Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 30.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Аз съм ШОКИРАН!!!нови  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано04.01.08 17:06



Като разбрах какви интелегентни и готини мацета с какви олигофрени си лягат направо не мога да повярвам!И това става навсякъде включително тук в дира. Имена няма да споменавам защото не е коректно. Но се оказва вярна истината, че истинските жени никога не се срещат с истинските мъже. Истинските жени са при идиоти и олигофрените. Това е истината. Отивам да пия.




Редактирано от FileO99 на 04.01.08 17:09.



Тема Re: Аз съм ШОКИРАН!!!нови [re: FileO99]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано04.01.08 17:15



къде ще пиеш,бе..дай да се видим нещо..аз мисля към 8-9 едно Яго да направа,ама младостката бригада я нема!

Герап У! Герап У!


Тема Re: Аз съм ШОКИРАН!!!нови [re: FileO99]  
Автор expat ()
Публикувано04.01.08 17:15



Хубавите ябълки прасетата ги ядат. - ще ти каже някой.

A аз ще ти кажа - "Кво ти пука?". Айде наздраве и не го мисли толкова. Повече се забавлявай.



Тема Re: Аз съм ШОКИРАН!!!нови [re: XEИ]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано04.01.08 17:17



Иначе е верно-няма хубава жена,която да не си е лягала с олигофрен..Ето защо не трява много да им се връзваме,а вместо това да им поднасяме един пъстъп букет от унижения,извращения и нежност,като по този начин да се объркат възприятията им-първата стъпка към психическа разруха!



Герап У! Герап У!

Тема Re: без кола съмнови [re: XEИ]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано04.01.08 17:17



Трябва да ме вземете от нас. По някакъв начин. Щото верно съм в ШОК.





Тема Re: Аз съм ШОКИРАН!!!нови [re: FileO99]  
Автор SilentHeart (тих и скромен)
Публикувано04.01.08 17:17



Е, моля ти се сега,
друга е тръпката някой див и готин полугансгстер живеещ на ръба.
След години им идва ъкъла на девойките когато почнат да ги бият, да се напиват, и да им скърцат със зъби да се държат пред компанията на ниво.



Тема Re: без кола съмнови [re: FileO99]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано04.01.08 17:19



Така щеше да стане,но барон те3ис очаква гости ,иначе и аз се надявах за кратко,но ползотворно излизане..аз довечера съм с таксита.

Герап У! Герап У!


Тема Re: аз не съм гангстер, бе лайно!нови [re: SilentHeart]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано04.01.08 17:19



Е, моля ти се сега,
друга е тръпката някой див и готин полугансгстер живеещ на ръба.
След години им идва ъкъла на девойките когато почнат да ги бият, да се напиват, и да им скърцат със зъби да се държат пред компанията на ниво.



А жена не съм бил никога. Защото не само не съм гангстер, но не съм и българин. Вашият народ е изродски. Вие сте животни.








Тема Re: без кола съм [re: XEИ]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано04.01.08 17:20



И аз съм с таксита в момента. Не рискувам зимата с моя кола.



Тема Re: без кола съм [re: FileO99]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано04.01.08 17:24



Ако искаш мини да се видим,че аз после съм към центъра и само път ще бия до Бояна..или пък да се видим в центъра?Аз вече се почнах!



Герап У! Герап У!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.