Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 04.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Ский сега, когато си изграждаш някакъвнови [re: тиxa вoдa]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано20.11.07 14:07



стереотип на очакващото те щастие обезателно ще се разочароваш като ти се натресе това щастие на главата.

Затова не си съставяй някакви планове как ще изглежда това щастие, а просто изчакай да ти се натресе на главата. И изведнъж ще установиш, че блондините примерно не са по-лоши от брюнетите и обратно. Ако щеш ми вярвай, ама веднъж ми попадна една програма за фотороботи, подобна на тази, която се използва от криминалистите. Като се замислих как трябва да изглежда тя, почнах да наслагвам белег след белег и бам-получи се урод. Във всеки случай изобщо момичето от монитора не беше това, което си представях.

...жаль сады сторожат и стреляют без промаха в лоб...

Тема Ама нееее!нови [re: Charles]  
Автор тиxa вoдa (пристрастен)
Публикувано20.11.07 14:19



Разсмя ме с този фоторобот.

Нямам точно определена представа за това как изглежда Той. От опита ми до сега, знам, че трябва да притежава някои качества и има такива, с наличието или липсата на които не бих направила компромис. Но те са малко. Всичко останало, което всъщност формира човека като личност ми е неопределено и все още неизвестно. Така че в никакъв случай не мога да кажа: "като Антонио Бандерас го искам и йок такъв ще е!" (примерно).

За щастието, си мисля, че е моментно състояние. Не знам колко време може да се поддържа, но се съмнявам, да е дълго. По-скоро хармония търся аз.

А между другото, понякога се оказва, че този, когото търсим така усилено е вече някъде около нас, но не сме го забелязвали толкова време.

In love with my car

Тема Точно де.нови [re: тиxa вoдa]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано20.11.07 14:38



Ти говориш за качества. Ама качествата ги разбираш едва след известно, да не кажа дълго познанство със съответния човек. Тоест, качествата може изобщо и да не ги намериш, защото при пресяването по външне вид човека с тези качества вече е отпаднал от класацията.

Обратното, в шорт-листа след пресявката може да не попадне мъж с качествата, които търсиш.

...жаль сады сторожат и стреляют без промаха в лоб...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.