Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 07.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: избора не е в тяхнови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор secret_19 (упорита)
Публикувано18.12.07 19:19



е кой е мижитурката в момента?
напротив мацките са с теб и ти си плащаш . мислил ли си защо?
може би без да им платиш не биха били с теб.
а ти си толкова силен, че не можеш безплатно да спиш с някоя, а освен това не можеш да се пребориш за нея и за това ще я препикаеш.
та викаш кой е силния?



Тема Re: избора не е в тяхнови [re: secret_19]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано18.12.07 19:20



Не си ли се замисляла защо готини пички ходят с некви плашипутарници...Е то ако самата ти не си такава как да се замислиш над чуждото щастие,но отговорът е,че тези пички ходат с олигофрени точно,за да се почувстват значими и доминиращи над мъжката половина,за да се наложат над половинките си.Това няма как да стане ако си хванат темпераментен тип.



ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Re: избора не е в тяхнови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор secret_19 (упорита)
Публикувано18.12.07 19:21



тъй де за това ти говоря, ако нямаше мъже мижитурки, нямаше да си хващат такива, само че то има



Тема Re: избора не е в тяхнови [re: secret_19]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано18.12.07 19:23



Абе малоумницо-20 пъти за последния месец бях написал как некви шеврантии искат връзка с мен, а аз не ща и хода да си плащам...Защо не ща?-ами защото нито аз има какво да ви дам,нито вие,защото вие сте свикнали само да взимате,а на мен не ми се раздават чувства и любов на некви малоумни тийнове.
Не можел съм езплатно да спа с некоя...абе ти за къв ме имаш?За некъв сакат и недъгав ли?Я се скрий некъде.

ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Re: избора не е в тяхнови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор secret_19 (упорита)
Публикувано18.12.07 19:25



ти сам каза, че си плащаш.
а малоумница ще викаш на някоя друга.
остани си с твойто мнение, аз ще си остана с моето



Тема Re: избора не е в тяхнови [re: secret_19]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано18.12.07 19:26



То спора беше за друго,не има ли мъже мижетурки,защото е ясно,че е пълно с такива,но ти си откъсана и като всяка овца дето ми се прави на много умна и ми спори,помниш само 20сек.
Говорехме си за следното ДОКАТО АЗ ВИ ГАЗА,АЗ СЪМ СИЛНИЯ ПОЛ!,сега стана ли ти ясно?

ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Re: избора не е в тяхнови [re: secret_19]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано18.12.07 19:27



Ама ти верно си си тъпа,остави.

ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Re: избора не е в тяхнови [re: secret_19]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано18.12.07 19:28



Добре,извинявай,аре да не те храна,защото сме обявили Коледно примирие и не е етично да го нарушавам. бъди жива и здрава!



ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Re: много рано ти е, трябват ти паринови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано18.12.07 20:01



Само дето аз не мога да се сета коя е тая дето трябва да съм обвързан с нея.


Още ти е рано за обвързване. Намали алкохола иначе си свършил курса до 40. Спри тревата завинаги. Набери скъпа информация и я централизирай. Акцентувай на научно-техническото си мислене. Мисли за пари, схеми и престъпления. Придобии опит в техническият труд. Развии глобални и локални анализи. Чети само в интернет. Развии поне 10 многовариатни плана на бизнес. Мисли винаги най-лошото за да бъдат реалистични. Тръгни най-много до два тях. Защото мисълта трудно се разделя се разделя на повече от 2. Освен ако не можеш да правиш забранен ляв завой срещу тирове докато говориш по телефонът си и палиш цигара. Заеми капитал срещу апартамента и го инвестирай в малък, сигурен и скромен бизнес. Експлоатирай и лъжи хората колкото трябва. Работна ръка бол - цялата провинция се премести в София. На простака друго освен бира, ракия и футболни мачове не му трябва. И чат-пат някоя циганка. Винаги каквото и да става излизай на плюс! Карай Тико за 2 бона на газов инжекцион(5лева/100 км). Купувай си само китайски дрехи от МЕТРО с карта на друг(или на Охраната срещу 2 лева). Нещо много по-важно - продавай само това което се търси(китайски и руски боклуци). Не разчитай на поръчки защото хората го искат веднага. Купувай достатъчно и ако не можеш да го продадеш предварително си осигури три паралелни пазара(черен, интернет-обяви, консеквентен). Когато избиеш магазина на 200% отгоре връщай веднага връщай парите на банката. За да не спиш в него.

И продължавай да продаваш развивайки методите на икономическата война - ниски цени, от всяка една стока по една бройка, заобикаляне на финансовият автоматизъм(подкупи), взривяване на съседни конкуретни магазини(евтино е), непрекъснато проучване на нови технологии(като разтворими кърпички на аспирин). Храни се вкъщи и не носи пари. Винаги се оплаквай, че нямаш пукнат лев!Капитализарай всичко и след няколко години купи втори магазин или най-добре продай първият и купи един но по-голям. Много внимавай как вземаш парите от нотариуса(10 фалшиви цели-въоръжени, истинската не в теб), ако е с банка внимавай с банката за да не гърмиш управителя. Ще те светна как не се плащат и данъци при продажбата но още е рано. Като купиш вторият магазин или един но средно голям вече нещата са лесни. Цял свят се опитва да си пласира боклуците тук. А неграмотна работна ръка която да купува бол! А това е потенциален капитал. Никога не прави валутен резерв в евро!Освен оперативните ти пари всичко останало в долари(бъдещето), лири(егоистите) и шв.франкове(парите на Райха)+злато за балансьор. А къде ще държиш парите аз ще ти обясня на четири очи защото ни четат. Ще дойде време и за големи удари - тук ще се заселят англичани и американци и ти ще им препродаваш недвижима собственост. Ще те светна и за това как трябва да ги обзаведеш. Имам си най-добрите специалисти в България под ръка. Почти всичките са тъпи(с изключение на баща ми) и работят без пари. Тях ги интересуват само сметките и "хлеба", не трупат от печалбата. И следователно продукцията им е евтина и качествена защото работят ръчно. Освен това не плащат данъци и е конкурентно способна. Да не говорим, че работят по поръчка, а това което се продава в магазините е евтин картонен боклук който не струва. Накрая ще работиш само на компютъра си вкъщи. А другите ще брихат за теб и ще ти завиждат, а ти ще дразниш с джипове, пари и мацки. А жените ще ги сменяш всяка седмица.






И запомни, че парите идват от ОЛИГОФРЕНИТЕ. Онези които си дават закуските за касетки и дискове(тоест за евтина пластмаса). Да се идиотиризират с метъл, рап, хаос и особено чалга! А първите три понякога водят до наркотици и после апартаментите им заминават на безценица!



Тема Re: а ОПИТА в СЕКСА какво означава?нови [re: secret_19]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано18.12.07 20:12



нищо подобно, секса се учи с опит да, но не е задължително да е курва

Опитът се постига с бройка. А това означава, че е курва.



има много свестни жени, но докато не повярваш в тяхното съществуване , никога няма да ги намериш

Те свестните жени са точно курвите защото ти дават точно това от което имаш нужда!

А вярата е сляпо чувство за глупаците!





всеки намира това, което търси.

Въпросът е какво търсиш точно, защо и кога го намираш.





и колкото и да се опиташ да ме убедиш в теорията си , няма да успееш.

Ама аз и не искам. Но просто ми е скъпо да пращам бележки на когото трябва. И затова четете и вие.





понякога трябва да се вярва в доброто, само така ще намериш добро.


Какво е доброто?Ако не материално благоденствие. Останалите неща са просто илюзии за наивници.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.