Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:47 02.07.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Пфффффнови [re: Psiii]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано08.01.08 14:49



Малоумница.За да бъда психопат трябва ли да съм метър и педесе,да съм грозен,недоебан и тормозен? Разибра се,че не. Но затвореният ти в решетките на университетските учебници мозък не може да изтълкува явленията около себе си по друг начин. Пък и колко може да се образоваш с духане по изпити, връзкарство и подмазване?


За мен- наистина като малък бях най-мразеното дете в квартала- по-палав,по-умен и по-красив отостаналите несретници, раждани от начални педагожки и правени от старшинки от народната милиция ,във времето на постсоциалистическия преход...Естествено,че когато пръв започнах да газя локвите в квартала с нов найк,това само ускори злобата на останалия свят към мен. Нямаше много смисъл от това,понеже аз така или иначе си го връщах на всеки плашипутарник след години чрез зверски унижения и побоища!
Тогава осъзнах за магическата сила на злобата,която ме движи успешно и до ден днешен...Не е голямо прозрение,че съм злобен,при положение че имам теми за това!
Правил съм неща ,които не можеш да си представиш и съм се трепал по черните работи за символични заплащания.Това е бил моят изброр,а не ташак на съдбата! За да видя колко гадно ще протече живота ми ако в близките години не успея.
Само пълни мухльовци и пошли курви обиждат на "комплексар",защото комплексите са хубаво нещо-идват от латинското "Complex"-в превод-сложно устроен,умен(за човек),напредичаво мислещ,бохем,манекен....обратното на комплексар е симплексар-просто устроена амеба с двуизмерно мислеле и предсказуем характер или иначе казано- 90% от хората на планетата!
Не се напрегай,ако искам психолог ще се обърна към мъж!
Сега отивам на ежедневните и задължителни тренировки с барон те3ис,а ти се потапяй в пошлостта на средновековния си психологически интериор!

Герап У! Герап У!
Байне папире юде!

Редактирано от XEИ на 08.01.08 15:10.



Тема Re:МММ сЪгласна сЪм, ченови [re: ФENlKS]  
Автор Psiii (моногамна)
Публикувано08.01.08 15:33



Какво да ти кажа ... не практикувам професията си точно заради елката :))
Когато някой ми поиска съвета аз го давам и когато чуят истината почнат да ме оплюват ... ви аз си слагам дъждобрана и казвам "иааааа какъв хубав летен дъжд заваля" и то не защото не ми пука за човека, а защото ми пука преди всичко за мене си :)) Все пак и аз съм човек :)))

Била съм в дневен психодиспансер като лекуваш и мога да кажа, че направих много за хората там именно защото ми пукаше за тях и за това, което ги тормози ... емпатията в случая е много важна, но идва момента на "burn", който малцина от новаците психолози могат да избегнат.
Като изгориш веднъж вече гледаш на професията с друго око. Виждаш, че не можеш да помагаш на 100%, защото това води до "burn".
Не е лесно да влизаш в кожата на човека срещу теб. Да чувстваш неговите чувства и да изживяваш неговата болка. Смазващо е, защото ти губиш себе си. Ставаш бяла дъска върху която другият слага своят образ, живот и т.н. .
И когато всичко свърши трябва да изтриеш това което има върху дъската и да върнеш своето Аз ... но дали ще можеш да изтриеш всичко от дъската?????
Това е нещо като актьорите които влизат в роля. И нали се сещаш защо великите актьори на холивуд са или наркомани или алкохолици :)))
А представяш ли си на ден да имаш по 5-6 роли за по 45 минути???



Тема Re:МММ сЪгласна сЪм, ченови [re: ФENlKS]  
Автор Psiii (моногамна)
Публикувано08.01.08 15:37



Да помогнеш на другия не значи да му дадеш отговор или решение, а да го накараш сам да стигне до тях като ти си само този, който е до него и ако тръгне да пада ще му подадеш рамо, за да се подпре и възвърне равновесието, за да продължи.
Ако мислиш, че помагаш на някой като му даваш решения.
Така му казваш: "Ти си голям тъпак, как можа сам да не се сетиш."
За това може дори да кажеш : "Честно да ти кажа, ако съм на твое място и аз незнам точно какво ще направя, но ако искаш може да помислим двамата по въпроса, защото две глави мислят по-добре от една. "



Тема Re: Пфффффнови [re: XEИ]  
Автор Psiii (моногамна)
Публикувано08.01.08 15:48



"Да не си помислиш, че имам нещо против комплексите? Нееееее.
Комплекси има всеки човек но те за само мотивационни сили за развитие."

