Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:03 16.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Слабост  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 11:42



Провокиран от това мнение "Момчета,айде не се правете на джелезни
едни плачат от любов, други се размекват пред чифт крака и стегнат задник..всеки си има слабости
"-ми се преиска да споделя-Преди повече от десетина години се запалих по отглеждането на гълаби

Купих си ги от едно пазарджишко село"Добровница"и бяха единствения запазен джинс от повече от сто години.За да ги изплатя си давах почти цялата заплата!Гълъбите бяха чисто бели,дълги с широки гърди /истински красавци/и от порода за надхвъркване/демек издържливост на часове във въздуха/Отглеждах ги на терасата на апартамента.Започнах да участвам в състезания и винаги печелих,като побеждавах другите участници с часове/средно аритметично/Когото печелих се качвах на блока,надувах от вкъщи уредбата с моя химн- И танцувах пред погледите на страдащи и загубилите си парите будали,навили се да се състезават с менНе мога да ви опиша колко обичах гълабите си!Сутрин си пиех кафенцето при тях ,като ми се храниха от ръцете и вечер просто не си лягах без да съм престоял поне 2-а часа в съзерцаване на тез прекрасни създания!Освен всичко останало,бяха и невероятно умни същества!Никога не се губиха.Веднъж се обзаложих с един човек че ще ги пусна зимата в невероятен снеговалеж от 5-ет км. и на сутринта всичките 10-ет ,които пусна ще са в гълабарника.Естествено му прибрах 1000-то лв.
Никога през живота си не съм се чувствал толкова щастлив ,както през онези времена с тези мои любими същества!
Естествено всичко прекрасно си има и край Поради,това,че живеех в блок,ми беше невъзможно да им прережа перата за да не се вдигат и соколите започнаха да ги хващат Върхът беше когато един ми хвана една дишийка,която много обичах точно на 10-ина метра преди да кацне точно пред очите ми,след като беше хвърчала 8-ем ч. и 40-ет м.-разплаках се!Същата вечер ги продадох-не мога да опиша болката,която изпитвахСънувах ги почти всяка вечер 2-е г.На мястото на гълабарника поставих сандъчета с рози.Година и нещо след като ги продадох ,веднъж един гълъб ми се върна,беше кацнал на едно съндъче на мястото на гълабарника и просто си стоеше.Взех го в ръцете си и плаках като малко дете!Вечерта го върнах на пича на който ги продадох.Никога не отидох да ги видя при новият им собственик.
Това е историята на най щастливите ми години от живота!
Вие имали ли сте някакво хоби ,което да обичате толкова силно и да ви прави истински щастливи?????

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано26.09.07 11:48



Хм, имал съм няколко хобита и всичките за да ден момент са ме правили щастлив, може би навремето най-много филателията, но при мен нещата са много преходни и бързо отминават, сега например е фотографията, и като споменах, малеееее цял месец не съм снимал.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор te3is (I love Amil)
Публикувано26.09.07 11:56



по мойто мисля че съм казвал повече отколкото трябва



Щастлив човек съм-аз работя хобито си



Тема Re: Слабостнови [re: Myth]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 12:05



Последно време и аз много обичам като обикалям горите да снимам/не,че фотографията ми се отдава

/Би ли ми препоръчал некав апарат до 6-ест стотака/повечи нещо не ми се дават/,че последно се набутах за едн сумати пари а излезна пълен боклукпонякога ми идва да пребия продавач

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано26.09.07 12:05



милото,и ти имаш сърце


знаех си,че има хляб в теб



Тема Re: Слабостнови [re: te3is]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 12:07



Твоето наистина си е удар в 10-ата


моето ново е да ходя за гъбиДнеска нещо се успах,но след малко смятам да се поразходя до близката горичка,която е на 2-3 км. и довечера да съм щастлив

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано26.09.07 12:08



няма ли да работиш,в крайна сметка?





