Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 21.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Съдба?нови [re: Бapбapeлa]  
Автор OT6ELNlK (член)
Публикувано30.08.07 15:48



Аз те подмладих с 27г на само трябва да черпиш , а на ръце да ме носиш - маитапя се





Тема Re: Съдба?нови [re: nyctea]  
Автор ToЧиЦa_ (новак)
Публикувано30.08.07 17:34



скоро гледах едно предаване на дойче веле по тв. в което група учени , които разучават човешкия мозък правят експеримент който доказва че всъшност ние не арзплагаме със съзнателен избор..т.е избора, които парвим е на несъзнателно ниво след което го преработваме на съзнателно...
експеримента се състоеше в следното: закрепват на даден човек някакви кабели на главата и го поставят пред един монитор свързан с компютър..та същия този човек трябва да следи някава стрелка , която минава през накакви области и с помоща на мишката трябва да се спре на произволно от него избрана област...
резултата от експеримента показа,че секунди преди той да се спре на дадена област, подсъзнанието вече е направило изобора... и коментара беше следния: ние не изобираме това, което харесваме , а харесваме това, което избираме...





Тема Re: Съдба?нови [re: Fry]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано30.08.07 20:16



мммм....какво е това елфче



маслинката

Тема Re: Съдба?нови [re: The Fallen Angel]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано30.08.07 20:18



хм.....значи, чакано детенце


мен по грешка са ме направили
ти си щастливец

маслинката

Тема Re: Съдба?нови [re: OT6ELNlK]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано30.08.07 20:19



когато няма друг избор.............

маслинката

Тема Re: Съдба?нови [re: Бapбapeлa]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано30.08.07 20:20



.....мммм...изобщо не съм смирена.......не бъркам тези понятия........понякога ми се иска.....да съм друг човек, с друга съдба

маслинката

Тема Re: Съдба?нови [re: silver_horse]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано30.08.07 20:21




мда.....хареса ми.....да, може и така да е.....

маслинката

Тема Re: Съдба?нови [re: ToЧиЦa_]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано30.08.07 20:23



малко гадничко звучи това......с многото кабелчета

....туй като гледане на кафето, само, че по-съвременен начин

маслинката

Тема Re: Съдба?нови [re: ZENOLA]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано30.08.07 20:27



Ми едни такива кръглички

Където ги смучат бабите да им отварят дробовете
И е много слабичко и мекоДруго си е да те резне мастиката или некоя домашна анасонлийка Ама верно,вие сте жени и за вас е идеално

Говори ми........Умирам за глупости

Тема Re: Съдба?нови [re: ToЧиЦa_]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано30.08.07 21:16



И аз гледах скоро едно предаване на ТВ-Петрич.Та там една жена разправяше,че като ти е писано да те згази влака,няма да умреш от гъби



Говори ми........Умирам за глупости


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.