Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 07.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: няма ДОБРО и ЗЛОнови [re: The Fallen Angel]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано18.12.07 20:13



Има само правилно и неправилно. И нула. Което пак е направилно.



Тема Re: пак сбърка!нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано18.12.07 20:25



Сега си измислиха небивалицата,че всъщност те били силния пол...Ебати влечугите! Когато почнат да бачкат по мини,заводи и строежи,когато те почнат да ни плащат сметките и да ни издържат тогава ще са силния пол.Докато газил аз,аз съм силния пол!

Жените имат по-отворено съзнание от мъжете защото от тях зависи поколението. Но нещата се оправят с пари защото са материалистични. И винаги могат да се излъжат на безценица. А и пари се намират отвсякъде. И тогава нашата техническа мисъл взема превес. Защото жените я нямат, имат само научна, а тя без техника е само теория.





Тема Re: Защо има разводинови [re: FileO99]  
Автор Пoдлeций_ЦУПO (подлецъ мазенъ)
Публикувано18.12.07 20:34



Файло, трябвало е да запишеш философия


на брака , жената и семейството



Тема Re: пак сбърка!нови [re: FileO99]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано18.12.07 20:45



Като имат толкова отворено съзнание,защо не измислят алтернативни начини за печелене и централизиране на доходите в семейството?Вместо това само пренареждат фурнитурите и прават ремонти.

ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Re: много рано ти е, трябват ти паринови [re: FileO99]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано18.12.07 20:56



Трябва да поговорим за тва...

ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Re: пак сбърка!нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано18.12.07 21:46



Като имат толкова отворено съзнание,защо не измислят алтернативни начини за печелене

Точно алтернативни начини използват. И то не на дребно да работят на две места, а в мащаб. Примерно да купуват парцели за застрояване и после да ги продавам оскъпени на строителни фирми. Знаеш ли какви пари се печелят от това?Да не говорим за неща като талант и красота които се купуват скъпо(виж долу). А те ги притежават генетично.







и централизиране на доходите в семейството?

Централизацията на финансите води блокаж. Особено ако се оперира с много пари. А и няма смисъл защото те бързо се обезценяват. И пак се губят. Въпреки централизацията и точно заради нея. При децентрализацията се умножават за къс период от време. Стига разработката да е много гъвкава. И реалистична. И многовариатна. Но с централизация на управлението. И поне с два екипа икономисти. Първият колективно, вторият отделно един от друг. И всеки един е несъзнателен надзорник на другият.




Вместо това само пренареждат фурнитурите и прават ремонти.

А тези които карат джиповете дали правят така?









Тема Re: и ти грешишнови [re: Пoдлeций_ЦУПO]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано18.12.07 21:55



Файло, трябвало е да запишеш философия
на брака , жената и семейството


Записах право за да заобикалям законите. А после разбрах, че мога да ти прескачам.









Тема Re: пак сбърка!нови [re: FileO99]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано18.12.07 22:34



наеш ли какви пари се печелят от това?Да не говорим за неща като талант и красота които се купуват скъпо(виж долу). А те ги притежават генетично.

Чувал съм,че си докарват по некви мижави...тая на снимката тежи колкото мене и е дърта!

Вместо това само пренареждат фурнитурите и прават ремонти.
А тези които карат джиповете дали правят така?


Повечето жени го прават.



Централизацията на финансите води блокаж. Особено ако се оперира с много пари. А и няма смисъл защото те бързо се обезценяват. И пак се губят. Въпреки централизацията и точно заради нея. При децентрализацията се умножават за къс период от време.

Централизацията на финансите в една сигурна инвестиция може да ги умножи и утрои,докато разпръскването им из няколко по-дребни,съответно води и до по-малко приходи.

ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!

Редактирано от Гидиlongurмpъceн! на 18.12.07 22:34.



Тема Re: Защо има разводинови [re: FileO99]  
Автор misleading (страстна)
Публикувано18.12.07 22:51



Има разводи ,защото хората се женят преди да си изяснят какво точно искат от живота и какво очакват от партньора.



Тема Re: Защо има разводинови [re: misleading]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано18.12.07 22:52



Има разводи ,защото хората се женят
Мисля,че това е най-точния отговор...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.