Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 25.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Lovename]  
Автор Poзeнбepr (лирически герой)
Публикувано16.01.08 21:20



Който търси намира :)

По принцип така си е :) Но това важи и за жените :)

Не говоря за такива до 25, а за над 25 :)
А за тактиката ... незнам с какво привличам такива "мъже", и на мен ми е интересно, но определено няма такъв който след известно общуване с мен да иска само секс. И точно това е проблема :)) Вместо да продължим израстването във връзката, те се изпокриват ... като да вдигне майка му мобилния и да каже - Няма го в къщи :) .. и повече никога не ги виждам :)


А пробвала ли си ти да търсиш мъжа, но не защото така си решила, а защото си контакувала известно време с него, видяла си някои черти на характера му и т.н.? Не са много жените, които са пробвали. Не съм и видял много жени, които да си кажат "Виж го сега този пич, културен е и мил ( но не само с определени хора ), абе добър човек изглежда. Не може ли да направя нещо по въпроса?" Тоест ти да си човека, който да поеме инициативата? Не може да гледаш по един и същи начин на всички мъже и трябва да преценяваш всеки и начина, по който да подходиш. То е като риболова - каквато стръв хвърлиш, такава риба ще хванеш. :) Много интересно откъде си ги намерила такива, само че това не е по темата.

Винаги ми се е искало да седнем и да си кажем нещата както са, да се изясним и да се разделим като добри познати, но уви :) Не е лестно да си признаеш, че не си това, за което си се представял :)

Това няма как да стане веднага. И аз харесвам качествения диалог, защото без диалог нещата не продължават особено дълго. Но и без секс не става, защото ако не е израз на взаимните чувства, какво е? Двете трябва да са в баланс, заедно с още доста неща, зада има нещо наистина качествено ( мое мнение ) А ако тръгнеш да се правиш на такъв, какъвто не си, си загубил още преди да си започнал. Това всеки го знае.

Ако спреш за момент да търсиш чуждите грешки, може и да видиш своите...


Тема Re: Мен ако питаш...нови [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 21:20



Може и така да се каже


Макар,че аз отдавна нямам мечти....Просто се опитвам да се наслаждавам и изстрадвам максимално/последното без да искам,такъв съм си/всичко ,което ми се случва.



Тема Re: Мен ако питаш...нови [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 21:23



Не е лошо да имаш мечти :) Лошо е да се привържеш към тях :)



Тема ако ти прочета целия постнови [re: Lovename]  
Автор мaлkият rмypeц (998)
Публикувано16.01.08 21:31



ще се депресирам...големи анализи големо нещо



Тема При възможностнови [re: Lovename]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано16.01.08 21:32



При възможност - мислете!

Сигурно е много интересно да принадлежиш към раса, при която и двата пола да са разумни.


Тема Re: Какво правим когато?нови [re: Poзeнбepr]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 21:34



Всеки отделен индивид е индивидуална личност за мен и го приемам като една нова вселена. Никога не слагам мъжете или жените под общ знаменател.
А що се отнася до това кой прави първата крачка ... ми не съм от тези дето чакат покана :) Още от училище винаги съм показвала че харесвам някой и съм търсила начин да общувам с даденият човек, като му дам шанс да види, че ми харесва и че ако ме иска отговора няма да е не :) Все пак не искам да убивам мъжкото себелюбие :)

От къде ги намирам :) Не ме питай и аз незнам, но ако си напиша мемоарите ще са изпълнени с мъже, които не сте и сънували, че съществуват :) Късмета ми е такъв ... но не съм спряла да търся :) Нали все от 100 жаби ще изкочи и някой принц най-накрая :)))))))))))))))))))))))))))))))



Тема Re: ако ти прочета целия постнови [re: мaлkият rмypeц]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 21:36



Тва е по малката беля-някой от много аналиЗи се шизофренират



Тема Re: При възможностнови [re: Sam]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 21:36



Абе незнам дали това ще е интересно, но съм сигурна, че ако принадлежиш към раса, при която всички хора са разумни ще е много по-добре :)


А ти като мислиш, какво измисли?



Тема Re: При възможностнови [re: Lovename]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано16.01.08 21:38



Много сме по-близо до раса в която всички са безумни... Малцина имат мъничко разум и единици са разумните... Грозна картина!





Тема Re: При възможностнови [re: The Fallen Angel]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 21:40



Много си близо до истината, за най голямо съжаление :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.