Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:20 17.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано18.01.08 12:19



За да не стават "грешки" има два варианта:
1.Още в началото изясняваш всичко,и ако другия сам избира.
2.Наемаш си жиголо - не защото ти липсва по принцип мъжко внимание,а защото там всичко е ясно и без обяснения.
Всичко останало са празни разсъждения на тема "защо някой не иска да ми играе по свирката и ми разваля играта".



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано18.01.08 12:30



точно това,че при зрелите хора игрите загрубяват и стават жестоки,щом не си разбрал(а) досега каво е игра при големите-не ти трябва да разбираш....



Тема Re:глупости написани в червено!нови [re: 4erveno_nebe]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано18.01.08 15:22



За да не стават "грешки" има два варианта:
1.Още в началото изясняваш всичко,и ако другия сам избира.
2.Наемаш си жиголо - не защото ти липсва по принцип мъжко внимание,а защото там всичко е ясно и без обяснения.
Всичко останало са празни разсъждения на тема "защо някой не иска да ми играе по свирката и ми разваля играта".


Жиголо ли?Коя нормална жена ще напише и помисли такова нещо?Твоите разсъждения са празни!










Тема Re:глупости написани в червено!нови [re: FileO99]  
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано18.01.08 19:03



Май не разбра,че не говоря за себе си





Тема Re: Какво правим когато?нови [re: nyctea]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано19.01.08 00:58



Играта се играе от двама.
Ако ти играеш и с теб ще си играят ... нормално е :)
Ако си честна и осткрита, няма игра :)
Тогава хората няма за какво да играят :) Всичко е на показ и цената е точна и ясна и няма за какво да се играе :)
Играят хората, които не знаят какво искат и колко биха дали за него :)



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: 4erveno_nebe]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано19.01.08 01:05



"защо някой не иска да ми играе по свирката и ми разваля играта".


Хахахахаха това ми хареса :))
Но не мисля, че става дума за това :)

1. В началото и двете страни са дали ясен признак, че знаят за какво иде реч.
2. Мерси ти за жигулото ... предпочитам и за двете страни това да е удоволствие, а не работа :)



Тема Re: Какво правим когато? [re: Lovename]  
Автор Aнreл ()
Публикувано19.01.08 08:41



Според мен. Много говориш.
Първо не си наясно какво искаш, второ мамиш хората с които си.

Искаш секс, но да е нахъсан, как става тая работа?
И ти искаш нещо повече... ако може страхотен секс със страхотен човек... и докато този човек се появи, си ползваш мъжлета вибратори? Може и да греша.

Рано или късно ще попаднеш на обратния вариант.
С теб ще е мъж само заради страхотния секс, ще е доста интелигентен и ще има да му мрънкаш на рамото... той ще слуша "радиото" и когато почнеш да задаваш въпроси за него щото вече си хлътнала, ще скапваш всичко.

Не ти го пожелавам.
Може би ти пожелавам да запазиш нещо от себе си за този човек...







Тема Re:глупости написани в червено!нови [re: 4erveno_nebe]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано19.01.08 11:42



Май не разбра,че не говоря за себе си

Още по-лошо защото говориш на ДРУГ!





Тема Такааа...нови [re: Lovename]  
Автор Fry ()
Публикувано19.01.08 12:25



Хммммм...
Значи се опитваш да установиш отношения на базата на пазарната икономика.

Това си има своите предимства, но и недостатъци. Имай предвид че трябва да се мисли по-глобално и по-философски. Ако говорим не за икономика, а за чувства може би е по-добре да приложим принципа "всекиму според потребностите, от всекиго според възможностите". За момента това даване-получаване ти носи резултати в някаква степен и мисля че това е сърцевината на твоя пост. Всъщност ти не се оплакваш, а се хвалиш.
Оплакване би било обратното на това, което си написала.
Ще ти дам обаче една метафора. Ако ти си планината, по която се катерят туристи и искат да стигнат върха, а ти искаш само да се навъртат в полите и да палят огънчета и пекат шишчетата си, то ти ги изтъркалваш надолу когато почнат много да се катерят към върха и да забиват кирки. Но има такива туристи, които мислят че планината е долина и тръгват да катерят други поли. За наличието на такива туристи ти сама са дала да се разбере.
Хубаво е че гледаш позитивно, но не бива съвсем да забравяш и другата страна на нещата. Иначе ще се окажеш изненадана от собствената си човешка същност.
Иначе и аз се радвам понякога на забавни отношения без задължения и усложнения...



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Aнreл]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано20.01.08 03:44



Говоря, защото тук е клуб за говорене, а не за плетки :)
Много даже съм си наясно какво точно искам във всеки един момент от живота си :) Може в следващия да разбера, че това което съм искала не е било много подходящо, но си понасям последствията и разочарованията с чест :) Защото винаги знам какво искам и съм готова да "платя" за него :)

Искаш секс, но да е нахъсан, как става тая работа?
Нигока не е било по друг начин при мен :)) Значи става :)

Винаги искам точно толкова, колкото ми се дава. Показвам, че приемам това което ми се дава и съм доволна от което. Ако може повече, винаги е добре дошло ако има бъдеще, ако ли не :) ми мерси ... все пак нека сме реалисти :)

Ако един мъж е доста интелигентен, определено няма да иска от мен просто секс :)) Нещо бъркаш хората :) И определено от мен никой не може да чуе мрънкане :) с мрънкане нищо не се постига в този живот :) А за въпросите ... никога не задавам въпроси :) отговорите на това което ме интересува сами идват при мен без да питам :)

А нещо от себе си? Аз винаги се пазя цяла целеничка и то не за някой, а за самата себе си, за да бъдя цялостна и завършена личност :))) Което бих изисквала и от този, който иска да бъде до мен за повече от секс :))))

Други въпроси и пожелания?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.