Тема Re: Слабостнови [re: nyctea]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 12:11



Сърцето ми е огромно и много ,много топло

но трудно се влиза в него

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: nyctea]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 12:12



Днеска и утре почивам

,но за след това-не ми се мисли

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано26.09.07 12:15




щом успя да побере толкова гълъби



Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор rainwoman (extremo)
Публикувано26.09.07 13:07



Позволявала съм си слабости само към хора





Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор ФENlKS (Ъ)
Публикувано26.09.07 13:16




Хоби, в което сЪм се изгубвала буквално с часове, без да усетя как лети времето е рисуването и цветята-градинарството сега сЪм занемарила, но на пролет пак се захващам с рози и цветчета-спомням си колко съм се кефила сутрин да си пия кафето и просто да ги сЪзерцавам, виж за рисуването-прекарвала съм по цяла нощ пред някоя картина-маслените ме влечат най-вече. Другото ми любимо е картинга. Тук наблизо си имам един, та когато сЪм на кеф отскачам.



Тема Re: Слабостнови [re: caiko]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 14:49



а как така състезания с гълъби? нещо като гонка или?-Двама или повече души вдигат ,всеки еднакъв брой гълъби.засича се времето на всеки гълъб от пускането до кацането му.събира се збора от времената но всичките гълъби,които е пуснал човека и се дели на бройката им.печели този,чиито збор е най голям.
Гълъбите никога не кацат другаде освен на мястото където са отглеждани и винаги след пускане се вдигат на височина на която почти е невъзможно да се видят с просто око.С много малки изключения обикновено се въртят в група ,в диаметър от 2-3-и км над мястото където се отглеждат.

Говори ми........Умирам за глупости

Редактирано от cheque на 26.09.07 14:51.



Тема Re: Слабостнови [re: ФENlKS]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 14:57



Много обичам цветята

Когато се преместих в новото си жилище го напълних цялото!Страхотна красота!В последствие се превърнаха в голямо бреме и преди няколко месеца ми идваше да ги изхвърлям всичкитеИмам разкошно дворче и смятам да си направя една беседка и да засадя само рози,но да видим кога ще намеря време за това

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор TeaZer™ (onephatdeeva)
Публикувано26.09.07 17:51



печелиш!


За награда ще ти намерим клубарка с чифт стегнати гърди, на които да положиш главица .



Тема Re: Слабост ... мданови [re: cheque]  
Автор jumbles ()
Публикувано26.09.07 19:50



разходките с "моите" риби





Тема Re: Цветятанови [re: cheque]  
Автор ФENlKS (Ъ)
Публикувано26.09.07 20:38



са огромно изпитание на способността ти да се грижиш за някой. А ако ги гледаш с любов-винаги си личи.

Беседка с рози- говори ми....................умирам за глупости.





Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор pastel (драскулка)
Публикувано26.09.07 20:52



Това е най-красивото нещо, което съм чела тук от 3 години..



Тема Re: Слабостнови [re: pastel]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 21:08



Благодаря много



Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Цветятанови [re: ФENlKS]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 21:31



Беседка с рози- говори ми....................умирам за глупости.
- що бе

?Изискват сравнително по малко грижи ,а и мисля ,че ще е красиво

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: TeaZer™]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 21:34



Чакам



Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Цветятанови [re: cheque]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано26.09.07 21:35



много грижи изисква,аз знам....

все пак ми е профессия



Тема Re: Цветятанови [re: nyctea]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 21:41



Уфффф-хайде не ми убивай мераците

Колко много?няколко пъти да се прекопаят,веднъж наторят и подрежат и няколко пъти напръскат против разни въшки.незнам,ако има още вярвам ще ми помогнеш

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Цветятанови [re: cheque]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано26.09.07 21:57



със съвети


ами да,ако искаш просто да ти растат,без да полагаш усилията.........ще заприличат на част от мебел
трябват грижи.........любов...........и търпение
лятото се торят на 2 седмици с течна тор,това е най-добрия вариант,защото дава най-бързи и много добри резултати
сега вече почти се спира торенето.....един път на месец е достатъчно
а и всяко цвете има специфично гледане,някои обичат повече вода,други по-малко,едните обожават слънчице,други- не чак толкова............
уффффффффф........хвана ме на моето хоби
мога много така да разправям
спирам,че станах досадна



Тема Re: Цветятанови [re: nyctea]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 22:08



няма страшно да станеш досадна,нали за хобита е темата



С цветята в къщи вече се занимава мама и тя да си ги мисли,аз нямам сили
Радвам се ,че ако имам некви проблеми вече ще има от кой да получа компетентен съвет

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Цветятанови [re: cheque]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано26.09.07 22:10




уреден си



Тема Re: Цветятанови [re: nyctea]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 22:12



благодаря



Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Цветятанови [re: cheque]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано26.09.07 22:19







Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор sigii (член)
Публикувано26.09.07 22:29



Еййй с тази тема разнежи нежният пол в клубът.А моето хоби е малко страно за жена ,аз обичъм стрелбата но не и ловът а спортната стрелба.Притежавам и доста добра колекция от оръжия и като теб обичах и състезанията.Хобито ми е малко скъпичко и не ми остават в последно време излишни пари да го поддържам а и свободно време не остава .....





