Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:07 06.07.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re:А можеш ли да ми обяснишнови [re: lullaby]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано14.08.07 14:25



защо го защитаваш този ПИшман - тарикат? СЪжали ли го -какво? А помисли ли за глупачките, които ще се вЪржат - щото ще има такива-не се сЪмнявам?
Какво в него предизвика сЪжалението и сЪчувствието ти или може би повярва, че тЪрси "приятелство"- знаеш ли кога някои мЪже /ако това може да се нарече мЪж изобщо/ използват тази дума - когато тЪрсят меки, глупави и закЪсали Марийки с цел някаква изгода.



Тема Re:Ако трябва да съм съвсем искрена -нови [re: ^Feniksl^]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано14.08.07 14:32



би ми бил смешен...даже е, но защитих го, защото едно такова 16 годишно ми ревеше на мейла как като напише нещо и всички по разни форуми го нападат.




I know I'm selfish, I'm unkind


Тема Re:........нови [re: lullaby]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано14.08.07 14:34



доста е възможно да не е Евро треска, а социална, семейна, любовна ако щеш, алиенация.
-човек с такЪв проблем щеше направо да пише-да излива себе си, разочарованието си, проблемите си-не да си дава мейла - забележи- само за жени до 35год. и нямаше да уточнява, че е на 17г. и щеше да тЪрси приятели-нямаше да иска да си пишат за приятелството- не бЪди наивна. Какво по-точно предполагаш ще си пише с тези жени за приятелството- може би ще обсЪждат сложната му дихотомична структура и функцията му в човешкият живот с акцент вЪрху проблемите на доверието-накрая може и книга да издадат с прозренията си.


Да може и да не е евро -треска, може и да е някой психопат-женомразец, а може и да е извратен или всякакъв друг болен мозЪк- вЪв всички случаи постинга му е смешна вЪдица за балЪчки.
Пи Ес- Фени ме е наричал само ЕкзорсистЪ, ако го помниш.



Тема Re:Добра душа си - знам -нови [re: lullaby]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано14.08.07 14:38



еми в такива случаи - извинявай, но си е за шамар- много добре знаеш, че никога не бих нападнала някой с проблем или някой, който просто споделя или ако го направя-го правя с цел да му помогна по някакЪв начин, обаче на такива обяви в стил "Адам и Ева" - шЪ мЪ извиниш, но не се сдЪржам да не му зашлевя една виртуална плесница.



Тема Re: аз не мисля,нови [re: ^Feniksl^]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано14.08.07 14:39



че изобщо някоя ще му пише. т.е. струва ми се излишно да го нападаш, когато не е ясно със сигурност за какво става въпрос. има хора все пак, които тръгват да се самоубиват при такива мнения - естествен подбор? а трябва ли да го подпомагаме.

Екзорсиста...да, сещам се. Просто много си се променила, аз се кефех на FENIKS, а на теб - не..




I know I'm selfish, I'm unkind


Тема Re: Не съмнови [re: ^Feniksl^]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано14.08.07 14:42



Просто знам за какви абсурди може да става въпрос.

А иначе.... и аз вътрешно реагирах подобно на теб на темата. Но де да знам.




I know I'm selfish, I'm unkind


Тема Re: аз не мисля,нови [re: lullaby]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано14.08.07 14:52



че изобщо някоя ще му пише-не знаеш колко тЪпи сЪщества ходят по тази земя, май, май.

има хора все пак, които тръгват да се самоубиват при такива мнения - естествен подбор? а трябва ли да го подпомагаме.-тук вече ме бЪзикаш- нима мислиш, че този би се самоубил-само защото някой му се е присмял на обявата-


Естествено, че трябва да помагаме, но на тези, които имат нужда и искат да им се помогне- този не е такЪв-билив ми- виж има разлика между добротата и наивността- поне за мен- в противен случай си е чиста глупост.......

Просто много си се променила, аз се кефех на FENIKS, а на теб - не..
-ами да кажем, че порастнах без да искам. Какво да се прави- не може всички да те харесват, а и не ми е цел. Ако се стремиш да се харесаш на всички - кой си ти тогава- винаги някой няма да те харесва- е в случаят, не си само ти-така че - нищо ново-шЪ го преживея ...някак.



Тема Re: Търся жени с които да си пиша,за приятелство:)нови [re: loveneed]  
Автор te3is (ILL Bill)
Публикувано14.08.07 14:56



какакакак танцувам а хората в тройката се премятат дееба нещастниците.
Някой път аз треа да напиша тема как типичния дребнопишковец , с изживян живот сваля бг жена.Но ти може би ще заемеш първо място и едва ли някога ще слезнеш от там.



Тема Re: аз не мисля,нови [re: ^Feniksl^]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано14.08.07 14:58



а ти не знаеш ли, че всяко едно самоубийство (почти всяко) може да бъде наречено абсурд и въобще не е необходимо нещо особено - само още една капка в чашката + психиката, която си е една и непроменима така или иначе..за съжаление.

абе не е наивност или глупост, по-скоро ми се е налагало да претеглям всички, ама ВСИЧКИ възможности и да не изключвам никоя. пак повтарям - светът и хората са абсурдни, логиката тук не помага особено

.

не бе, то няма значение никакво аз дали те харесвам или не. пък и не употрпебих тази дума - просто изразих отношение към "порастването" ти, на което ти си се кефиш, ама аз да си кажа просто, да си наясно.




I know I'm selfish, I'm unkind

Тема Re: Е тази тема :)нови [re: te3is]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано14.08.07 15:01



Някой път аз треа да напиша тема как типичния дребнопишковец , с изживян живот сваля бг жена- би следвало аз да я напиша като потЪрпевша с дЪлгогодишен стаж, но май ще я оставя за бЪдещата си книга-чакам темата ти-току виж и прочета и нещо ново по вЪпроса.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.