Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 21.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Съдба?нови [re: Ocoгoвeц]  
Автор turseshtaO1 (намираща)
Публикувано31.08.07 19:17



Много си заядлив и си адски проклет и си направо звяр!
--------
Къде е копчето за суетата? Мойто нещо се е развалило.
--------
Наистина все пак са форуми. Но пък има сериозни хора, дето се вземат много на сериозно и...сериозността става застрашително сериознааа.Те таквизи ми ти нещица, дружищеее.
--------
А сега трябва да кажеш колко съм печена, щото аз всъщност ти се мазнех. Маз, маз. Или пък, че съм най-готината ти "класна", или пък , че съм още недорасла

Лека те вечер и до нови срещи!Баш ми беше драго!


Не вчера. Не утре. Днес!

Тема Re: Съдба?нови [re: cheque]  
Автор ToЧиЦa_ (новак)
Публикувано31.08.07 19:22



именно...





Тема Пила ли си?нови [re: turseshtaO1]  
Автор Ocoгoвeц ()
Публикувано31.08.07 19:48



Пила ли си? Знам, че е петък вечер, ама...

Не си печена, понеже знаех какво правиш. Но можеше да пратиш една бележка, както правят дораслите хора, вместо да ломотиш из тази тема.

А, грешка, печена си, понеже съм те виждал.

Редактирано от Ocoгoвeц на 31.08.07 19:49.



Тема Re: Пила ли си?нови [re: Ocoгoвeц]  
Автор turseshtaO1 (намираща)
Публикувано31.08.07 20:08



На бележки ми се усложнява живота. Причиняваш ми некомфорт така. Пък нали ти рекох, че копчето за изключване на суетата ми е блокирало.


(всъщност преди време каза, че си си спрял приемането на бележки, и сега е факт)
-----
Май по рождение съм си на 50 грама
-----
Благодаря за комплимента, ма предпочитам да съм печена, не само на външен вид

пп Може ли да се преглътне факта, че съм недорасла? :/ И без друго е очеизбождащо, ма тъй....от младоци ме е срам да го чувам :( :Р


Не вчера. Не утре. Днес!

Редактирано от turseshtaO1 на 31.08.07 20:11.



Тема Re: Пила ли си?нови [re: turseshtaO1]  
Автор Ocoгoвeц ()
Публикувано31.08.07 20:12



Да, де, но това е друг акаунт.

Нямах предвид, че си печена само на външен вид, казах, че си печена понеже съм те виждал. Виждаш ли някаква разлика?

P.S. долен дразнител



Тема Re: Съдба?нови [re: Fry]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано31.08.07 21:24



......хм....така ли изглежда?

маслинката

Тема Re: Пила ли си?нови [re: turseshtaO1]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано31.08.07 21:27



това че си печена, го разбрахме


а дали и от двете страни?

маслинката

Тема Re: Пила ли си?нови [re: nyctea]  
Автор Ocoгoвeц ()
Публикувано31.08.07 22:23



от всичките стрaни е печена.





Тема Re: Пила ли си?нови [re: Ocoгoвeц]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано31.08.07 22:24



това е добре.....



маслинката

Тема Re: Съдба?нови [re: turseshtaO1]  
Автор БapбapeлaМодератор (seventh heaven)
Публикувано02.09.07 23:20



Ей ..... 'де го чукаш, де се пука' - че и твоята работа в случая.

нямам предвид реала, щото тук сме виртуал. не съм сдухала за да си мисля че мога да ти забраня нещо в реала, да ама тук в този клуб - виртуален мога.



преди време ни в клин, ни в ръкав в друг клуб беше решила да дъвчеш мен - каква съм била, що съм била такава и акъл да ми даваш , също ме праща да съм се замисляла за там какво беше не помня .... сега правиш подобно нещо в друг потребител.... явно си склонна да го правиш по принцип - да обсъждаш чуждо поведение ей тъй щот ти се обсъжда , нищо че няма нищо общо в случая .....е това няма ти позволя тук.....

в категориите ти сама се поставяш - само ги фиксирам . сама реши какво си - някак се мяташ между две доста далечни крайности.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.