Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:47 16.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Най-хубавите неща в живота  
Автор te3is (Teturlast show)
Публикувано25.08.07 22:44



Са забранени.
Днес направо щях да откача от забранените неща.

Дъжавата забранява кокаина-баси като бях в Сао Паоло един грам струваше 10 лева-в Бг един грам се търгува качествен за около 180 лева-това са разходи по транспорт и контрабанда.В същото време са разрешени алкохоли,цигари и всевъзможни други видове гадости.Не съм видял в живота си жалък кокаинов наркоман-всичките са супер тарикати-самия факт,че цената му е такава говори колко малко хора могат да си го позволят.В същото време навсякъде където погледнеш се премятат всевъзможни пияници с по два зъба в устата,дето почват да пият от сутринта.

Мотокросът-Какво се случва днес?Идват майката и бащата на Невидимия и с гордост ми заявяват,че са заделили по 30 заплати на човек,за да купят на Невидимия нов мотор.Най-сетне дееба болните мозъци.С новия мотор Невидимия отива на тестове в КТМ и започва да кара за тях.Ще подпише 4 годишен контракт,за около молион евро.Техните обаче го спираха , щото трябвало да учи.Това не било сериозно.А бе синът ви е мотокрос звезда,бе болни мозъци.Ако един милион не е сериозно не знам кое е.Разгеле пречупиха се и му дадоха един начален тласък.Ходихме с него до Гърция и дадохме за части резервни около 6000 евро.Е как един млад работещ по осем часа дребнопишковец ще даде тия пари за части?Логично невидимия ми зададе този въпрос.Ми няма как да стане.Трябва спонсор.Ако обаче няма си трябват мъничко престъпленийца,за да изкараш.За да си номер 1.Днес хванах и го заведох на едно трасе дето някви аматьори се опитват да впечатлят ято курви, като карат убитите си моторчета.Слезнахме разцепихме ги,последната обиколка Невидимия караше на една гума,за да им покаже нищожествотоим.
Еми много ясно-първо тия ги е страх да дадат газ,да не би случайно да се пребият,после как да ни бият като тунинга по задната гума на един мотор струва колкото живота им?И понеже истинският мотокрос е милион травми още милион избити зъби и още милион хвърлени пари за части,за това не е и олимпийски спорт.Олимпийски спорт обаче са неща като тениса,дето банда гейове са си нахлузили по едни шорти дето са се впили толкова навутре,че им висат месата,сресали са се на път и са нахлузили по една бяла тениска и си подават неква зеленина.Браво бе!Браво!В същото време нашият спорт дето на състезание буквално се обсажда от народ,не е олимпийски.Е как да не ограбиш тоя прост народ дето идва гледа те кефи се?Ми ние му доставяме радост,логично е да преразпределим благата му,за да може да си купим необходимите чаркове и екипировка,за да му доставяме радост пак.

Побойщата-Те също са забранени.Оня ден дойддоха мои приятели-дали заем на някакъв,не могат да си го вземат,а държавата не прави нищо.В същото време Васко ако хване тоя длъжника и го размаже от бой , оня и пари ще върне и всичко,ама видиш ли държавата не дава да си уреди сметките Васил.тогава той излиза престъпник.Не че няма да го пребие,ще го направи ама на тъмно криейки се.Е това кво е?

Проституцията-И това е забранено.В същото време обаче една жена е длъжна щом се ожени да спи с мъжът си,да му търпи малката пишка,дамутърпи извратените секс изпшитания гледани в някой филм,вместо да иде и да се изчука за 1 час с някой и да си вземе някое левче.Не разбира се тогава когато са я накарали на сила.И пак се случва.


Защо е нужно да се съобразяваме със закони и подобни?Едва ли някой е дошъл на вашата врата и ви е питал-ти съгласен ли си на този и този закон?Аз лично съм на принципа,че щом никой не ме е питал,аз няма какво да се съобразявам.