Тема Re: Слабостнови [re: sigii]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 22:39



Хей,браво на теб,че не обичаш лова

Аз го ненавиждам
Тук



се запознах с една мечка,която до ден днешен мед ми носиАко някой и причини нещо ще го убия като бездомен помияр!

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор te3is (I love Amil)
Публикувано26.09.07 22:41



тук с хиляда и осемстотин ръце подкрепям-даже на скоро се карах с една дето ходи на лов-дееба селянията





Тема Re: Слабостнови [re: te3is]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 22:49



светът вече си е пълна джунгла,така ,че като иска некой да се доказва-фронт колкото иска....природата си е съваршено устроена и убийството на диви животни с цел изпитване на удоволствие си е висша форма на селяния-както казваш



Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор sigii (член)
Публикувано26.09.07 22:49



Не ми дава сърце да стрелям по живо същество но виж мишените са друго нещо





Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор te3is (I love Amil)
Публикувано26.09.07 22:51



Особено селско ми е неква разглезена жена да ми се направи на голямото добро утро и да се помъкне по лов-как да не и изплюща един два чимбера?



Тема Re: Слабостнови [re: sigii]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 22:53



аз много обичам да стрелям по щиви същества от нежния пол

с шмайзера

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: sigii]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано26.09.07 22:56



И мен преди ме кефеше стрелбата..лък..пушка..пистолет..все тая, беше гот, но след като го бачках две години т'ва..сега ми е все тая

....има ефект обаче...вместо на мене по стрелбищата да ми печелят мечоци го правя аз



Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано26.09.07 22:57



Моето хоби е музиката

...шаляляляля



Тема Re: Слабостнови [re: Zaibne]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 23:05



Ама пееш или свириш



Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: te3is]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 23:09



представям си физиономията на една такава след като е получила чимберите
Охххх,аз миналия месец имах на гости 3-и точно от тнози род пачи...какво изживях с тях само един бог знае

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано26.09.07 23:11



..мръсник.....много ясно, че свиря..с уста



Тема збор? галаб? гълаб?нови [re: cheque]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано26.09.07 23:12



wtf?



печели този,чиито збор е най голям.

най-голям или най-малък? може да съм пийнал, ама нещо ми се губи логиката...



Тема Re: Слабостнови [re: caiko]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано26.09.07 23:14



като каза състезания с гълъби: се сетих за

.



Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор te3is (I love Amil)
Публикувано26.09.07 23:17



Дееба селянки
Или теммата на разговор да им е какако бич и планет

Сещам се един случай за една - дето стреляла и го разказваше на един от СОБТ
дори му викаше - а бе какъв мъж си ти да не си пипал оръжие-а той горкия -излъгал че учи медицина,понеже там не могат да казват кво работат,та дали не беше подтиснал?





Тема Re: збор? галаб? гълаб?нови [re: yetti]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 23:22



Абе резултат бе

Пример,че и аз не съм много в час-пет гълъба хвърчат по 3-и часа=15:5=3,на другия 5-ет швърчат по 4-и=20:5=4 печели втория...така за всички участващи.....ако ще участниците да са 10-ет ако някой гълъб бъде хванат от сокол или ястреб се дели с един по малко....надявам се ме разбра

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор sigii (член)
Публикувано26.09.07 23:23



"аз много обичам да стрелям по щиви същества от нежния пол"......е ама то няма лошо а шмайзерат ти голям ли е





Тема Re: Слабостнови [re: caiko]  
Автор te3is (I love Amil)
Публикувано26.09.07 23:24



фитнеса е тор.
самата му идея е хубава но е тор.преебват се кости черни дробове и подобни,спира се растежът,но най-важният проблем е че те лишава от всякакви двигателни способности-отделно е баси неблагодарната работа-да станеш мистър олимпия инвестираш милиони,а и здраве а пък печалбата е 100 000 долара и неква кола.заеби го.отделно като го спреш-за няколко месеца се преебват нещата.



Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано26.09.07 23:25



хобита съм имал десетки, може някой да каже, че не са били сериозни хобита,щом са толкоз много. ето някои, които са ме белязали:

- лов - това ме изпълвя яко... ;) така да се каже;
- ракетомоделизъм - с един приятел в даскалото още освен другото направихме и "парна" ракета, дето му разби джама на кухнята;
-компютри/електроника - това го работя ;) ;
- бонзай - нищо не стана, но ми беше доста интересно за момента;
- и естествено - филателия/нумизматика - "наложени", ама някак не ме кефеха много. освен може би, навремето имаше едни кубински марки с печати (началото на 90-те) - та те ми бяха много интересни, въпреки, че нищо не струваха реално.


иначе като малък събирах паднали гълъбчета (в шахтите или на тротоара) и ги хранех, докато не умрат, от каквото са болни, или не излетят. та - просълзи ме леко с тоз твой покъртителен разказ. и сега се сетих - преди 2-3 дни (неделя май беше) едно малко гълъбче (познават се по светлите перца по кратунката) падна и на сегашния ми балкон. погледах го, поспомних си дълбоко хуманните ми прояви, като бях пишлеме, пуснах сълзица и излязох да го стресна, така да се каже, трябва да се научи да лети и да живее, не да чака наготово. :)

в момента немам хоби, освен по малко поработване, компании и тия 5-6 неща.





Тема Re: Слабостнови [re: Zaibne]  
Автор sigii (член)
Публикувано26.09.07 23:26



Виж със лък не съм стрелала,а за мечоците нямам думи



Тема Re: збор? галаб? гълаб?нови [re: cheque]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано26.09.07 23:26



аааа, май загрях - значи, тия дето летят повече, а не тия дето пристига по-бързо?

какви са тия ястреби в градовете (софия примерно)? или не става въпрос за голям град?



Тема Re: Слабостнови [re: sigii]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 23:28



ми то в същност е гаубица

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор sigii (член)
Публикувано26.09.07 23:34



Еееееееее ти за скромност не си ли чувал





Тема Re: Слабостнови [re: yetti]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 23:38



по едно време като пичлеме и с един мой приятел се бяхме запалили по ракетомоделизъм

напълнихме един самоделно направен двигател с манистес барут. края на двигателя бяхме свързали с фитил с снаряд ,която трябваше да взриви една къща от другата страна на улицатаРезултата-страхотни два взрива и пожар в избите от които трябваше да изстреляме ракетата и много бой ядохме

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: te3is]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано26.09.07 23:38




ловът никога не е бил за путки...



Тема Re: збор? галаб? гълаб?нови [re: yetti]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано26.09.07 23:49



Печелят тези които летят по дълго време.Това са гълъби които се вдигат от место на което си и слизат.Тези за които се сещаш са спортни .те се пускат от далечни разстояния,но за правилата на състезание при тях не съм запознат.

соколи ,ястреби и керкенези има на всякъде.Без значение дали е голям град или село......просто като не го интерисува човек няма как да ги забележи...говоря за ПД,но имах познати и от София,които бяха пропищяли от тях.

Говори ми........Умирам за глупости



Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано26.09.07 23:53




това са хубави моменти...

а тия твоите гълъби, да те питам, викаш с широк гръден кош - крилцата им леко повдигнати от тялото им ли бяха (с малко разстояние от тялото до крилото)? касавци..

Редактирано от yetti на 27.09.07 00:10.



Тема хм, това занови [re: cheque]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано26.09.07 23:57



ястребите (и другите подобни) е интересно. мислех, че избягват шумни градове.
но от друга страна има логика, да има - ядене бол.





Тема Re: Слабостнови [re: yetti]  
Автор БapбapeлaМодератор (seventh heaven)
Публикувано26.09.07 23:57



а ми кажи каква е тази работа с профила ти. питам те тук, защото не мога да ти изпратя бележка.

I'm a mirror , looking at me you see yourself


Тема Re: Слабостнови [re: Бapбapeлa]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано27.09.07 00:01



коя работа с профила ми?



