като имам време ще напиша тема за това :) Ама нещо не ми остава такова напоследък, като гледаш в колко часа пиша може би ти става ясно :)))



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано21.01.08 09:16



Не,просто няма смисъл да продължаваме,просто не ти се е случвало,това правят някои без да усетиш,просто пожелавам да не ти се случва.
Успех





Тема Re: ;-))))нови [re: Lovename]  
Автор Aнreл ()
Публикувано21.01.08 09:37



"Не звуча като учебник, а като знаещ и можещ човек, сигурен в това, което говори и прави.
Виждала съм жените, за които говориш, имала съм и такива приятелки, но изобщо не виждам защо си мислиш, че съм от тях.
Не знам как звуча, но определено не се нахвърлям на всеки срещнат и още по-малко не нося амазонски колан и не си редя сувенири на него."

Да, наистина не знаеш как звучиш и определено звучиш незряло и търсещо, а не завършено и цялостно.
Човек се развива, колкото и завършен и съвършен да е той. И колкото по-зрял и цялостен е толкова повече открива новите хоризонти в които да навлиза.

И от начина ти на говорене разбирам нещо много ясно... не си попадала на мъж...



Само един въпрос, може би ще ме докараш по-близо до истината.

Какво за теб е качество? В сексуален и на общ план? Как би описала качеството в секса, в човешките взаимоотношения и в малките житейски нещица?





Тема Ангелче:)нови [re: Aнreл]  
Автор steffani (чета си тука..)
Публикувано21.01.08 10:44



Ти онова ангелче от преди.. години ..ли си?
Помъдрял си.

Мъжът, научил те на блус, секс и обич, се гравира в душата ти.


Тема Re: ;-))))нови [re: Aнreл]  
Автор Poзeнбepr (лирически герой)
Публикувано21.01.08 12:01



И от начина ти на говорене разбирам нещо много ясно... не си попадала на мъж...

Е, точно това се опитах да и обясня и аз, ама... Наистина, преди време и аз си задавах същите въпроси, но оттогава проумях доста неща. Но дотогава и аз смятах, че доста неща падат от небето, което е много далече от истината.

Ако спреш за момент да търсиш чуждите грешки, може и да видиш своите...

Редактирано от Poзeнбepr на 21.01.08 12:11.



Тема Re: ;-))))нови [re: Aнreл]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано21.01.08 22:39



Не си спомням да съм ти плащала, за да ми правиш психоанализа?
А безплатни съвети ... не, благодаря.

А за мъжете ... винаги съм живяла сред истински мъже, за това и критериа ми е висок, защото са вдигнали високо летвата :)

Не смятам да отговарям на въпроси от човек предубеден и приемащ ме за нещо, което не съм :)
Звуча точно така, както говоря, а това как ти го възприемаш зависи от това, какви са твойте търсения и желания :)))

Явно си търсещ и много те дразни това, че което казвам ти харесва, но не можеш да повярваш, че ги притежавам и че можеш да се възползваш от тях :)))))))))))))))))))))))))))))
Да продължавам ли с анализа или ти стига?



Тема Re: ;-))))нови [re: Poзeнбepr]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано21.01.08 22:42



Не разбрах само, защо си мислиш, че това което съм написала се случва в момента с мен?
Или българина е свикнал да гледа сламката в окото на другите вместо да си погледне гредата в свойте ? :))



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: nyctea]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано21.01.08 23:44



Играта
Повечето хора считат живота за борба, но той не е борба, а игра. Това е игра, която обаче не можем да играем успешно, без да познаваме духовните закони. Старият и Новият Завет ни разкриват правилата на тази игра с изумителна яснота. Иисус Христос учи, че това е голямата игра на Даване и Получаване. "Каквото човек посее, това и ще пожъне". Това означава, че каквото е словото или делото на човека, такова ще му се върне. КАКВОТО ДАДЕ - ТОВА ЩЕ ПОЛУЧИ.
Ако човек раздава омраза, ще получи омраза, ако раздава любов, ще получи любов, ако раздава критики - ще бъде критикуван, ако лъже - ще го лъжат, ако мами - ще го мамят. Но ни е казано също така, че въображението има водеща роля в играта на живота.
"От всичко, що е за пазене, най-много пази сърцето си (или въображението), защото от него са изворите на живота" (Притч. 4:23).
Това означава, че каквото човек си представя, то рано или късно се проявява в живота му. Имах познат, който се страхуваше от една болест. Беше много рядка болест и от нея трудно се заболяваше, но той непрекъснато си представяше, че е болен от нея, докато накрая се разболя и умря, превръщайки се в жертва на разстроеното си въображение. Ето защо, за да играем успешно играта на живота, ние трябва да тренираме въображението си. Когато въображението на човека е тренирано да си представя само хубави неща, той постига всяко праведно желание на своето сърце - здраве, богатство, любов, приятели, идеална себереализация, най-висшите си идеали. Наричат въображението "ножицата на ума", тъй като то непрекъснато изрязва, изрязва, ден подир ден, картините, които човек вижда там, и рано или късно той се сблъсква със собствените си творения в действителния свят. Това, което човек дълбоко чувства или ясно си представя, се отпечатва върху подсъзнанието и се осъществява до най-малката подробност.



