Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 26.04.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Нямам желания  
Автор te3is (I love Amil)
Публикувано19.09.07 17:17



Ходих на тренировка с Пейчето и Збитсам и тъкмо се провеждаше нечовешки мотокрос и завале дееба.Прибрахме се в кампера и понеже немаше кво да се прави им викам:
- Абе ако утре се събудите с по 30 милиярда евро кво ще правите?
Пръв се обади Збитсам и вика:
-Ми аз ще си взема 500 кила бело и ше си шмъркам докато пукна.Обаче първо ше си направа още едно дете,за да ги погледам как се карат за наследството.


Викам:А ти,Пейче?
-Аз ше си купа мое си трасе,некъв як мотор(КТМ), ше си направа скокове и ше си фристайла по цял ден.

Щех да ги бия тия двамата синковци-взеха всички желания и за мене не останаха.

Вие кво бихте направили ако утре се събудите с 30 милиярда евра?



Тема Re: Нямам желаниянови [re: te3is]  
Автор The Fallen Angel (Raindrop)
Публикувано19.09.07 17:29



Ще ги дам на наемен убиец да убие двамата пича от разказа и да ти върне желанията





Тема Re: Нямам желаниянови [re: The Fallen Angel]  
Автор te3is (I love Amil)
Публикувано19.09.07 17:33



кекекекекекекекекекекекекекекекеекеееееее

то е нож с две остриет-че па няма с кой да си карам мотокросо



Тема Re: диктатуранови [re: te3is]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано19.09.07 17:47



Диктатура, военна диктатура в България. Разбира се масови разстрели, избиване на голяма част от политиците, излизане от НАТО и обръщане към Россия. Просто ще направя голяма услуга на българският народ като ликвидирам половината от него включително пенсионерите. Ще затварям хората в гета и ще им пускам храна от хеликоптери, който се вдигне някъде на демостранция направо изкарвам танковете. Хората ще се научат да работят по 14 часа на ден за една супица, масови конфискации, трудовопоправителни заведения, полицейски тормоз на всеки ъгъл.






Тема Re: диктатуранови [re: FileO99]  
Автор te3is (I love Amil)
Публикувано19.09.07 18:11



какакакакакаакаакакака


Ти не трябва да имаш 30 милиярда





Тема Re: това малко като вЪпроситенови [re: te3is]  
Автор ФENlKS (Ъ)
Публикувано19.09.07 18:20



на миските-да не правиш конкурс случайно?


Аз не знам- ако се сЪбудя с 30мил. някой ден ще ти отговоря по-точно, но едно знам сЪс сигурност-ще си купя остров с вечно лято, на който ще се отдам на идеите си и ще си осиновя 30-на дечица-другото ще го мисля в движение.



Тема Re: Нямам желаниянови [re: te3is]  
Автор fantomche ()
Публикувано19.09.07 18:27



Ще ми стигнат ли за разходка до Луната?
Или до другаде в Космоса?



Тема Re: диктатуранови [re: te3is]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано19.09.07 18:44



Защо бе? Ще ви направя теб и Тор най-богатите хора в цяла Европа. Целият просташки булгаристански юруд ще бачка по лагери и заводи само за нас тримата - аз ти и Тор. Ще изнасяме оръжие и наркотици по половината свят. Само едно нещо наистина ме смущава, как ще се разберем с Чичо Сам като ни дойде на гости...






ЛОША РАБОТА!!!



Тема хм...нови [re: te3is]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано19.09.07 18:47



с такава сума в джоба (образно казано) не ми трябва списък, ще мога да имам всичко, което може да се купи с пари



Тема Re: Нямам желаниянови [re: te3is]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано19.09.07 19:10



Ще обиколяме света с яхта,ще харчим много,ще скачаме с парашути,ще летим,искам да построя чешма,собствен дом за сирачета,ще раздавам много,като направя тея неща ще имам и още идеи...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.