Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:04 06.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Хиена? Защо не? По-добре хиена, отколкото [re: ФENlKS]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано27.11.07 10:38



крава.


ПП. Прекратявам от моя страна разговора по въпроса кой кой е. Тъпо е, едно на ръка, и второ-не съм в клуба за търся "евалла" от който и да е. Нямам нежда от това.

...жаль сады сторожат и стреляют без промаха в лоб...

Тема Re: Тогава... [re: The Fallen Angel]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано27.11.07 11:48



Извинявай, ама не Господ е виновен за това, какви са хората. Тия мутри дето сега би ги избил са продукт на нашето общество, така че......

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Важен коментар [re: Charles]  
Автор Fry ()
Публикувано27.11.07 12:37



Като цяло добър литературен опит, напипва някои реалистични неща.
Балканджиите са истински барони!
Виждал съм ПОДОБНИ неща. чак това с произволната ученичка не е обаче чак толко реалистично. Съществуват много истории тип "ловджийски", човек след време почва да ги различава


Странно защо 4-5 ника в този клуб пишат в същия цинично-морален стил Стил, излязъл от източна и западна София, където е напълно адекватен . Но стилът се подобрява, може да издадете книжка дори. Мисля че ще е яка. Особено на запад ще е много интересна, щото хората там нищо не вдяват (не че и там няма барони, едни такива законно-корупционни хърби).



Тема Re: Тогава...нови [re: Myth]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано27.11.07 13:04



Както писах някъде тук - виновен е, че бездейства от последния потоп насам



П.П. Ама както и да е - написах оново от където започна темата в изблик на афект - кой каквото иска да си мисли.

Lots of people talk and few of them know,
soul of a woman was created below.


Тема Re: Тогава...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор БapбapeлaМодератор (seventh heaven)
Публикувано27.11.07 13:16



според Майкъл Кремо - известен е като противник на дарвиновата теория за еволюцията Господ не бездейства - дал е избор сами да решим какво да правим със себе си и какво да излезе от нас . според М. Кремо човек е деволюирал - демек от чист висш разум 'слиза' на нивото - човек, такъв какъвто е сега - ние всички сме 'паднали ангели' , като сме избрали да преживеем това.



I'm a mirror , looking at me you see yourself

Тема Re: Тогава... [re: Бapбapeлa]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано27.11.07 13:19



Ние избора винаги си го имаме


Въпроса е, че много хора правят избор да "изнасилват" останалите паднали ангели... Не мисля, че това е редно и не мисля, че мога да го промени и ме хваща такъв яд, че...

Иначе теорията на Дарвин ми се вижда толкова смешна колкото и религията

Lots of people talk and few of them know,
soul of a woman was created below.


Тема Re: Тогава...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор БapбapeлaМодератор (seventh heaven)
Публикувано27.11.07 13:31



Не можеш го промени, защото задачата ти е да живееш себе си и да променяш себе си . Всъщност на всеки от нас това му е задачата , нищо че си мислим друго . Никой не може да промени нищо на тая земя в тоя живот - това което може е да изживее избора си.

религията.... тя е средството , чрез което хората са държани в неведение и подчинение , за да могат да бъдат лесно манипулирани. различните учения са друго .



I'm a mirror , looking at me you see yourself

Тема Ами ако...нови [re: Бapбapeлa]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано27.11.07 13:34



да промениш себе си означава да промениш другите?



I am immortal, I have inside me blood of kings,
I have no rival, no man can be my equal!


Тема За съжаление понякога реалността надминаванови [re: Fry]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано27.11.07 15:56



фантазиите...

Преди малко разговарях с една приятелка, която ме светна, че дърпането на момичета в Благоевград било нормално явление. Под дърпане се разбиралo дърпане в коли и каране някъде извън градът.

...жаль сады сторожат и стреляют без промаха в лоб...

Тема Re: За съжаление понякога реалността надминаванови [re: Charles]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано27.11.07 16:14



А в случая за кой град става въпрос, ако не е тайна?

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.