Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:18 24.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Такааа...нови [re: Fry]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано20.01.08 03:47



Хубаво е че гледаш позитивно, но не бива съвсем да забравяш и другата страна на нещата. Иначе ще се окажеш изненадана от собствената си човешка същност.
ще ми обясниш ли малко повече какво имаш в предвид.
определено ме заинтригува и ми хареса написаното.



Тема ;-))))нови [re: Lovename]  
Автор Aнreл ()
Публикувано20.01.08 09:00



Като по учебник! Перфектно!
Звучиш добре аргументирана и като че ли знаеш какво искаш.

Има нещо, което ме замисля в това което говориш (не че мисленето ми е стихията ;-) ).

Не знам дали си виждала жена, която е имала много сексуални връзки с мъже (ти поне твърдиш нещо за някакви дневници, а и по начина по който говориш за себе си и секса, съм останал с впечатлението, че си имаш доста голям брой мъжки пишки окачени на колана на "амазонката" ;-)), НО АЗ СЪМ ВИЖДАЛ.

Изглежда празна, пуста, тъжна, изчкуваща или начуквана, но неОбичана.

После в книгите прочетох (малко на езотерично-философска тематика), че при сексуален акт се създава енергийна връзка от жената към мъжа и по този начин жената "зарежда" всеки мъж в продължение на 7 години.

Говориш за цялостна и завършена личност. Това е хубаво, но доколкото усещам при теб е само говорене.
И ще ти кажа защо така мисля. Казваш "Винаги искам точно толкова, колкото ми се дава". Знаеш навярно или не, но едно себедостатъчно и цялостно човешко същество не иска, или не поне земните нещица, защото им се е насладило, изживяло в пълнотата им, до дупка - цялостно.

Какво желание за секс можеш да имаш когато има къде къде по-силни и интересни начини да си доставиш удоволствие. Секса е едва началото... а ти ми говориш за цялостност. Или искаш да се себеубедиш че си цялостна?

И последно, когато си цяла целеничка, няма нужда да се пазиш, защото когато СИ, няма какво да те нарани или да ти бъде отнето нещо.

И да ти пожелая - Не подценявай! Направи си тази услуга на себе си и бъди мъдра - нещо може да бъде научено от всичко и от всеки, ти си тази която го допуска или не.





Тема Re: ;-))))нови [re: Aнreл]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано20.01.08 22:05



Не звуча като учебник, а като знаещ и можещ човек, сигурен в това, което говори и прави.
Виждала съм жените, за които говориш, имала съм и такива приятелки, но изобщо не виждам защо си мислиш, че съм от тях.
Не знам как звуча, но определено не се нахвърлям на всеки срещнат и още по-малко не нося амазонски колан и не си редя сувенири на него.
За мен качеството е много по-важно от количеството ... случвало ми се е да чакам с месеци нещо, качествено, защото просто секс за една вечер ... ми вибратора си заслужава повече.

За книгите ... ми аз съм чела и други неща :)

За цялостна и завършена личност говоря, защото съм такава.
Казва се: "Не прави на другите това, което не искаш да правят на теб."
Да, казвам че взимам колкото ми се дава поради простата причина, че не насилвам и не манипулирам хората да ми дават това, което не са решили. Уважамав свободата и правото на свободен избор.

Останалото няма какво да ти обяснявам, защото си много далеч от истината.
За какви 5 лева става дума така и не разбрах :)))))))))



Тема Re: ;-))))нови [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано20.01.08 22:11



Евааааааа,и на теб май ти е умряла сигънката



случвало ми се е да чакам с месеци нещо, качествено, защото просто секс за една вечер ... ми вибратора си заслужава повече. -кво заслужава повече???



Тема Re: ;-))))нови [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано21.01.08 03:03



сигънката дето да ме фали още не се е родила



Не знаеш ли че банана е по добър от мъж за една нощ :) Има мнооого предимства ... толкова, че не ми се пишат сега :) Само си спомням, че накрая го обелваш, изяждаш и хвърляш обелката в боклука :)

Доказано е, че самозадоволяването е сто пъти по-добро от секса за една нощ. Като имам време ще напиша тема за това :) Ама нещо не ми остава такова напоследък, като гледаш в колко часа пиша може би ти става ясно :)))



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано21.01.08 09:16



Не,просто няма смисъл да продължаваме,просто не ти се е случвало,това правят някои без да усетиш,просто пожелавам да не ти се случва.
Успех





Тема Re: ;-))))нови [re: Lovename]  
Автор Aнreл ()
Публикувано21.01.08 09:37



"Не звуча като учебник, а като знаещ и можещ човек, сигурен в това, което говори и прави.
Виждала съм жените, за които говориш, имала съм и такива приятелки, но изобщо не виждам защо си мислиш, че съм от тях.
Не знам как звуча, но определено не се нахвърлям на всеки срещнат и още по-малко не нося амазонски колан и не си редя сувенири на него."

Да, наистина не знаеш как звучиш и определено звучиш незряло и търсещо, а не завършено и цялостно.
Човек се развива, колкото и завършен и съвършен да е той. И колкото по-зрял и цялостен е толкова повече открива новите хоризонти в които да навлиза.

И от начина ти на говорене разбирам нещо много ясно... не си попадала на мъж...



Само един въпрос, може би ще ме докараш по-близо до истината.

Какво за теб е качество? В сексуален и на общ план? Как би описала качеството в секса, в човешките взаимоотношения и в малките житейски нещица?





Тема Ангелче:)нови [re: Aнreл]  
Автор steffani (чета си тука..)
Публикувано21.01.08 10:44



Ти онова ангелче от преди.. години ..ли си?
Помъдрял си.

Мъжът, научил те на блус, секс и обич, се гравира в душата ти.


Тема Re: ;-))))нови [re: Aнreл]  
Автор Poзeнбepr (лирически герой)
Публикувано21.01.08 12:01



И от начина ти на говорене разбирам нещо много ясно... не си попадала на мъж...

Е, точно това се опитах да и обясня и аз, ама... Наистина, преди време и аз си задавах същите въпроси, но оттогава проумях доста неща. Но дотогава и аз смятах, че доста неща падат от небето, което е много далече от истината.

Ако спреш за момент да търсиш чуждите грешки, може и да видиш своите...

Редактирано от Poзeнбepr на 21.01.08 12:11.



Тема Re: ;-)))) [re: Aнreл]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано21.01.08 22:39



Не си спомням да съм ти плащала, за да ми правиш психоанализа?
А безплатни съвети ... не, благодаря.

А за мъжете ... винаги съм живяла сред истински мъже, за това и критериа ми е висок, защото са вдигнали високо летвата :)

Не смятам да отговарям на въпроси от човек предубеден и приемащ ме за нещо, което не съм :)
Звуча точно така, както говоря, а това как ти го възприемаш зависи от това, какви са твойте търсения и желания :)))

Явно си търсещ и много те дразни това, че което казвам ти харесва, но не можеш да повярваш, че ги притежавам и че можеш да се възползваш от тях :)))))))))))))))))))))))))))))
Да продължавам ли с анализа или ти стига?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.