Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:41 17.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Финанси и любовнови  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано16.12.07 14:28



Известно е, че сериозните връзки зависят освен от взаимните чувства, разбирателство и интереси и от финансово-стопанската им основа поради материалният характер на Вселената в която живеем. Но въпросът не опира точно до разните скъпи подаръци като апартаменти, мерцедеси, скъпо обзавеждане, бижута, финансово подпомагане до степен на пълно обезсмисляне на трудовата заетост на партньорката които са в реда на нещата, въпроса опира до това точно в кой етап от връзката се дават тези класови привилегии. Естествено повечето разумни жени търсят реализиран в капитал генетичен потенциал, но правят грешката твърде рано да се пазарят за привилигиите си. Само глупав мъж може да даде пари в ръцете на жена която не е проверил с течение на годините. Освен това предбрачните подаръци като апартаменти и луксозни лимузини приравняват бракът в друга различна косвена форма на проституцията. Поради тази причина за да се избегне даването на власт на непроверена от морална гледна точка жена и превръщането на бракът в сделка е редно тези инвестиции в жената на живота да стават след известен период брачно съжителство в съвременен период поне 2 години, а съвсем не преди сключването на гражданският брак или в първите му месеци. Редно е да се вземат и редица мерки от правен характер с оглед избягването на СИО за да може инвестициите в брачната партньорка да не зависят от материалното законодателство, а нейното поведение за да бъде добре контролирана. Това единствено в случаи, че бракът не е на основата на силна, взаимна и споделена любов. Тогава всичко заграбено от мъжа се дели 50/50 с жената като най-естественият и силен стимулатор за развитие на бизнеса. И жената първо трябва да се измъчи малко да роди деца и чак после да се качи в мерцедеса.



Тема Re: Финанси и любовнови [re: FileO99]  
Автор sula_lucky (минаващ)
Публикувано16.12.07 14:46



Уфффф,файле,прочетох ти само заглавието и честно -не съм особено компетнтен по такъв въпрос,но съжелявам всички хора ,които правят връзка м/у двете....ама аз съм глупак



Тема Re: Финанси и любовнови [re: sula_lucky]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано16.12.07 14:59



Пак повтарям връзка е невъзможна без съответната финансова основа. Каква връзка може да се получи ако се возиш при овцете и пенсионерите в градския транспорт с ултра-красива жена където някои гьонсурат я ще я обара, я ще се опита да я свали? Нали като си познавам характера ако имам в мен боен пистолет веднага го вадя и правя натрапника на решето. Второ жената не е пригодена да живее в социалистическа мизерия и трябва да й се осигуряват луксове и материални блага. Трето за да се създадат и отгледат деца трябват колосални средства в размери от поне 200 000 евро на дете до завършването му на пълнолетие без да се броят наследствата му които трябва да осигурят него и неговите деца доживот. Четвърто физическата работа даже и в случаи когато е много скъпо платена отнема от силите и времето за гледане на семейството. Тоест от всяка една гледна точка бракът опира до сериозни пари по мои лични оценки поне 1 милион евро. В случаи че има налице по-малко пари без съответната перспектива те да се умножат сравнително бързо в рамките на 3-4 години не е препоръчително да се сключва брак защото кинтите ще бъдат изплюскани и отново се връщаме в изходна позиция, но със значителен пасив. Тогава е потенциално възможен развод.