Тема Re: ;-))))нови [re: Lovename]  
Автор Aнreл ()
Публикувано22.01.08 04:54



Здравей Lovename,

"Явно си търсещ и много те дразни това, че което казвам ти харесва, но не можеш да повярваш, че ги притежавам и че можеш да се възползваш от тях :))))))))))))))))))))))))))))) "

От какво да се възползвам?

Аз не ползвам или използвам, а обичам, изслушвам и отговарям.
Обгрижвам близките до мен и ми пука, как хората до мен и със мен се чувстват.

Търсещ съм. Та кой ли не търси нещо. :-)

Много малко знам, ако въобще нещо знам. И за това ми бяха и въпросите. Да ми помогнеш да науча нещо повече за теб. Ти не искаш, защото аз не съм заслужавал усилията ти.
Добре. Благодаря ти за краткото разговорче.

Все пак научих нещо от теб и за теб.


Макар и мъничко, макар и безплатно.





Тема Re: ;-))))нови [re: Poзeнбepr]  
Автор Aнreл ()
Публикувано22.01.08 04:55



какво означава за теб мъж?



Тема Re: Ангелче:)нови [re: steffani]  
Автор Aнreл ()
Публикувано22.01.08 04:59



Привет.


Пиша със същият ник както и преди.
Само че много рядко.
(маха с ръка за привет)



Тема Re: ;-))))нови [re: Lovename]  
Автор Poзeнбepr (лирически герой)
Публикувано22.01.08 13:46



Не разбрах само, защо си мислиш, че това което съм написала се случва в момента с мен?
Или българина е свикнал да гледа сламката в окото на другите вместо да си погледне гредата в свойте ? :))


И духовита при това

. Харесваш ми. Не смятам, че ти се случва, всъщност няма откъде да знам дали ти се случва, просто анализирам доводите ти, нищо повече. Второто изречение няма да го коментирам, всеки ме тълкува както си иска и това си е негово право.

Ако спреш за момент да търсиш чуждите грешки, може и да видиш своите...

Редактирано от Poзeнбepr на 22.01.08 15:45.



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор Azalea (непознат)
Публикувано22.01.08 16:56



Интересна тема. Всичко опира до това, какво е сексът и кога се случва и защо. Повечето хора гледат на него като източник на удоволствие, отделен и независим начин на размяна на удоволствие. Точно разменна монета, както казваш, пазарна стока. Оттам и цялата обърквация.
А сексът би трябвало да е част от интимно общуване, един от начините да се сподели интимност между хора, които са се опознали, все още се опознават и имат желание да се опознават все повече. И даже не е задължителен. Има много религиозни и философски трактовки по въпроса, някъде дори се казва, че сексът има значение само за създаването на поколение. Другаде го използват като средство в духовни практики. Но така или иначе, той не е и не може да е самоцел. Когато се разглежда, прилага и "използва" изваден от контекста на интимността и стремежа за споделеност на всички нива, има страдание, породено не от разминаване между двама души, а от разминаване със самата същност на нещата.

"Е да, но другата страна решава, че щом ти си толкова добър, че да гледаш и за неговото удоволствие, значи имаш чувства и искаш нещо повече. Не мога да разбера от къде точно следва това? "

Хората са буквално гладни за любов...как искаш да подадеш на гладния само парче шоколад, докато той копнее за сочна пържола? Естествено, че ще очаква от теб да го нахраниш още и още.
Въпросът е - ти гладна ли си също, и за какво?...