Ето това написах за комплексите :)))

Много сте ми интересни, като почнете да вадите отделни думи и зрази от контекста на изказването и си го перефразирате така, както на вас ви изнася :)))
Колко пъти да ви казвам, че вашето поведение е типичното поведение на едни слаби хора. Но не физически слаби, защото вие не сте такива, а психически слаби хора, които не могат да понесат нищо хубаво в живота си, защото умират от страх да не излезе лъжа :)))))))))))))))))))))
Направо ви съжалявам за което :)))
Когато се откриеш за хубавото е съвсем нормално, че може да получиш и някой удър под кръста, но това не значи, че трябва да слагате бронята :)))))

Миличкият той ... злобарчето на кака ... приличаш ми на мойта кучка :) Обича да я галят, но хапе ръката на човека от който най-много може да получи ласки :)))



Тема Re: Пфффффнови [re: Psiii]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано08.01.08 15:54



Аз съм психически на светлинни години от теб. Ти знаеш ли изобщо какво означава терминът комплекс? И от какво се поражда и как се развива в психиката на човек?Нали си психоложка?Отговори?Защо отговаряш на него, а не отговаряш на мене? Защото аз съм силен и те смазвам с лекота затова. Мислиш ли, че имам изобщо някакви комплекси в психиката си?Защо ме слагаш под един знаменател с друг човек?





Обича да я галят, но хапе ръката на човека от който най-много може да получи ласки :)))

Май искаш да се чукаш с него? Точно както казах търсиш си любовник във форума. И той да е по-слаб от теб за да го контролираш.









Тема Re:Psii във форума има бизнесдами и милионеринови [re: FileO99]  
Автор Psiii (моногамна)
Публикувано08.01.08 15:57



Като съм най-елементарната защо се занимаваш с мен и ми отговаряш на всеки постинг????

Винаги съм казвала, че когато нещо харесва на мъжете, но разберат, че не могат да го имат почват да го храчат белким си го заплюят :))) Нещо като да се изхрачиш върху сладоледа на другарчето си, за да му го изядеш :))


За да спечелиш най-доброто първо трябва да се научиш да губиш :))))))))))))
Не научиш ли това ... ми няма начин някой да те приеме на сериозно и най-вече някога да ти се довери :))) Ти си оставаш просто играч, който гони титлата :))) Друго си е да си тренер или организатор на игрите :))))))))))))



Тема Re:аз нямам майка от 15 годишеннови [re: FileO99]  
Автор Psiii (моногамна)
Публикувано08.01.08 16:06



Ако ми обясниш, защо се заяждаш, ще продължа да ти правя кефа да ти отговарям в твоя стил. Явно това те прави в собствените ти очи по-велик и значим.
Нямам нищо против теб независимо от това което пишеш, защото като цяло съм те преценила що за човек си и мога да правя разлика между моментни състояния и постоянни явления :)))))))))))))))

Та чакам отговор:) Наистина ли мислиш, че целта ти оправдава средстава, за да знам дали да продължавам ... ще се жертвам заради твоето психическо здраве :)



Тема Re:Psii във форума има бизнесдами и милионеринови [re: Psiii]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано08.01.08 16:08



Защото искам да те чукам затова се занимавам с тебе. Иначе нямаше да ти обърна никакво внимание. Възбуждам се от къси поли и еба часове без да спра. И пак позна - понеже не мога да те имам защото се чукаш с кретени решавам да те прегазя. Правилно мислиш за пръв път откакто си във форума. А аз не мога да те имам защото съм мъж от класа и обикновените глупави жени като теб бягат от мен. Аз съм губил през животът си повече отколкото ти си имала. И не губя аз, моето момиче, а губиш ти. Губиш секс и възможности за брак. Това дали ме приемаш или не си твои проблем, а въпросът дали можеш да ми се довериш е пределно ясен. Защото ти казвам истината без уговорки - искам да правя секс с тебе. Това е. Никакви задни мисли, никакви преструвки и фалшиво джентълменство. Казвам ти истината. Така че можеш да ми имаш пълно доверие. Аз титли имам много, но това е друга тема. А ти не си нито тренер, нито организатор на игрите. Защото аз владя половината дир. Огледай се в клубовете и сама се убеди.







Тема Re: Пфффффнови [re: FileO99]  
Автор Psiii (моногамна)
Публикувано08.01.08 16:10



Алфред Адлер има цяла книга за комплексите ....щом те интересува ... ми прочети я :)))

А ти специално имаш доста комплекси, които те правят слаб.
Можеш да прочетеш и една друга книжка "Нашите слаби места". Лятото я подарих, защото на мен вече не ми трябва, но ако не бях щях да ти я подаря на теб :)



Тема Re: Пфффффнови [re: Psiii]  
Автор nadejdaima (непознат )
Публикувано08.01.08 16:13



Влез в тема-Комплексарско




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.