Тема Re: Финанси и любовнови [re: FileO99]  
Автор sula_lucky (член)
Публикувано16.12.07 15:06



Много си падам по комерсиални пачаври

Скоро ще стана милионер и поради тази причина смятам никога да не сключвам брак.Ако това все пак се случи се надявам тогава да си преуспяващ адвокат и да използвам услугите ти



Тема Re: Финанси и любовнови [re: sula_lucky]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано16.12.07 15:11



Един железен предбрачен договор и ще те обича докато смъртта я споходи





Тема Re: Финанси и любовнови [re: sula_lucky]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано16.12.07 15:19



За мен изобщо не си познал. Никога няма да стана преуспял адвокат ако ще да се натъпкам с кокаин и да чета нонстоп по 24 часа на ден защото нямам генетическите заложби за това. Опитът и практиката показват, че за 7 години следване и стотици хиляди прочетени страници строго специализирана юридическа литература нямам нито един правилно решен казус. Тоест адвокат е изключено да стана, камо ли преуспяващ такъв. Да не говорим, че пазарната ниша е препълнена с юристи следствие на което трудът им не се заплаща защото действа принципът на конкуренцията. А ако някои си мисли, че ще работя в адвокатска кантора за 600 лева на месец е намерил черква да се кръсти. По-скоро ще използвам придобите знания и комбинации за разработването на престъпни схеми. Това вече впрочем започна. Плюс това хем работя сам и си изпипвам нещата, хем провеждам непрекъснато реални и виртуални консултации с адвокати и други специалисти. А ти ако станеш милионер в най-добрия случаи мога да ти стана съветник по някои тактически въпроси свързани с много от нещата в живота. Но имай предвид, че за по-малко от 50 лева не си отварям устата защото това което говоря е много скъпо...



Тема Re: Финанси и любовнови [re: The Fallen Angel]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано16.12.07 15:20



Предпочитам аз да умра преди жена ми.





Тема Re: Финанси и любовнови [re: FileO99]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано16.12.07 15:52



Файл, от известно време темите и мненията ти са реалистични и нормални , за което искам да те поздравя. все още говориш за заграбване и измъчване, но е поносимо.



Прав си че с една гола любов само не се живее, нито сметки се плащат с перфектен секс , тъй като светът в който живеем е материален. И аз съм на принципа- реалистичен идеализъм .

СИО има само за имущество придобито по време на брака. Имуществото, което е било твое преди брака си остава твое и при разтрогване на брака . твое остава имущество, което си придобил по време на брака, ако ти е било дарено от родители или роднини. вариантите жена да ти вземе имот, защото ще гледа децата - и има и няма - зависи от адвокатите и съдията . Падналия Ангел е прав - един 'бетон' предбрачен договор ще свърши работа .

Прав си че жена, ако си е 'събула чехлите', трябва да 'даде ' за да иска . Какво ти е мнението в случай че мъжа си 'събуе чехлите' . Такива случаи не са рядкост последните години - мъж без нищо зад гърба си да се ожени за жена, чийто баща има и я е осигурил.

Също какво мислиш за брак между двама що годе финансово и имуществено равни партньора.

I'm a mirror , looking at me you see yourself

Тема Re: Финанси и любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано16.12.07 15:53



И аз го поздравявам!

ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Re: битки между равни противници са най-страшни!нови [re: Бapбapeлa]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано16.12.07 16:06



Аз от средата на октомври месец насам измених радикално стратегическата си концепция за живота като се отървах от всякакви илюзии, погледнах истината в очите, осъзнах какви възможности имам и започнах да чертая планове които в момента са в начална фаза на разработка. Също окончателно се отървах от пътят който се опитват да ми натрапят роднините ми като избрах свой собствен строго индивидуален път. Говоря за заграбване защото нормален законен бизнес в България не може да доведе до генериране даже и на малки капитали.

Брак между двама равни имуществено партньора според мен е възможно най-лошата комбинация между двамата най-малко защото ще объркат финансите си в общ бизнес и после няма да могат да разделят парите. Плюс това при това положение жената няма начин да бъде подчинена императивно и има винаги възможност за избор. Даже е по-добре брак между беден и неспособен мъж с богата жена отколкото имуществено и класово равенство в брака. По-добре да се съобразяваш с богата жена известен период от време докато ти бие шутът отколкото да започнеш икономическа война вътре в семейството си. По принцип ако си забеляза битките между равни противници са възможно най-страшни!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.