Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 24.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: При възможностнови [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 21:41



Да,ама така е по интересно





Тема Re: При възможностнови [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 21:44



Така ли мислиш?



Тема Re: При възможностнови [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 21:51



Понятията "разум",Разумен"са много,много разтегливи
Ако ми кажете какво имате предвид вие,може и да кажа какво мисля
/Пия си ракията/



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор Poзeнбepr (лирически герой)
Публикувано16.01.08 21:51



Всеки отделен индивид е индивидуална личност за мен и го приемам като една нова вселена. Никога не слагам мъжете или жените под общ знаменател.
А що се отнася до това кой прави първата крачка ... ми не съм от тези дето чакат покана :) Още от училище винаги съм показвала че харесвам някой и съм търсила начин да общувам с даденият човек, като му дам шанс да види, че ми харесва и че ако ме иска отговора няма да е не :) Все пак не искам да убивам мъжкото себелюбие :)


Ако това е така, то тогава ще е добре да има повече такива като теб.

. Знам само, че това, което пишеш от гледната точка на жена, аз съм го преживял от мъжката гледна точка по абсолютно същия сценарий с малки разлики ( нормално е да има разлики, става въпрос за страната на жената и страната на мъжа ). И при положение, че задаваш тези въпроси, аз би трябвало да ги задам същите. Но не съм го направил досега и нямам намерение, защото би излезнало, че се оплаквам, а може ли човек да се оплаква само затова, че човека отсреща бил такъв, какъвто е?

Ако спреш за момент да търсиш чуждите грешки, може и да видиш своите...

Редактирано от Poзeнбepr на 16.01.08 22:00.



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Poзeнбepr]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 22:01



Знаеш ли какво искаш, няма да е трудно да го получиш стига Егото да не ти пречи :) Откакто разбрах, че Егото ми е това, което ми пречи да имам желото ... ми изгоних го :)) и сега не се оплаквам ... няма нещо, което да не съм получила :)) Ако не от един, то от друг :) Единя пали огъня, а другият го поддържа :) но е важно, че на мен ми е топло до огъня :)))



Тема Re: При възможностнови [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 22:02



Да можеш да мислиш за повече от три неща :))))))))))


(пия си водката)



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор Poзeнбepr (лирически герой)
Публикувано16.01.08 22:06



Знаеш ли какво искаш, няма да е трудно да го получиш стига Егото да не ти пречи :) Откакто разбрах, че Егото ми е това, което ми пречи да имам желото ... ми изгоних го :)) и сега не се оплаквам ... няма нещо, което да не съм получила :)) Ако не от един, то от друг :) Единя пали огъня, а другият го поддържа :) но е важно, че на мен ми е топло до огъня :)))

Всеки си мисли, че знае какво иска, но дали наистина е така? За Егото съм съгласен, но това за огъня нещо не ми хареса. Един пали огъня, друг го поддържа, трети пече храната на огъня... не станаха ли много променливите?

Ако спреш за момент да търсиш чуждите грешки, може и да видиш своите...

Тема Re: При възможностнови [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 22:13



Нали нямаш предвид едновремено,че става манджа с грозде
/бода филенце/



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Poзeнбepr]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 22:16



То си зависи от променливите, а не от мен :)
Когато свърши източника на дърва, се появява източника на въглища :)) Въпроса е, че огъня го има и топли :)) Няма незаменими хора, има незаменими идей :)



Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор Poзeнбepr (лирически герой)
Публикувано16.01.08 22:19



То си зависи от променливите, а не от мен :)
Когато свърши източника на дърва, се появява източника на въглища :)) Въпроса е, че огъня го има и топли :)) Няма незаменими хора, има незаменими идей :)


Сякаш слушам една от колежките ми. Както и да е. Незаменими хора наистина няма, ама не съм чул някой да живее с идеята, вместо с човека...

Ако спреш за момент да търсиш чуждите грешки, може и да видиш своите...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.