Тема Re: Най-хубавите неща в живота [re: te3is]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано25.08.07 22:54



ми като не ти допадат законите, събери си сподвижници и направете или граждански протест, или основете партия, кандидатирайте се и ако ви изберат с мнозинство в парламента, правете каквото искате. иначе сега и да гласуваш и да не, ти щом си гражданин, значи си приел закона и все едно си подписал пълномощно на управляващите да преценяват вместо теб.


I know I'm selfish, I'm unkind


Тема Re: Най-хубавите неща в живота [re: te3is]  
Автор мapдyk (Аз)
Публикувано25.08.07 22:54



пре*ба си политическата кариера с тия писания.



Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема Re: Най-хубавите неща в живота [re: lullaby]  
Автор te3is (Teturlast show)
Публикувано25.08.07 22:58



пффффффффффффффффффффффффффффффффф
Отново доказваш колко болен мозък си и как от 210тия см навътре си девствена


Аз като не ми допадат законите - не ги спазвам.
Не знам с колко големи букви да го напиша?Просто ми е любопитно защо на вас ви допадат?И как може да дадеш мнение в тема,съдържанието на която е абсолютно непозната за теб?



Тема закОните съ създадени ... [re: te3is]  
Автор F***MlF (rmx)
Публикувано25.08.07 23:00



... зъ дъ не се спазватъ

... пО старъ еврейска традициъ ти мОе дъ не ги спазваш, нО не гО пОказвай пред останалите



Тема Re: абсолютно си прав [re: te3is]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано25.08.07 23:00



С всичко което е написано съм съгласен. Но ти остави това, че нас никои не ни е питал дали одобряваме тези закони или не, ами те се пишат и гласуват механично под диктовката на западните империалистически сили в лицето на Европейския съюз и Америка. Тоест политиците не работят за нас, които гласуваме за тях и им плащаме големите заплати и скъпите коли, за които те нищо не са рискували за да ги имат, ами работят за прогнилият западен империализъм и в полза на чужденците. А западът няма моралното право да диктува нищо на България и в частност на нас, защото тук с изключение на Севлиево не е дошъл и един долар инвестиция в производствена инфраструктура. Нека си говорим истината - западът провали демокрацията в България през 90те години като не ги помогна да си стъпим на краката. Сега същият този запад ни диктува на нас законите и ние трябва да се лишаваме от удоволствията на живота без никои да ни е питал и ние да сме давали изборен вот за това нещо. Нито една партия в България не е свестна включително "Атака". Всичките гледат да дърпат нещата в своята черга и работят единствено за собственият си интерес. И след като ние не сме гласували за такива закони, които се правоприлагат механично под директивната диктовка на Европейския съюз е съвсем логично и естествено да не ги спазваме.






Тема Re: закОните съ създадени ... [re: F***MlF]  
Автор te3is (Teturlast show)
Публикувано25.08.07 23:02



ОООО категорично да-съгласен съм.Не стига тва ами оня ден си пускам ютубе да си гледам клипчета на рапери и ми излизат бележки че са изтрити щото имали нецензурно съдържание



Тема Re: Най-хубавите неща в живота [re: te3is]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано25.08.07 23:04



На който не му допадат законите, нека ги промени. Не съм казала, че на мен ми допадат, просто отговарям принципно. Колкото до темата... че защо да ми е НАПЪЛНО непозната. Глупости, на никой в днешно време нещата за които пишеш не са му непознати, ако не пряко, то косвено.


I know I'm selfish, I'm unkind


Тема Re: абсолютно си прав [re: FileO99]  
Автор te3is (Teturlast show)
Публикувано25.08.07 23:05



Болни мозъци , Фаиле,болни мозъци!!!!



Тема Re: Най-хубавите неща в живота [re: lullaby]  
Автор te3is (Teturlast show)
Публикувано25.08.07 23:08



Ами определено не си опитвала нито едно от тях-за това са ти непознати-даже изчетох писанията ти относно кокаина-баси глупостите-как може да пишеш за нещо дето не е било в организма ти?

Мотокрос-там пък хабер си нямаш.

Остава да си имаш от проституция,ама и там май те няма че като ти гледам закостенялото старческо мислене-ще умреш от глад ако се занимаваш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.