Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 30.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема За всички готини хора  
Автор ФENlKS ()
Публикувано21.12.07 21:31



и недотам готини клубари и клубарки-предлагам да прекратим войните и да се настроим готино за празниците-на който му е нервно да ходи да рине сняг някЪде да се охлади.


И да не забравите да поздравите всички, които по една или друга причина сте забравяли през годината. Ако се сЪрдите на някой - сега е момента да му простите, ако искате да се обясните в любов на някой-сЪщо сега е момента, ако просто искате да кажете на някой-"Ей радвам се, че те познавам"-тоже-майните предлагам да ги теглите некст иЪр-ако някой си ги заслужава-до тогава мислете позитивно, за да Ви се случват хубави неща. По Коледа стават чудеса- защо да не Ви се случи и на Вас някое малко чудо-като го предизвикате сами. Освен давам микрофона на всеки да пожелае нещо на клубчето или някой клубар специално/ малк като по сватбите и тостовете/.
Аз ще пожелая на клуб Любов повече готини хора, повече свобода, по-малко дразги и интриги и мнооого Любов, за да си заслужи името. На клубарите :
"May all the sweet magic
of Christmas conspire
to gladden your hearts
and fill every desire."




Редактирано от ФENlKS на 21.12.07 21:39.



Тема в тоя ред нъ нещатъ ... [re: ФENlKS]  
Автор edward (новак)
Публикувано21.12.07 21:37



... е редно дъ му се извините на Цупо зъ дето сте съ ебавали с него





Тема айди Феникас ... [re: ФENlKS]  
Автор edward (новак)
Публикувано21.12.07 21:43



... катъ шъ е гаргъ



... дъ е рошава?

... много го взимате май нъ сериозно тоя нет



Тема Re: в тоя ред нъ нещатъ ... [re: edward]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано21.12.07 21:45



Толкова ли измисли? След като прочете написаното по-горе? Уффф...

Като малък си мислех, че сексът е най-важното нещо в живота. Пораснах и се убедих, че е така.


Тема Re: За всички готини хора [re: ФENlKS]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано21.12.07 21:46



Присъединявам се! Моята първа стъпка в тази насока я направих вчера, като махнах бан-овете на всички във всички клубове, където съм модератор.

Като малък си мислех, че сексът е най-важното нещо в живота. Пораснах и се убедих, че е така.


Тема включително и ... [re: Sam]  
Автор edward (новак)
Публикувано21.12.07 21:48



... Адам и Адам?





Тема ей Саймън ... [re: Sam]  
Автор edward (новак)
Публикувано21.12.07 21:49



... напръй едно добро дело



... кажи борче или елхичкъ?



Тема Re: в тоя ред нъ нещатъ ... [re: edward]  
Автор ФENlKS ()
Публикувано21.12.07 23:00



и в който и да е ред на нещата-аз ще му простя, защото няма за какво да се извинявам.
А ти като не си бил свидетел и като не си чел какво е писано и казвано, ако обичаш не ми казвай какво трябва или не трябва да правя, благодаря ти за което. Не знам ти какво знаеш, но сигурна сЪм не това, което аз знам-така че ..........Весели празници освен да ти пожелая + горното в пЪрвият постинг.





Тема ъ азъ ... [re: ФENlKS]  
Автор edward (новак)
Публикувано21.12.07 23:03



... нъ кого требе дъ се извинявам и дъ прощавам?



... според тебе?



Тема Re: айди Феникас ... [re: edward]  
Автор ФENlKS ()
Публикувано21.12.07 23:04



много го взимате май нъ сериозно тоя нет -е кой го казва-сЪщият дето опищя клуба, че се почувствал пренебрегнат, аз да пищя-не, макар че те подкрепих и сЪщо се карах сЪс Сам заради теб, щото на мен ми е все тая дали ще ме трият или не-именно, че не го взимам на сериозно този нет.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.