Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:24 24.09.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Ще ми прости ли?  
Автор нeпokopнaтa (играеща с огъня)
Публикувано27.10.07 20:03



В моя предишна тема бях писала за един човек,с който имах някакви взаимоотношения дълго време(година).Стана така,че много неща ни разделиха.В началото ми беше мъчно,но сега срещнах друг мъж,който ме прави щастлива.Въпроса ми е дали предишния би ме разбрал и би ми простил,или би ме намразил и дори и най-обикновени приятели не можем да бъдем?





Тема Re: Ще ми прости ли?нови [re: нeпokopнaтa]  
Автор te3is (Teturlast show)
Публикувано27.10.07 20:11



Според мен -ако е истински мъж който те заслужава и те обича,който никога не е бил безразличен към теб-като начало ще предприеме следния подход:
Ще си закупи (от ВИПА ако е от София) метален бокс,яке Бомбър(тва с оранжевото лице) и Вермахт , след което ще хване сегашният ти приятел и ще гио смаже от бой пред очите ти-степента на телесна повреда трябва да е такава, че като те задърпа след тва оня да хърка кръв и да не може да се помести.
Следващите постъпки може само да се гадае и най-добре да питаш Лонгура(приемно време от 14.00-16.00-сградата на свети Ерик Евърласт),но вероятно ще избере между 3 вариации:
1) Ще те напуска на всички негови приятели
2)Щи измаа 2 лопати(прави) в главата
3)Ще те пусне да му бръмчиш и да докараш по некое левче,за ганджица

и да има 2 черти , и да няма 2 черти-ЯЖ МИ КУРО , СИМИТЛИ


Тема Re: Ще ми прости ли?нови [re: нeпokopнaтa]  
Автор The Fallen Angel (Stormbringer)
Публикувано27.10.07 20:12



А ти прегрешила ли си с нещо, че да ти прощава?
Доколкото разбирам сте били разделени и е нормално ти да си намериш някой друг!
Обаче за приятелските взаимоотношения не мисля, че ще се получи... Аз специално мога да имам приятелски взаимоотношения с жена с която съм имал нещо повече, не по-малко от година след раздялата... Преди това спомените и навиците са прекалено силни и реални





Тема Re: Ще ми прости ли?нови [re: te3is]  
Автор нeпokopнaтa (играеща с огъня)
Публикувано27.10.07 20:14



дааааа,точно затова не желая да го виждам,защото е прекалено агресивен

Ако знаех,че ще се примири,нямаше да се правя на интересна и щях хиляди пъти да се съглася да се видим.Може би така е най-добре...Не искам да си усложнявам живота



Тема Re: Ще ми прости ли?нови [re: нeпokopнaтa]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано27.10.07 20:14



Всъщност какво ти пука?

Като малък си мислех, че сексът е най-важното нещо в живота. Пораснах и се убедих, че е така.


Тема Re: Ще ми прости ли?нови [re: Sam]  
Автор нeпokopнaтa (играеща с огъня)
Публикувано27.10.07 20:16



знаеш ли,прав си!Но проблема е,че сме роднини и някой ден можем да се засечем в общия ни град.И тогава?Ще се разминем като непознати...тъжно





Тема Re: Ще ми прости ли?нови [re: нeпokopнaтa]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано27.10.07 20:20



Е, в природата има равновесие. Като печелиш, не знаеш какво губбиш и като губиш не знаеш какво печелиш. А и да знаеш, какво от това

. Радвай се на каквото имаш!

Като малък си мислех, че сексът е най-важното нещо в живота. Пораснах и се убедих, че е така.

Тема Re: Ще ми прости ли?нови [re: te3is]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано27.10.07 20:21



Четеш ми мислите. Особено за т.3.

Мале,мале ке поварна,Поли строи пивоварна...
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Re: Ще ми прости ли?нови [re: нeпokopнaтa]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано27.10.07 20:28



Ти лично ми приличаши на бившата,чиито рахитичен приятел го гризна най-позорно,а я бех и предупредил че ще стане точно това ако го вида! Не искам да те обиждам,но ако човекът агресира бих го разбрал. Никой не би искал да подмине безучастно такава картинка,свел самосъжалителен поглед докато някакъв дребнопишковец обяснява да мадамата как ако си казал нещо е щял да те пребие.



Мале,мале ке поварна,Поли строи пивоварна...
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Re: Ще ми прости ли?нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано27.10.07 20:38



Спомням си първата ми любима. Когато се запознахме аз си имах гадже и тя също. Всъщност ни запозна моето гадже - нейна съквартирантка. Да ама тя се замислила, как може готин пич като мен да ходи с такава като нейната съквартирантка и решила да ме спасява. Както и да е - спаси ме. Но ме накара да проведа разговор с бившия й приятел. И да му обясня, че е избрала мен. Е, обясних му, не се сбихме. Не се чувствах горд, че е предпочела мен пред него, нито той се почувства унизен, просто се срещнаха двама мъже. Но в подобни ситуации не винаги и двамата са мъже.

Като малък си мислех, че сексът е най-важното нещо в живота. Пораснах и се убедих, че е така.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.