Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:17 26.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Какво правим когато? [re: Myth]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 15:35



Защо така се гневиш?
Може би са те поставяли в такава ситуация?

Не мислиш ли, че любовта е чувство, което вирее в дадени условия? И любовта е чувство, което изпитваш без да се пристрастяваш към даденият индивид? Да обичаш някой не значи ли това, че си готов на всичко, за да може другият да е щастлив та дори и ако щастието му е с друг? Останалото е просто желание да получиш нещо от другия и когато не го получиш ти е гадно и почваш да страдаш.
Всичко в света се базира на взимане и даване освен Любовта, но за това пък тя много рядко се среща в чист вид. В повечето ситуации се примесва именно с пазарната икономика.
А що се касае до секса. Той е хубав едиствено когато и двете страни получават удовлетворение от него, така че не видам, къде точно е използването?



Тема Re: Какво правим когато? [re: nyctea]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 15:43



Искаш да кажеш, че щом усетиш, че другият иска точно определено нещо от теб и е готов да ти даде това, което ти искаш, за да го получи, трябва да искаш максимума? Да видиш до къде може да стигне и колко може да даде? Това не е ли комплексарско? Това не е ли желание да видиш колко струваш? Нима другите трябва да ти го казват? Ти не знаеш ли?
Игра казваш. Мерене на п...и?
Не мисля, че когато искаш нещо и намериш источника от който да го получиш и си готов да дадеш, за да получиш ... това е игра.
Това не е игра, а взаимна изгода, та дори този, който притежава нещото е в двойна изгода, защото все пак това, което искаш от него не е да го тероризираш, а да му доставиш удоволствие, за което му доставяш оште едно удоволствие. Е това ако е прецакване, здраве да е :)

Ама то е така в живота, колкото повече даваш на един човек, толкова повече той иска :) Ненаситно е човешкото око.



Тема Re: Какво правим когато? [re: Lovename]  
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано16.01.08 16:14



Изчетах всичко до тук.....Какво да ти кажа.Отказах се да пиша това дългото,както имах намерение първоначално.Единствено искам да ти пожелая да се окажеш от другата страна.



Тема Re: Какво правим когато? [re: Lovename]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано16.01.08 16:21



За секса конкретно не си ли се замисляла, че за отсрещният товаа не е просто секс, като физическо упражнение от, което получава удовволствие, а сеекс с любим човек и изява на любовта му. В предните си постове, говориш за изясняване на отношенията, но това, като че ли е трябвало да стаане преди секса а и, като виждаш на къде тръгват нещата....

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Какво правим когато? [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 17:34



Какво правим, когато не сме разбрани правилно? -Изесняваме се.

В твоя случай бих те изяснил с 3-4ри приятели



/много съм уморен/



Тема Re: Какво правим когато? [re: 4erveno_nebe]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 17:37



От коя страна?



Тема Re: Какво правим когато? [re: Myth]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 17:47



Когато още на първа среща секса стане реалност, за мен връзката е ясна :)
Когато срещите се основават на правенето на секс също връзката е ясна :)
Когато не сте отишли на едно кино или някъде другаде, за да се забавлявате ... ми също е ясно :)
За каква любов и за какви 5 лева става дума?
Може ли да съществува любов между двама души, които не споделят удоволствията си заедно, а правят единствено секс и си говорят за работа и времето?
За мен това което изпитва другата страна не е любов, а собственическо чувство.
Същото чувство поради което затварят в клетка пойна птица. Да пее само за един човек. Е да ама не става :)



Тема Re: Какво правим когато? [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 17:48



За групов ли става дума :))



Тема Re: Какво правим когато? [re: Lovename]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано16.01.08 17:59



ъхъ.пробвала ли си?

/спи ми се/



Тема Re: Какво правим когато? [re: sula_lucky]  
Автор Lovename (sexy)
Публикувано16.01.08 18:01



Нищо човешко не ми е чуждо :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.