Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 16.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема За любовта.... и другото...  
Автор hemoglobin (:))
Публикувано18.12.07 21:29



Добър вечер на всички дами!
Дали някоя от вас би могла да ми даде съвет, тъй като съм в една доста неприятна ситуация, която всъщност е доста банална и прозаична. Именно това я прави трудна за резрешаване. Трябва да открия най- оригиналния начин да направя така че и аз, и другата страна да сме доволни. Та значи, да си дойдем на думата, влюбен съм в най-добрата си приятелка от около 3 години. Не знам дали заради празниците или по някаква друга причина, но сега искам да съм с нея повече от всякога и чувствам, че не мога повече да стоя в това пасивно състояние и трябва да направя нещо. Въпроса ми, дами, е какво да направя, за да я накарам да мисли за мен по онзи начин. И дали всъщност трябва да правя каквото и да било или да се опитам да забравя за всичко. Е жени, падате ли си по свалките с приятели? И ако да, как да го правят, за да ви е наистина приятно?.......



Тема Re: За любовта.... и другото... [re: hemoglobin]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано18.12.07 21:58



Питай ги ти жените, ще те оплюят и ще кажат бе вие мъжете не разбрахте ли, че ние с някой, като сме си приятели, друго нещем. Естествено, че ще направиш, чудно ми е как си жив още 3 години да подтискаш в теб.... мани, мани. Ся ще ти кажат, че ако тя е имала нещо към теб е щяла да го покаже, и тия ги заеби, давай смело напред с рогите и това, ако стане, шъ стане, ако не... лошо шъ боли, ама поне ще е свършило. Какво ще направиш излизате, купонясвате, пийвате порядъчно, много ги удря хормона жените, като са подпийнали, (не че нас не де) и съ изчуквате, ако звучи по-нежно за ушите ти, правите любов. Пък от там нататък ще си покаже. Да не вземеш да и съ обясняваш, колко много я обичаш и от колко време си имал чувства и т.н. Голяма грешка шъ направиш, никакви такива. Всичко с врмето си три години си почакал, още малко ще почакаш за да почнеш да и правиш обяснениея. Ами късмет, надявам се да не ти подреже крилата.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: За любовта.... и другото... [re: hemoglobin]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано18.12.07 21:59



Знаеш ли какво съм си мислил!?


Ще го споделя, защото идеята е прекалено добра а пък аз в скоро време няма да я реализирам
Ако си чел Дан браун - има едно устройство, което се отваря само ако знаеш кода. Ако го насилиш - изтича оцетна киселина, която разяжда пергамента и не можеш да прочетеш нищо вече от написаното вътре
Мислих си, че ще е много яко да намери едно такова устройство под елхата или по друг повод, без име. Само едно стихче, което да я насочва към паролата а тя да е - Обичам те
И вътре някакво послание пак... Написано така, че да се досети кой й го праща, но да не е 100% сигурно
Мисля, че се сещаш на къде бия вече - хем е готино да получиш такова послание, хем като не е директно тя може да се направи, че нищо не е станало и ти да разбереш, че нищо няма да стане



Тема Re: За любовта.... и другото... [re: The Fallen Angel]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано18.12.07 22:01



Я стига глупости, това е много хубаво и романтично, ама да си запази баш тоя тип романтика за друг път. Ще му дойде времето и на това.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: За любовта.... и другото... [re: hemoglobin]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано18.12.07 22:03



Аз в момента съм гадже

с най-добрият ми приятел.Познавам го от 5-6 години, заедно сме от около 4-ри месеца..Винаги е имало нещо повече от приятелство м/у нас, те тея неща се усещат.Ти някога целувал ли си се с това момиче, защото при нас това си беше практика от самото начало..та така цели 5 години, докато не го узаконихме във връзка

Редактирано от Zaibne на 18.12.07 22:11.



Тема Re: За любовта.... и другото... [re: Zaibne]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано18.12.07 22:08



Оф и аз ли трябва да чакам 5 години, за да го узаконим? Малеее още 3.... Само дето ние през повечето време си се държим съвсем, като приятели и нищо повече и чат пат, един път два пъти седмично или по-рядко секс. Оффффффф, ай, че глупости ме провокираш да пиша.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Редактирано от Myth на 18.12.07 22:09.



Тема Re: За любовта.... и другото...нови [re: Myth]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано18.12.07 22:10



...че от кога секса спада в графа приятелство

бтв..УууУУзаконим....мамка му!!!

Редактирано от Zaibne на 18.12.07 22:12.



Тема Re: За любовта.... и другото...нови [re: Zaibne]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано18.12.07 22:11



Ми незнам, ама това е положението при нас явно спада в тази графа, съвсем сериозно го казвам.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: За любовта.... и другото...нови [re: Myth]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано18.12.07 22:14



Не, не...приятелите не правят така, не се заблуждавай


Пък и така като те слушам, хич не опира само до приятелство при теб



Тема Re: За любовта.... и другото...нови [re: Myth]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано18.12.07 22:15



Важно е идеята да е готина... Аз добре, че не се реших да я изпълня де, че лошо ставаше






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.