Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:10 26.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Съдба?нови [re: turseshtaO1]  
Автор Ocoгoвeц (~*~)
Публикувано30.08.07 09:11



Не знаех, че да знаеш някои основни неща е извисяване, мерси.

Но все пак - бил съм толерантен, обяснил съм в първия си пост. Може да звучи надменно или менторски, но нямам за цел това, никого не искам да поучавам. Хората сами трябва да си отворят очите.
И ти на това му казваш комуникация? Написал съм й нещо, а това, което се получава отдолу е несвързан пост с емотикони и многоточия. Нямаше конкретен и адекватен коментар по поста ми, поне да беше написала какво мисли, темата си е нейна все пак.
Ти как я виждаш ситуацията при това положение? Щото аз я виждам като нужда от много сериозно четене и дишане на чист планински въздух, съчетано с мислене. И в това няма нищо високомерно или надменно.


Качествените неща винаги са трудни.


-
In Neci Renascor Integer

Тема Re: Съдба?нови [re: Бapбapeлa]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано30.08.07 10:12



вече нищо не очаквам, примирих се, случвало ли ти се?.....да не очакваш нищо,а просто да плуваш по течението?

маслинката

Тема Re: Съдба?нови [re: cheque]  
Автор ZENOLA (milady)
Публикувано30.08.07 11:13



Ауууу, не така за едно от любимите ми питиета, кви лукчета бееееее





Тема Re: Съдба?нови [re: nyctea]  
Автор OT6ELNlK (член)
Публикувано30.08.07 11:40



Е нестава да се оставиш напълно на течението .



Тема Re: Съдба?нови [re: nyctea]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано30.08.07 14:03



съдбата на човека.......тя ли го настига или той сам избира своята съдба?
и двете в различна степен и в различни моменти
може би Съдбата е една, а пътищата в живота много ...





Тема Re: Съдба?нови [re: Бapбapeлa]  
Автор The Fallen Angel (Raindrop)
Публикувано30.08.07 14:17



Ми не знам при теб как е, но родителите ми са решили да имат второ дете и са правили едно нещо дето му викат секс и аз съм се родил... Не е било по-рано, защото са смятали, че все още не са готови за второ дете... В българия съм се родил, защото и двамата са българи... Други тъпи въпроси?



Съдба ще е ако съм бил заченат непорочно



Тема Re: Съдба?нови [re: The Fallen Angel]  
Автор БapбapeлaМодератор (seventh heaven)
Публикувано30.08.07 14:22



аха...ясно ... дай пак от начало ша питам .

как мислиш- защо си се родил в това семейство, а не в друго ?

Съдба ще е ако съм бил заченат непорочно- не, чак толкова заблуден не може да си.





Тема Re: Съдба?нови [re: nyctea]  
Автор БapбapeлaМодератор (seventh heaven)
Публикувано30.08.07 14:30



много си млада за да се примиряваш..... кака ти на 43 стана и още не се е примирила , ти с твоите годинки намери че се примири..... примирението е състояние на робско съзнание . едва ли се приемаш за робиня, освен ако не си решила да играеш някоя роля във филм ' Робиня на любовта' - скоро мисля майка ми гледа един такъв сериал .

виж, смирението е друго нещо. често хора отъждествяват примирение и смирение , а де факто това са две различни понятия въпреки че границата между тях е много тънка.



Тема Re: Съдба?нови [re: nyctea]  
Автор Fry ()
Публикувано30.08.07 15:02



време и ние да си ковем съдбата като това мрачно елфче...





Тема Re: Съдба?нови [re: Бapбapeлa]  
Автор nova666 (непознат )
Публикувано30.08.07 15:40



А как да се роди в друго семейство??? В другото семейство няма да се роди той защото гените на майката и бащата от другото семейство са други и сливайки се ще създадат друг човек.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.