Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 25.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Какво правим когато? [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 18:04



браво на тебе!Хубав човек си

Мой човек

/Играе ми се шах,ще ме спукат от бой/



Тема Re: Какво правим когато? [re: sula_lucky]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 18:05



Да хне забравя-сефтето ми беше групов

Никой не разбра,че е сефте



Тема Re: Какво правим когато? [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 18:08



В мелето кой ще те гледа какъв си :)) А и като има от кой да гледаш какво да правиш :)



Тема Re: Какво правим когато? [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 18:11



гледал съм....от кой кът бях само с две жени-на 7-ем водки...те бяха на повече


Ти що не направиш един с тоз,да му се изясни всичко



Тема Re: Какво правим когато? [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 18:16



Кой тоз?
Темата е принципна, не визира никой конкретно :))
Най малкото, защото са неколцина и то история :) Ама винаги ми е било интересно, защо мъжете, които се бият в гърдите, че са с теб само сексуално, като им дадеш каквото искат и вземат, че почнат да хлътват и после бягат, щот ги плаши, че вече не те контролират нещата, защото те са тези с повечето желания :))) А иначе знаели какво искат и как да го постигнат :))

Не че съм им се връзвала де :)
Аз вярвам на Библията, в която пише: "По делата им ще ги познаете."
На думи и политиците го докарват много добре :)



Тема Re: Какво правим когато? [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 18:40



Ми незнм

Нито знам какво искам,нито как да го постигнаНе са бия,че съм с некоя само сексуално и кът е така обикновено бързо ми минават мераците .Требе да каже некой дет е такъв тип



Тема Re: Какво правим когато? [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 19:11



Е хайде сега :))
Искаш да кажеш, че не си бел с мацки, които са на принципа на пазарната икономика. Разликата е в това, че мъжете търсят секс, а жените сигурност, която в днешно време се получава от парите. Та не ти се е случвало казваш?



Тема Мен ако питаш... [re: Lovename]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано16.01.08 19:17



Гадно е само по себе си, че си започнала да го използваш, но не ми е работата да ти се бъркам.
И това да го оставиш не означава да избнягаш без обяснение ами да му обясниш положението, че от него не желаеш нищо повече от кура му и да си тръгнеш... Знам обаче, че може и да не го направиш още малко, защото явно ти е готино и не си се разбързала...

Имай на предвид, че най-големият грях е, че докато той си мисли, че нещо може да се получи - може да изтърве истинската си любов... И ако му оставиш право на избор - той ще продължи да ти се натиска с надежда... Бе... Оправяй се





Тема Re: Какво правим когато? [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 19:25



Ми незнам,май не.Провокирам неква съвест ,пък и съм алергичен от към финансово подпомагане на жени.
Имал съм една дълга връзка при която момичето първо беше доста богато.После фалира .След това заедно имахме печаливш бизнес.Първо тя се влюби в мен,а пък на мен ми беше безр.,после аз хлътнах пък тя ме разлюби и всичко се крепеше на секс и общ бизнес...като приключихме с бизнеса продължихме да се виждаме и да правим само секс ама на мен ми писна така и разгоних фамилията

Иначе не мога да скъсвам...като е край трябва да се отрязват всички пътища брутално без никви илюзии



Тема Re: Какво правим когато? [re: Lovename]  
Автор Poзeнбepr (лирически герой)
Публикувано16.01.08 20:20



Най малкото, защото са неколцина и то история :) Ама винаги ми е било интересно, защо мъжете, които се бият в гърдите, че са с теб само сексуално, като им дадеш каквото искат и вземат, че почнат да хлътват и после бягат, щот ги плаши, че вече не те контролират нещата, защото те са тези с повечето желания :)))

Като слушам начина им на разсъждения според теб, сигурно говориш за хора до 20-22 години максимум, защото повечето мъже след 25 сериозно се замислят как ще я карат оттук нататък ( при мен даже това стана още по-рано ). Разбира се, има и изключения, както всяко правило.

А иначе знаели какво искат и как да го постигнат :))

Да, знаят

. Искат да си легнат с теб. Толкова ли е сложно за обяснение? Значи ако търсиш друг тип мъже, трябва да "смениш тактиката" ( макар че ми е чудно как ще стане това )

Аз вярвам на Библията, в която пише: "По делата им ще ги познаете."
На думи и политиците го докарват много добре :)


Ами честно да ти кажа, досега никоя жена не ме е оценила по делата, а само по приказките. А в 90% от случаите те не се различават много от делата ми. Честно да ти кажа, наистина търся тази, която ще го направи.

Ако спреш за момент да търсиш чуждите грешки, може и да видиш своите...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.