Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:17 18.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема +++Дрехите...  
Автор The Fallen Angel (The Game)
Публикувано02.08.07 16:09



Защо момичетат/жените се обличат като евтини курви? Това някакво вътрешно желание ли е или просто сляпо следване на нещо като... мода може би!?
Като хукнат с ония ми ти ботуши с дънките запасани вътре ми иде да ги изнасилят негрите! А като ги видя със същите дънки и през лятото... Аргх!
Или поли с малоумен прояден от молци клин!? Господи!


Да не говоря за онези гнусни шалвари или циганските чехли, мухооките очила и другите за които сега не се сещам!

Какво ви е мнението по този наболял въпрос? Не смятате ли, че една хубава жена, като сложи една красива рокля и високо токче може да сложи в малкия си джоб всички ония гнусотии изброени горе.



Тема Мнението ми е, ченови [re: The Fallen Angel]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.08.07 16:12



да, жертвите на "модата" се обличат като леки жени и парцалани.
Но явно го правят, защото има кой да ги харесва така. А е и въпрос на мозъчно съдържимо.



Тема мъни мъни мъни ...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Kalimbo ()
Публикувано02.08.07 16:35



... оуис фъни

... и нъ ричменсъ уърльдъ



Тема Re: +++Дрехите...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Fry ()
Публикувано02.08.07 16:48



Е ти ги уби


Но вярно, от описаното дори хипи пола и сандали е по-яко...



Тема Re: +++Дрехите...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано02.08.07 16:55



К'во ти пука ?! Стила на обличане е още нещо, по което разбираш с кой ще си допаднете и с кой не. Даже "по дрехите посрещат". Просто приеми, че облеклото е част от личността, представена на показ => по-хубаво да е разнообразно, не само каквото на теб, да кажем, ти допада.



А клинчетата... питай Мадона по въпроса само че отпреди 20 години

П.П. Поне да беше споменал нещо за мъжете. Защото много малко се обличат и със стил, и индивидуалност, пък за прическите да не говорим. Повечето сте еднакви и сиви като има няколко типажа: юпита, гейчета, селски ергенчета, "бизнесмени", чалгаджии, които са много по-зле от момичетата от същата група бтв. Е, не всички влизат в тази категория, както не всички момичета в твоята. Но важно е спор да има и мнение да изразяваме.

П.П.2 Слънчевите очилата са необходимост през лятото особено в този климатичен пояс. Здравето преди всичко. Тип "муха", са ми по-симпатични от тип "робокоп" (повечето фолк певици ги носят).

П.П.3 А защо рокля и високи токчета точно? Ясно ми е защо впрочем, но това са твои субективни предпочитания, не само твои, а на половината човечество.

П.П.4 При облеклото замисълът е толкова важен, колкото и осъществяването. Едно нещо може да се получи както зле, така и много добре. В този смисъл без снимки, ми се струва спор на сляпо.

П.П.5 Точно сега в сравнение с преди 2, 3 години, има значително намаление на тази тенденция, защо се сещаш чак сега?

П.П.6 Описаните от теб стилове не са "сляпо следване на модата", щото вече не са и на мода.

П.П.7 Това с негрите беше много тъпо.

П.П.8 Всичко това - примерно.




I know I'm selfish, I'm unkind

Тема Re: +++Дрехите...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор SlG (SAUER)
Публикувано02.08.07 17:27



,,мухооките очила'' аааахааххахахаххахаа....не мога да се спра да се смея от одеве...аххахах..Ами приеми че живеем в страна в която добрия вкус както и учтивия тон никога не са били популярни...Както и всичко друго за което се сещаш...Чудсата на посредствеността нямат край-забавлявай се вместо да се ядосваш,това е...



Have fun!!!



Тема Re: +++Дрехите... бенови [re: The Fallen Angel]  
Автор jumbles ()
Публикувано02.08.07 17:36



шъ си мълчам /уж/ че шъ рекна некой глупуст ... ама





Тема Re: +++Дрехите...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано02.08.07 19:22



Евала за това описание. Точно е забелязвано.
Най-интерсното е, че когато веднъж направих сериозен комплимент на една жена, че въпреки хубостта й шалварестите панталони изобщо нито й отиват, нито са на мястото си в комбинацията, която е избрала, последва отговор: ама ти занеш ли каква марка е това, а?
Е, какво да говорим повече.



Тема Re: +++Дрехите...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано02.08.07 19:55



Мале, да ти кажа, първо като видях темата, реших, че си се засегнал на темата пране и реши да удебелиш въпроса


но е за друго....какво да кажа- обличам се по своето усещане..........както ми е удобно и практично.....обичам отнякъде да се вижда съвсем лекичко нежна кожа на тялото.....а с моята професия много не мога да избирам, трябва да се обличам по-официално......не става с потничета и къси полички........не че няма да ми стои хубаво



Тема защото нямат паринови [re: The Fallen Angel]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано02.08.07 20:02



Разните студентки-отрепки на всичкото отгоре си слагат и чарлстонките на бабите си от 70те години. Най-смешно става зимно време когато настане -20 студ и въшките с бледите личица заприличват на клошарки. А аз тогава на руският студ блестя като никога









Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.