Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:15 15.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Знаеш ли колконови [re: te3is]  
Автор ФENlKS (Ъ)
Публикувано24.10.07 15:12



пишман интелектуалци се мЪчат и борят за някакЪв статус, но не става и не става и тогава такива като теб им бЪркат в очите-не си го обясняват, защото мислят, че те са по-умните и интелигентните и когато разберат, че не могат да бЪдат господари на живота си-спасяват достойнството си в изказвания величаещи моралните устои и духовните ценности- вЪзоснова на които -те видиш ли не искали повече, обаче когато сЪщите тези вЪзвишени сЪздания им падне случай минават през всичко и всичко, за да сдобият с така лелеяната имотност, власт и прочие, дотогава се ядат по форумите, изливайки разочарованието си от живота вЪрху другите. Пози, пози, симони, амори.....





Тема Re: хм,нови [re: yetti]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано24.10.07 15:41



лиглата или лигата тече?


всички имаме такива моменти и ти не си изключение,затова.....недей да се заяждаш,защото не знаеш дали и ти утре няма да се чустваш така
любов...



Тема Re: хм,нови [re: te3is]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано24.10.07 15:54



ето това вече е проблем,шампионе


ако прекарваш коледата си с платени жени.......значи трябва да се замислиш малко



Тема Re: бахтинови [re: te3is]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано24.10.07 15:59



граматиката е тривиална, ако не друго. събира се на има-няма 20-30 странички.

е нямаш ли нови цели? по-високи?





Тема много лиричнонови [re: ФENlKS]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано24.10.07 16:09



я обясни как неграмотно простаче, което се поддава на тривиални провокации, може да има "статус" на нещо повече от кенефджия?

това какъв реален статус има, няма как да знам - замисли се, ако можеш. :))

я обясни, как заспала патица, поддаваща се на тривиални провокации, с префирцав изказ, и претенции най-малко на английската кралица, може да ми дава на мен наставления къде, кога и какво да пиша?

ей за т'ва уважавам форумите - сдухвам умреляците и в края на работния ден съм свеж за няколко литра бира. пък вие продължавате да лаете по следващия, дето ви гъбарка. и да му обяснявате, колко сте велики.



Тема тц,нови [re: te3is]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано24.10.07 16:12



щото
1. тъп е почти колкото тебе
2. направи грешка да ме псува в един друг форум без причина.
3. кефи ме да се ебавам с глупаци (това вече съм го казвал).





Тема Re: тц,нови [re: yetti]  
Автор te3is (Teturlast show)
Публикувано24.10.07 16:15



айде айде-завидяяяяя муууу


споко бе-ше те огрее.
и ква па грешка е - ше му препрограмираш компютъра ли



Тема ми да де - тука е разликата,нови [re: nyctea]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано24.10.07 16:16



колкото и зле да се чуствам, никога няма да седна и да плачкам у форум и да търся разбиране/съчуствие/симпатия.


или пък да отида и да висна на нечии врат и да му се оплаквам.
не съм такъв просто.
форумните лъвове и герои са такива. прави си изводи сама.



Тема Re: много лиричнонови [re: yetti]  
Автор cheque (непознат )
Публикувано24.10.07 16:18



Обясненението е само едно-ние сме красиви -пък ти грозен



Тема пич,нови [re: te3is]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано24.10.07 16:18



я дай пак - ти на колко години беше?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.