Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 27.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема "Докажи ми любовта си"нови  
Автор expat ()
Публикувано17.09.07 19:12



Ако има класация на изразите, които ме вбесяват, този ще е някъде в първите места. Днес мацката, с която съм от известно време ми го каза. И и показах вратата. Когато не чувства любовта - при положение, че я има, то тогава или комуникациите между двамата не санаред или се цели нещо друго. И в двата случая няма смисъл да се продължава.

Как искате да се доказва любовта?

А как доказвате своята?

Това не е ли чувство, което трябва да се усеща, а не теорема ?



Тема Re: "Докажи ми любовта си"нови [re: expat]  
Автор БapбapeлaМодератор (seventh heaven)
Публикувано17.09.07 19:23



Най-кофти номер винаги са изигравали на човек прибързаните реакции и решения. Има и поговорка ' бързай бавно' . това не е по питането ти, а за реакцията ти.

има хора, които искат другия да доказва любовта си с дела, други- с думи, трети - и с двете. когато и двамата искат любовта да се доказва по един и същ начин - тогава няма конфликт и реакции ' тръшване на вратата ' .

I'm a mirror


Тема Re: "Докажи ми любовта си"нови [re: Бapбapeлa]  
Автор rainwoman (elder syrup)
Публикувано17.09.07 21:00



има хора, които искат другия да доказва любовта си с дела, други- с думи, трети - и с двете. когато и двамата искат любовта да се доказва по един и същ начин - тогава няма конфликт и реакции ' тръшване на вратата '

Въпрос на комуникации





Тема Re: "Докажи ми любовта си"нови [re: expat]  
Автор 998 (president)
Публикувано17.09.07 21:18



тъз на сигнатурата си го проси да и го набутам целия !! .....и как ме гледа.....

...White Tee...


Тема Re: "Докажи ми любовта си"нови [re: 998]  
Автор rainwoman (elder syrup)
Публикувано17.09.07 21:30



Аууу! Простак!



PS В прекрасно лигаво настроение съм - не можах да се въздържа...



Тема Re: "Докажи ми любовта си"нови [re: rainwoman]  
Автор 998 (president)
Публикувано17.09.07 21:39



и ти ли искаш да ти го набутам целия?

...White Tee...


Тема Re: "Докажи ми любовта си"нови [re: 998]  
Автор rainwoman (elder syrup)
Публикувано17.09.07 21:44



Офффффф...


Само това ли успя да измислиш?
Айде да не спамим, а?



Тема Виж сега,нови [re: expat]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано17.09.07 21:45



нещата винаги се въртят в кръг:
1. След като ти си с тази мацка /или си бил с нея, без значение/, значи си намирал нещо съществено в нея, дори връзката ви да е била изцяло сексуална. Примерно.
2. След като си намирал нещо в тази мацка, значи може би не е толкова глупава, и има резон да ти каже подобно нещо. Макар че да, нещата се усещат. Но също ДА, нещата се правят на практика. Тоест, "действията ти крещят толкова силно, че не чувам какво ми казваш".
3. И после, за каква любов говориш, след като само след една подобна фраза "си й посочил вратата"? Сори, този жест говори само за някаква истинска/или престорена свръхчувствителност, без да си даваш сметка дали не си я наранил, или още по-зле - дали не си й дал повод да ти каже подобно нещо.
4. Един истински умен мъж би поискал да разбере причината за подобни думи. Също и да разпознае в поведението на жената отсреща какво всъщност иска да каже, дали е искрена, или е някоя "пеперудка", дето си има разни цели.
5. Засега няма повече.





Тема Re: "Докажи ми любовта си"нови [re: expat]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано17.09.07 21:48



Как искате да се доказва любовта?
ако почнеш да доказваш любовта - значи си с грешен човек......любовта никога не се доказва, тя просто се вижда.....без думи, без доказателства


Това не е ли чувство, което трябва да се усеща, а не теорема ?
моята любов само сглобяваше (и още ги сглобява) теореми.....затова се разделихме,защото така и не можа да разбере,че любовта не е теорема.......



Тема Re: Виж сега,нови [re: Bambi*]  
Автор 998 (president)
Публикувано17.09.07 21:48



само като видя "бамби" и разбирам ,че тежката артилерия е тук !

...White Tee...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.