Тема Re: Слабостнови [re: yetti]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано27.09.07 00:02



Някой от тях бяха точно както ги описваш/не всичките/На гълъбарски език се казват "осмаканати",и крилата им са леко виснали и краят им е под опашката...истински красавци

особено като не се барат и перушините им се нацепват като се образуват едни така нар. каврами и стават невероятно красиви.един такъв ми хвърча 9-ет ч. и 15-ет мин............рекордът до преди няколко год. му беше записан в дружството на гълабарите от ПД.не съм проверявал дали е подобрен.

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: yetti]  
Автор БapбapeлaМодератор (seventh heaven)
Публикувано27.09.07 00:02



не мога да те сложа в листата , за да ти напиша бележка - изхвърля ме от системата. това е само с твоя профил и е странно.

I'm a mirror , looking at me you see yourself


Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор БapбapeлaМодератор (seventh heaven)
Публикувано27.09.07 00:04



имам въпрос . тази тема онзи Чек ли е писал, дето писа досега. ако е той, защо го маскира досега ...м ?

I'm a mirror , looking at me you see yourself


Тема Re: Слабостнови [re: Бapбapeлa]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано27.09.07 00:07



znam ли?


до преди два дни не можех да се логна въобще в дир.бг...



Тема Re: Слабостнови [re: Бapбapeлa]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано27.09.07 00:08



Същия е

Не сем го маскирал.Просто съм двуличен,както целия ни заобикалящ святчовек е изтъкан от противоречия

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор ФENlKS (Ъ)
Публикувано27.09.07 02:09



човек е изтъкан от противоречия
-ЪхЪ, най-вече противоречивите човеци. И аз сЪм от тях, мЪ те разбирам. Скивкаш ли колко бЪрзо и повЪрхностно преценяват хората /в болшинство/ - ако пишеш нежно с мека китка-повечето женски се разтапят и обратно-ако звучиш хард-слагат бронежилетките.

Мъ малко разбират, че всеки хард е от отвЪтре мекичък, просто - не за всеки.



Тема Re: шегувкЪнови [re: cheque]  
Автор ФENlKS (Ъ)
Публикувано27.09.07 02:26



чеки, а иначе звучи прекрасно идилично -затова ти го казах. Да, красиво ще е - спор няма.





Тема Re: Слабостнови [re: yetti]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано27.09.07 08:33



и при мен е така,само с теб се получава,тръгвам да ти отговарям на мнението и ме изхвърля системата и нищо не се получава





Тема Re: Слабостнови [re: ФENlKS]  
Автор БapбapeлaМодератор (seventh heaven)
Публикувано27.09.07 10:38



аз пък виждам как съдиш по себе си за преценката на хората.

чудя се защо мислиш че всички са като теб. не са Феникс, не са и няма как да бъдат.

по принцип преценката на хората зависи от проекцията, която другия прави за себе си. проектираш ли се погрешно, погрешно ще те разберат. сложиш ли си броня, другия вижда бронята . все едно стоиш пред врата . докато не я отвориш, не знаеш какво има зад нея.

I'm a mirror , looking at me you see yourself

Тема Re: Слабостнови [re: yetti]  
Автор out of touch (непокорен)
Публикувано24.10.07 22:59



пролетта с баща ми намерихме до нас една гълъбче,което куцаше с едното краче,и крилата му бяха ранени


прибрахме го...храним го,пускаме го да се разхожда
иначе изглежда здраво,но не може да лети
и една котка се опитва да се качва на терасата...едва го опазих...
а то,горкото...толкова ми е жал,като гледам другите гълъбчета как летят,как свободно се движат,а то не може...понякога,като го пускам да се разхожда,иска да се кажи на една дъска...на десет сантиметра...и не може...пада,горкичкото
но все пак,това е само един гълъб...незнам как се чувстват родителите на деца,които са инвалиди...да ги гледат всеки ден,как се мъчат...как другите деца играят навън,а техните стоят вкъщи и не могат
дядо ми беше на легло...около пет години...последните три съвсем неподвижен,у нас...Паркинсон...късаше ми се сърцето,като го гледах...а бях на 10-11,когато почина...но това нещо остави най-траен белег в детството ми



Тема Re: Слабостнови [re: out of touch]  
Автор cheque (непознат)
Публикувано24.10.07 23:06



Откъсни му главата на гълъбчето....може и на супа да го направиш



Тема Re: Слабостнови [re: cheque]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано25.10.07 10:31



гълАби?!

Говори ми, умирам за глупости...



"Разумът може да заблуждава, но чувствата никога."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.