Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 08.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Bigus Dickus?нови [re: FileO99]  
Автор Bigus Dickus (непознат )
Публикувано30.08.07 18:08



Такъв съм.



Тема Re: Bigus Dickus?нови [re: Bigus Dickus]  
Автор te3is (Teturlast show)
Публикувано30.08.07 20:32



Ти разбираш от коли колкото аз от модерен балет.Моят мерсаедеса беше уникат-брониран капсула и такъв няма.За съжаление го продадох преди два дни
-мъка ми беше но днес си закупих БМВ 760 ил 2006,Един дребнопишковец като тебе даже ме попита защо не съм си взел 730 дизел.Много просто.Защото ми харесва да си седна в мощния бензин и като се излета вие с малките коли да се махате от пътя.Естествено не изневерих на традицията си и вместо емблема БМВ
ще закова надпис ИРА,както на 600 села.Да вярно харчи по 40 литра,но евтините
неща издават евтините хора.Който мисли на дребно,печели на дребно,живее на дребно и умира на дребно.Вие плебса сте едно от нещата които ненавиж
дам.Много ми е интересно на модела ЕС ЕЛ и ЦЕ ЕЛ на мерседес кое точно им е пенсионерското?За жалост и на запад се намират хейтъри като тебе,дето намират красивите неща за ненужни по простата причина че не могат да си ги позволят.Я необразован тъпако разпитай за Виесман и разбери за каква цел е тая кола.И защо Виесман е предпочитана кола на Баварските и Английски аристрократи на преклонна възраст.



Тема Re: Bigus Dickus?нови [re: WomanitKa]  
Автор te3is (Teturlast show)
Публикувано30.08.07 20:36



Що ти в какъв Мерседес си се возила?Виж кой имам на автокъщата:



Чувствай се поканена да те разходя малко за едно кръгче-след това обаче държа
ти да ме разходиш с по-хубавата кола която ползваш.Искаш ли да се видим и да го направим?



Тема Re: Bigus Dickus?нови [re: te3is]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано30.08.07 21:12



Според теб коя е най-добрата 5ца на BMW която мога да си купя до 20 000 лева?Разбираш ли нещо евтино, което много много да не се набивам на очи.




Редактирано от FileO99 на 30.08.07 21:13.



Тема Re: Bigus Dickus?нови [re: FileO99]  
Автор te3is (Teturlast show)
Публикувано30.08.07 21:18



5и20-уникална кола-алуминиевяо купе-не ръждясва и олекотява-не са скъпи частите.Това е твойта кола.





Тема Re: Bigus Dickus?нови [re: te3is]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано30.08.07 21:21



Да, действително много ми харесва.


Редактирано от FileO99 на 30.08.07 21:22.



Тема Re: Bigus Dickus?нови [re: te3is]  
Автор Bigus Dickus (непознат )
Публикувано31.08.07 01:00



Преди два или три точно го продаде бронирания? Много ме интересува?
Единственото бронирано нещо у теб може да е само аналната ти яма - дотам ти стига акъла. А от красота разбираш колкото свиня от кладенчова вода. Поне свиня да беше, те са интелигентни животни. Да те еба у лузъра.



Тема Re: Bigus Dickus?нови [re: Bigus Dickus]  
Автор te3is (Teturlast show)
Публикувано31.08.07 01:21



ей любовник на гумени кукли-дай да се вяидиме да ти затвора устата селска-Брониран мерцедес имах когато баща ти е забивал селската курва майка ти с жигулата си.И като си тръгнал да се правиш на баровец,докажи го.Аз поне мога да се докажа.Сещаш ли се.Естесвтвено сега миожитурки като тебе ще почнат да овъртат са разни теории как няма да се вяидиме.Така ще се докаже кой е лузър



Тема Re: Bigus Dickus?нови [re: te3is]  
Автор Bigus Dickus (непознат )
Публикувано31.08.07 01:32



Заради селяче като теб да си мърдам задника до София? Само и само да му завра вибратора от гъза в устата? Не си струва, пиле. Научи се да се изразяваш. Оправи си стила и визията. Спри чекиите и си намери истинска жена.
Тогава заповядай на среща. Като те пребия, поне да си запазиш достойнството.
Ибрикчия нещастен.



Тема Re: Bigus Dickus?нови [re: Bigus Dickus]  
Автор БapбapeлaМодератор (seventh heaven)
Публикувано31.08.07 01:35



тъй като те чета се чудя още колко юзърнейма ще регистрираш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.