Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 17.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Слабостнови  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 11:42



Провокиран от това мнение "Момчета,айде не се правете на джелезни
едни плачат от любов, други се размекват пред чифт крака и стегнат задник..всеки си има слабости
"-ми се преиска да споделя-Преди повече от десетина години се запалих по отглеждането на гълаби

Купих си ги от едно пазарджишко село"Добровница"и бяха единствения запазен джинс от повече от сто години.За да ги изплатя си давах почти цялата заплата!Гълъбите бяха чисто бели,дълги с широки гърди /истински красавци/и от порода за надхвъркване/демек издържливост на часове във въздуха/Отглеждах ги на терасата на апартамента.Започнах да участвам в състезания и винаги печелих,като побеждавах другите участници с часове/средно аритметично/Когото печелих се качвах на блока,надувах от вкъщи уредбата с моя химн- И танцувах пред погледите на страдащи и загубилите си парите будали,навили се да се състезават с менНе мога да ви опиша колко обичах гълабите си!Сутрин си пиех кафенцето при тях ,като ми се храниха от ръцете и вечер просто не си лягах без да съм престоял поне 2-а часа в съзерцаване на тез прекрасни създания!Освен всичко останало,бяха и невероятно умни същества!Никога не се губиха.Веднъж се обзаложих с един човек че ще ги пусна зимата в невероятен снеговалеж от 5-ет км. и на сутринта всичките 10-ет ,които пусна ще са в гълабарника.Естествено му прибрах 1000-то лв.
Никога през живота си не съм се чувствал толкова щастлив ,както през онези времена с тези мои любими същества!
Естествено всичко прекрасно си има и край Поради,това,че живеех в блок,ми беше невъзможно да им прережа перата за да не се вдигат и соколите започнаха да ги хващат Върхът беше когато един ми хвана една дишийка,която много обичах точно на 10-ина метра преди да кацне точно пред очите ми,след като беше хвърчала 8-ем ч. и 40-ет м.-разплаках се!Същата вечер ги продадох-не мога да опиша болката,която изпитвахСънувах ги почти всяка вечер 2-е г.На мястото на гълабарника поставих сандъчета с рози.Година и нещо след като ги продадох ,веднъж един гълъб ми се върна,беше кацнал на едно съндъче на мястото на гълабарника и просто си стоеше.Взех го в ръцете си и плаках като малко дете!Вечерта го върнах на пича на който ги продадох.Никога не отидох да ги видя при новият им собственик.
Това е историята на най щастливите ми години от живота!
Вие имали ли сте някакво хоби ,което да обичате толкова силно и да ви прави истински щастливи?????

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано26.09.07 11:48



Хм, имал съм няколко хобита и всичките за да ден момент са ме правили щастлив, може би навремето най-много филателията, но при мен нещата са много преходни и бързо отминават, сега например е фотографията, и като споменах, малеееее цял месец не съм снимал.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор te3is (I love Amil)
Публикувано26.09.07 11:56



по мойто мисля че съм казвал повече отколкото трябва



Щастлив човек съм-аз работя хобито си



Тема Re: Слабостнови [re: Myth]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 12:05



Последно време и аз много обичам като обикалям горите да снимам/не,че фотографията ми се отдава

/Би ли ми препоръчал некав апарат до 6-ест стотака/повечи нещо не ми се дават/,че последно се набутах за едн сумати пари а излезна пълен боклукпонякога ми идва да пребия продавач

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано26.09.07 12:05



милото,и ти имаш сърце


знаех си,че има хляб в теб



Тема Re: Слабостнови [re: te3is]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 12:07



Твоето наистина си е удар в 10-ата


моето ново е да ходя за гъбиДнеска нещо се успах,но след малко смятам да се поразходя до близката горичка,която е на 2-3 км. и довечера да съм щастлив

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано26.09.07 12:08



няма ли да работиш,в крайна сметка?





Тема Re: Слабостнови [re: nyctea]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 12:11



Сърцето ми е огромно и много ,много топло

но трудно се влиза в него

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: nyctea]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 12:12



Днеска и утре почивам

,но за след това-не ми се мисли

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано26.09.07 12:15




щом успя да побере толкова гълъби




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.