Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:13 28.04.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Банално но фактнови  
Автор Oтчaянa cъпpyra (непознат )
Публикувано18.12.07 16:01



Омъжена жена на 27 години съм, която спи с приятел на мъжа си. Знам че няма да намеря съчувствие,не го и търся. С мъжа ми ходихме заедно само 10 месеца преди сватбата. Още тогава виждах че не е неред нещо. У тях му неудобно да ме води у нас го е срам да идва....Абе смешна работа. Секс правехме рядко а и не знам дали въобще може да се нарече секс това. Мислех че като се оженим нещата ще се променят но за съжаление нищо не се промени. Не че не ме търси като жена, но още на първата минута от акта ме наляга такава скука че не знам дали въобще успявам да прикрия раздразнението и досадата си. А той....Той на всяка секунда:
- Миличка така добре ли ти е? Сигурна ли си? Еди кое си не е ли по добре?
-Така харесва ли ти? Все едно не се чукаме( извинете грубия ми език) а ми взима проба за рокля примерно...
И не само в секса, във всичко е така. Ако решим да излезем някъде аз ще трябва да реша къде, абе във всичко все аз. Какъв мъж е това не знам...Как никога не пое инициатива за нещо? Прителя му с когото спя е единствения когото има и е имал може би. Той( приятеля )се завърна наскоро от чужбина и мъжа ми много се радваше с удоволствие ни запозна...Още като го видях усетих че ще има нещо между нас. Колебах се известно време, устоявах на предложенията му( а той буквално от първата ни обща среща с мъжа ми започна да ме ухажва и да ме търси като си измисляше какви ли не поводи...Не се дърпах дълго. Най- после разбрах какво е да си задоволена жена. Чувствам се гузна пред мъжа си, но какво да направя. Млада жена съм и си имам своите нужди...Както написах всичко това не ми стана по-леко а напротив...И къде ли ше му излезе края на всичко това...не знам.



Тема Re: Банално но фактнови [re: Oтчaянa cъпpyra]  
Автор Диaнa П. (муза)
Публикувано18.12.07 16:10



Извинявай много, обаче нещо повече от чисто сексуални мераци и прагматичност в главата ти има ли? Ти предаваш съпруга си с най-добрия му приятел. Така освен че го правиш рогоносец, го разделяш и от приятеля му. Той пък един приятел, но това е друга тема.

Не знам дали си забелязала, но си пуснала тема в клуб "Любов". Та къде е любовта в цялата история? И тя има ли някакво значение за теб и останалите в триъгълника?

Горко му е тежко на мъжа ти с такава жена и с такъв приятел.



Тема Re: Банално но фактнови [re: Диaнa П.]  
Автор Oтчaянa cъпpyra (непознат )
Публикувано18.12.07 16:12



Ти просто не си на мое място



Тема Re: Банално но фактнови [re: Oтчaянa cъпpyra]  
Автор steffani (чета си тука..)
Публикувано18.12.07 16:16



Ще цитирам друга тема
"..Ебаси мъжете са станали путьовци и жените мъже или поне от това което видях на скоро, при това в повечето случай."
Твоите нужди, са си твои нужди. Не могат да бъдат оправдание.
Поне имай достоинството да му спестиш съжалението и досадата си.
Няма двама равни. Единият винаги вижда повече. Но дължи поне уважение на другия. Ако си избрала да му бъдеш опора, бъди. Ако нищо не си избирала - направи го сега. Разумно, осмислено, достойно.
А ти от кое се оплака? От липсата на балканско поведение или от страха, че ще разбере? Или искаш да те подкрепим в начинанието? Ми чукай го, щом ти дава:) Иска ли нещо повече?



С гласа си нарисувай ми снежинка.

Тема Re: Банално но фактнови [re: Oтчaянa cъпpyra]  
Автор deep_ ()
Публикувано18.12.07 16:34



крайно време е да вземеш решение...със него и всичко да ти е сиво /поне това разбрах /...или развод и без него...но пък свободна да намериш това което искаш...колкото по бързо решиш по добре за всички и най вече за теб....това е омагьосан и коварен триъгълник....който не вещае нищо добро....



Тема Re: Банално но фактнови [re: Oтчaянa cъпpyra]  
Автор Ripple (заскрежена)
Публикувано18.12.07 17:10



Ми разведи се, къфф е проблема, не мога схвана, една причина не виждам да останеш твоя мъж.
И тая история......не знам. Ако не ни ловиш за шаранчета, бягай към клуба на разведените, ще ти помогнат с координати на адвокати.





Тема Re: Банално но фактнови [re: deep_]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано18.12.07 17:15



не е така...нито пък и иначе.....



Тема Re: Банално но факт [re: Oтчaянa cъпpyra]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано18.12.07 17:39



Викаш бил единственият приятел на мъжа ти!? Аз като чета мъжа ти няма никакви приятели


А на теб, като на всяка жена ти трябва бой и липса на внимание и нежност - само тогава се превързвате истински
Лично аз бях доста подобен на мъжа ти що се отнася до секса, но попаднах на по-свястна жена, която вместо само да седи и да претендира, че й харесва, ме преведе по сексуалните пътеки С това не станах грубиянин и не спрях да мисля върху това дали я задоволявам, но определено не правех грешката да я питам
Мисля, че и ти си могла да опиташ нещо такова... Все пак сте двама, не е нужно сам той да достига до твойте мисли и желание, нещо което се опитва да направи.
Как да ти го обесня... Много жени реват, че мъжете им не им обръщат внимание... Ми как да им обръщат внимание, като вие ще започнете да си търсите хора дето не ги ебе за вас



Тема Re: Банално но факт [re: Oтчaянa cъпpyra]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано18.12.07 17:44



Жено... Да - не сме на твое място, но и не е нужно да бъдем, за да знаем, че това което правиш е грешно! Грешно по един милион причини!
Грешно, защото изневеряваш!
Грешно, защото го правиш с единствения приятел на мъжа ти... Да ни пази Господ от такива приятели!
Грешно, защото обвиняваш съпруга си а най-вероятно си направила едно голямо нищо за да оправиш взаимоотношенията ви - сексуални и не сексуални!
Напусни човека, но му направи поне едно добро нещо в този живот - кажи му, че го напускаш защото е прекалено грижовен и му кажи какво да промени в себе си... Поне това му дължиш!



Тема Re: Банално но факт [re: Oтчaянa cъпpyra]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано18.12.07 17:59



Аз преди време като казах,че трябва да има клуб "Отчаяни съпруги" плашипутарниците ми се смееха..

ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.