Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 06.10.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Големите ПРЕТЕНЦИИ на женитенови  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано04.08.07 18:36



Напослед прави фрапиращо впечатление следното изключително показателно нещо - жени, които се возят в градския транспорт и нямат един спестен лев зад гърбът си си позволяват да ми критикуват колата и парите на мен. За тях VW Passat 1997ма година била цитирам "каруца за бира". Да, това на фона на световното автомобилостроене определена е така, но въпросната дама няма моралното право на тази критика, защото тя няма даже и такава кола и се вози в градският транспорт наред с пенсионери, бедни студенти и безработни. С парите абсолютно същата работа - 10 000 лева спестени били абсолютно нищо. Да, определено това е така, но въпросната отново няма моралното право да го пише и твърди, защото тя самата работи някъде като барманка за 270 лева на месец(в случай, че изобщо работи) и пукнат лев не е спестила през животът си. Та така стоят нещата с претенциите на жените. Нямат абсолютно нищо зад гърбът си, а в същото време си позволяват да критикуват кой какво имал и че било нищо. Когато спестят повече от 11 500 лева за такава кола купена в края на 2001ва година и плюс това отделно повече от 10 000 лева е така да си ги имат тогава ще имат и съответнто морално права на критика. Но жена, която ми се вози в градският транспорт и по маршрутки, дава си всичките пари за дрехи и нямат нито един спестен долар няма моралното право да ми критикува моят автомобил и моите пари.







Тема Re: Големите ПРЕТЕНЦИИ на женитенови [re: FileO99]  
Автор Пoлюлeй Пoлюлeeв ()
Публикувано04.08.07 18:51



Горенаписаната хроника има скромната задача да покаже как от реални събития простолюдието създава митове. Всички митове са създадени от простолюдието, смесица от въображение и невежество, и една постоянна мечта човек да се откъсне от мизерния и презрян земен живот. Като се осветлява и стопля чрез човешката душа, презрения и мизерен живот започва да звучи почти баладично и засиява с чисто човешка светлина, но не винаги.
Обикновено преобладават печалните резултати, а именно:






Тема Re: отново ще гледат като насрани патицинови [re: Пoлюлeй Пoлюлeeв]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано04.08.07 19:09



Печалните резултати обикновено са такива: въпросната дама с големите претенции, за която пасата е боклукчийска кофа и 10 бона не са пари надува корема от някои тип бате Здравко със средна месечна заплата 600 лева и се обрича на мизерия доживот. Обикновено бате Здравко, които работи като сотдаджия умее да се докарва пред жените, но впоследствие когато нещата станат сериозни истината лъсва с невероятна сила. Навремето когато имах руска кола по същият начин я определяха като боклукчийска кофа. После надуваха коремите от бате Здравко и като се появих с пасата през пролетта на 2002ра година лошо им стана. Сега по същият начин лишените от задълбочен интелект българки определят пасата като боклукчийска кофа и утре като си купя чисто нова кола отново ще гледат като насрани патици. Защото който има пари просто ги има и жените в този случаи просто се подиграват на себе си не на друг.






Тема Случва се верно е.нови [re: FileO99]  
Автор te3is (ILL Bill)
Публикувано04.08.07 19:13



И е адски смешно.Не ми се е случвало да ми критикуват колата,ама пък винаги ме е дразнело някоя работеща сервитьорка да ми дава съвети за бизнес примерно.Е освен да се хвана за главата друго не ми остава нали?
Бахти!Попадал съм на жени , дето сигурно разбират от коли наравно с мен.Изроди.Единпът се качвам в колата на тор-малее,едва се качих -забил предната седалка направо при жабката , изправил облегалката.Викам "Що,бе"
А той ми вика:"Ами така като качвам курвите , не ми сядат в колата все едно светът е техен."Има доста резон в тактиката на тор.Пробвай я и ти , нека се прививат като червей


