Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:16 06.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Какво ви е мнението за чужбина?нови  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано16.09.07 14:00



Струва ли си човек да се премести да живее там, бихте ли го направили?


Аз лично не бих го направил, и няма да го направя, обаче съм объркан, т.е възможностите които човек има там са доста големи.......


Reise, Reise...

Тема Re: Какво ви е мнението за чужбина?нови [re: XищниK]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано16.09.07 14:13



По принцип най-големите неудачници и нещастници които не са могли да се реализират в България бягат в чужбина.








Тема Re: Какво ви е мнението за чужбина?нови [re: FileO99]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано16.09.07 14:17



Възможно е и да съм неудачник.


Но ще стана удачник, това е ясното имам цели, имам желанието, имам и времето, имам всичко което ми трябва.


Reise, Reise...

Тема Re: Какво ви е мнението за чужбина?нови [re: FileO99]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано16.09.07 14:22



Друг е въпросът файле, ........в България принципно,
не България, а балканите са ничия земя, тук дано да не съм прав, но въобще не е стабилна територия, нито за живот нито за нищо.......
А някъде другаде я има тази стабилност, има го спокойствието, няма ненормални хора, няматакива да пресичат неправилно, няма и да не дават път на пешеходците.........и най-вече много простащина има тук..................
жените също са различни, аз продължавам да харесвам българките, но те са станали други жени, всмисъл различни от тези които бяха, комплексирани са, доста от тях са и меркантилни, държат се много странно, то това и за мъжете важи, абе изродили са се хората...............и това всичко идва от бедния живот на повечето българи.




Reise, Reise...

Тема Re: Какво ви е мнението за чужбина?нови [re: FileO99]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано16.09.07 14:35



Дефенирай, какво значи неудачник, защото има хора, които са отишли в чужбина и изкарват доста пари и то не просто, като бачкатори, а имащи собствен бизнес или ръководни длъжности или са се реализирали в сверата на образованието, което имат и по доходи и стандарт на живот ти (нито пък аз) с твоите мизерни 1500лв. и на малкият пръст не можеш да им стъпиш. Според теб това неудачници ли са? И тъй, като доста често според писанията ти (незнам дали и в действителност мислиш така) мерило за това, колко е успял човек са парите и доходите, които притежава, кой в случая е неудачник тези на които ти и намалкият им пръс не можеш да стъпиш (по доходи) или ти? Не приемай поста ми, като заяждане.

Но когато се казва нещо е добре човек да може да застане зад думите си.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Какво ви е мнението за чужбина?нови [re: XищниK]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано16.09.07 14:37



Струва ли, ами това е много относителен въпрос, наистина в чужбина имаш доста по-големи възможности.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Какво ви е мнението за чужбина?нови [re: Myth]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано16.09.07 14:37



Файла е понякога прав, понякога не, като всички нас.


Не всичко е пари, важното е и къде и в каква страна ги харчиш тези пари,
аз се сещам за хора взимащи над 2000лв, и имащи доста добър стандарт на живот в Бг, но пак чудещи се дали да заминат.
Всмисъл не всичко е пари в този живот, има и спокойствие, и средата е важна дали ти допада или не това което виждаш с очите си и т.н.


Reise, Reise...

Тема Re: Какво ви е мнението за чужбина?нови [re: Myth]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано16.09.07 14:38



Определено си прав, а какво ще кажеш за средата, всмисъл по-ли ти допада или не, какво мислиш....?




Reise, Reise...

Тема Re: Какво ви е мнението за чужбина?нови [re: Myth]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано16.09.07 14:38



но трябва да си много силен на характер и издръжлив на всичко...



Тема Re: Какво ви е мнението за чужбина?нови [re: XищниK]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано16.09.07 14:39



Много си прав в тоя си пост променят се хората, изродили са се. Тия малките поколения също са се изродили, кой знае, може пък ние да сме закостенели в разбиранията си. Нали знаеш всяко поколение казва "Еееее по наше време не беше така"

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.