Ако си наистина зряла и завършена личност, както твърдиш, ще си наясно с това, и няма да се питаш "какво правим, когато?", защото просто няма какво да правиш, когато подхванеш нещо откъм края, когато то не е пълноценно - ти си наясно, че правиш компромис, а с компромисите винаги има малко или много разминаване и неудовлетворение (за едната или и за двете страни).
И докато сексът е просто едно "взаимно приятно прекарване", ще има и разочарования, къде по-явни, къде по-дълбоки или скрити. Щом го искаш такова, приеми го с всичко, което то носи със себе си.
Кой както си се прекара.





Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Azalea]  
Автор Poзeнбepr (лирически герой)
Публикувано22.01.08 19:11



Хората са буквално гладни за любов...как искаш да подадеш на гладния само парче шоколад, докато той копнее за сочна пържола? Естествено, че ще очаква от теб да го нахраниш още и още.
Въпросът е - ти гладна ли си също, и за какво?...


Това ми хареса



Ако спреш за момент да търсиш чуждите грешки, може и да видиш своите...

Тема Re: Такааа...нови [re: Lovename]  
Автор Fry ()
Публикувано23.01.08 22:52



Ами просто мисля че в един момент, главозамаяна от сегашното си положение, може да си дадеш сметка че дълбоко в себе си искаш някакви неща, за които не си и подозирала...

Може да се окаже че игнорираш някое желание, което е важно за теб и което не си преследвала досега.
често се случва с хората...



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: bo_78]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано24.01.08 20:23



Минало ми е времето за такива връзки :)
А когато ми беше съм била и от двете страни и знам какво е :)
Определено никой до сега не си е мислил, че съм му сигурна и именно за това първо се разбирахме и то по тяхна инициатива - Без чувства, а в последствие те бяха инициаторите на чувствата :))))))))))) Но това е нормално, когато насреща си имаш човек, а не празноглава мацка :)))
Ми това е :)



Тема Re: ;-))))нови [re: Aнreл]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано24.01.08 20:28



Не знаех, че разговора включва оценяване.

Ако наистина държиш на разговор нямам нищо против, но моля, без оценки.
Обичам да разговарям и обсъждам, но определено не обичам да ме причисляват към някакви статистики и подобни :)

А за обгрижването ... ми ... аз не обгрижвам, а съм емпатиина с околните и с блиските си. Да обгрижваш някой понякога може да бъде изтълкувано от него, като че е слаб и не е способен да се справи сам :) За това не се хвали много с това :))))))))))))))
А какво си разбрал за мен е много относително :) може би си видял и разбрал именно това, което след 6 месеца ще е вече мит (човек променя нещо в себе си на всеки 6 месеца ). :))))))))))



Тема Re: ;-))))нови [re: Poзeнбepr]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано24.01.08 20:31



Радвам се, че приемаш духовитостта ми, макар и да е малко хапеща :)))))))))))))



Тема Re: Такааа...нови [re: Fry]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано24.01.08 20:37



Мойте желания нямат край и са безгранични, но винаги знам от кой какво да искам :)) Като влезеш в аптеката не искаш да си купиш хляб :))
Всеки човек може да ти даде точно определено нещо с добро качество именно на теб, защото и двамата сте на тази вълна и сте си паснали еменно в това. Ако можеш да го разбереш тогава ще имаш винаги и от всеки човек само най-качественото. :)))))))))) Разбира се не можеш да искаш от някой, нещо, за което не можеш да му отвърнеш със същото качество, защото това си е егоистично :)) За това казах, че хората трябва първо да развият във себе си това качество или умение, което искат от другите :)
Не може да искаш от някой да те обича, ако ти не знаеш какво е любов и после да ревеш и да се тръшкаш, че не си обичан достатъчно или, че си зарязан от този някой, а толкова добре си се чувствал с неговата обич :)



Тема Re: ;-))))нови [re: Lovename]  
Автор Poзeнбepr (лирически герой)
Публикувано24.01.08 20:38





Ако спреш за момент да търсиш чуждите грешки, може и да видиш своите...

Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Azalea]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано24.01.08 20:42



Добре го каза :)) Хареса ми :))

Радвам се, че съм вече дорасла за по-зрели контакти, които ми носят доста пълноценно удоволствие, а не само едно първично задоволяване :) Но нека не забравяме, че докато човек търси себе си има нужда и от такива контакти, защото прилича на златотърсач, който от време на време трябва и да се храни, колкото и загуба на време да е това :) биологични нужди все пак :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.