Ха-ха.Сръбската ми проятелка Драгица кара най-новия 600 СЕЛ-брабус.Викам и А бе ти с какъв мъж трябва да излизаш , та неговата кола да е по-актуална от твоята?
А тая велика манекенка ми вика-Бе куме, дреме ми ква кола има , да каже колко човека е гръмнал е друга работа.Баси манекенката.А намери такава у БГ.
Та като обобщим определено смятам , че причината в Бг жените да са подобни изроди е , фактора мизерия , но като най фактор бих посочил,че лично аз не познавам нито една Бг жена , която да мисли и действа с размах.
Естествено вина за това нямат само дамите-мъжете също допринасят толкова , колкото и жените за масовото избиване на комплекси.Наскоро на автокъщата дойде типично семейство за бг-той-селянин с потник , с очила с лупи,плешив ,ако му набия една тупаница в гърдите , ще ми излезне ръката от другата страна.Тя-някога е била хубава, но комплексарския живот с тоя дребнопишковец я е тласнал към пропастта.Идват да си купуват кола до 4 бона с клима и се наложи да им показвам колите аз.Тоя почна с претенциите,да имала клима , да имала това , да имала онова.Взех ключа от един мерседес-новата е класа и му викам-"Това господине е колата която търсите,всичко за което ме попитахте предлага този автомобил."Той:Колко струва?Викам :55 000 евро.Той даже си позволи да седне.Ама айде нали е неделя , та мечтите са безплатни.Излезе от колата и се обади комплексарски и самоуверено,уж под формата на майтап:"Ами не съм крал достатъчно години , за такава кола.Пък и не съм дорасъл"Викам ми то и аз не съм дорасъл-на 26 съм,но определено скъпите возила трябва да се карат от млди момчета като мен.Жена ми , която видимо и стана неудобно , ме пита "Ама тва ли е най-луксозния мерседес"Викам Не личният ми ЕС клас е далеч по удобен.Тая се засука и искаше да го види.Даже я повозих,а дребнопишковеца стоеше и чакашеНа другия ден дойде да ми капарира един фиат и ми вика-Леле мъжът ми какви скандали ми изнесе, че съм се возила във вашата кола.Еми кво да говора повече.Навсякъде душевна дребнопишковщина.



Тема слОжили съ си неква цена ...нови [re: FileO99]  
Автор Dr. House ()
Публикувано04.08.07 19:15



... и спрямо тази си цена се търгуватъ



... не им е ич лекО ... пОвечето ут тях съ се заврели у сайтОвте зъ запОзнанства ...
навлекли съ най-добрите си дрехи детъ иматъ в наличнОст и се сниматъ дО некОя кОла или в некОй дискотека ... или изпОлзватъ снимките ут абитуриентскиъ си бал ... завиратъ ги у некОй офис дъ бачкатъ катО общи работнички или пък си оставатъ у вкъщи пОд предлОг чи учатъ ... пОлучаватъ около 300 лв ... при по големо юркане дОстига до 400 ... тиъ мангизи не ги даватъ зъ храна, тОк и вОда ... ъ съвсем спОкойно си паразитстватъ ут пенсиятъ нъ мама и тате, кактО и кльопатъ си у тях боба и създарматъ ... нО парите детО съ заработили отиватъ зъ пОследен мОдел ГиеСеМ и некОя уж маркОва дреха ... нъ базатъ нъ т'ва с кОето парадиратъ се надуватъ сякаш съ богати ... ъ в същотО време обикалятъ катъ гладни мастии вечер след диско некОй познатъ дъ ги закара у крайните им квартали или пък дъ се наврът 5 такива мастии в еднО такси па да си поделятъ сметкатъ



Тема Re: "Аз в по-малко от мерцедес не се качвам"нови [re: Dr. House]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано04.08.07 19:22



Една такава преди много години като ми видя руската кола и възкликна по следният начин: "Аз в по-малко от мерцедес не се качвам". След няколко месеца като видя пасата лошо й стана, но аз не я качих в него защото е по-малко от мерцедес. Сега същите тези, които разправят че пасата бил боклукчийска кофа ако купя чисто нов пасат няма да ги качвам в него, защото нали е боклукчийска кофа. А това че е може би най-добрата призната от немците кола в Европа отделно на ръка. Тя българката е умна и всичко знае. Затова накрая се докарва до бате Здравко сотаджията с панелката, 20 годишният опел и 600те лева на месец









Тема Като споменанови [re: FileO99]  
Автор te3is (ILL Bill)
Публикувано04.08.07 19:26



Ви очаквам в най-скоро време в автокъщата с баща ти да изберете новата кола,пък стария пасат ще оставим да се продава там.



Тема Re: слОжили съ си неква цена ...нови [re: Dr. House]  
Автор te3is (ILL Bill)
Публикувано04.08.07 19:28



Точно ама точно.Бе казвам ви-трябва по-високо мнение да имаме за себе си мъжете.



Тема Re: слОжили съ си неква цена ...нови [re: Dr. House]  
Автор te3is (ILL Bill)
Публикувано04.08.07 19:32



А между другото тва лято ти викам да слушаме от София до ВарнЪ това:





Тема Re: Големите ПРЕТЕНЦИИ на женитенови [re: FileO99]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано04.08.07 19:33



Не се връзвай, и не се дразни на такива жени.

Като цяло в България.....такова е просто положението, не само жените са се променили и са станали някакви други същества, но и за мъжете важи, нормалността за мен вече е качество.....което се намира трудно в хората.
И не е важно каква кола караш, или колко пари имаш, важно е как се чувстваш в собствената ти кожа, и дали си щастлив човек.
Аз да ти кажа преди 2-3 години имах по малко пари, сравнение със сега, но се чувствах страхотно, всмисъл в личния живот, имах си жена която обичах и т.н...........всмисъл искам да ти кажа, че не всичко в живота е пари, или това по-скоро на тези жени дето ти се дразниш от тях, трябва да им го кажа.


In love


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.