Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 26.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема +++Дрехите...  
Автор The Fallen Angel (The Game)
Публикувано02.08.07 16:09



Защо момичетат/жените се обличат като евтини курви? Това някакво вътрешно желание ли е или просто сляпо следване на нещо като... мода може би!?
Като хукнат с ония ми ти ботуши с дънките запасани вътре ми иде да ги изнасилят негрите! А като ги видя със същите дънки и през лятото... Аргх!
Или поли с малоумен прояден от молци клин!? Господи!


Да не говоря за онези гнусни шалвари или циганските чехли, мухооките очила и другите за които сега не се сещам!

Какво ви е мнението по този наболял въпрос? Не смятате ли, че една хубава жена, като сложи една красива рокля и високо токче може да сложи в малкия си джоб всички ония гнусотии изброени горе.



Тема Мнението ми е, ченови [re: The Fallen Angel]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.08.07 16:12



да, жертвите на "модата" се обличат като леки жени и парцалани.
Но явно го правят, защото има кой да ги харесва така. А е и въпрос на мозъчно съдържимо.



Тема мъни мъни мъни ...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Kalimbo ()
Публикувано02.08.07 16:35



... оуис фъни

... и нъ ричменсъ уърльдъ



Тема Re: +++Дрехите...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Fry ()
Публикувано02.08.07 16:48



Е ти ги уби


Но вярно, от описаното дори хипи пола и сандали е по-яко...



Тема Re: +++Дрехите...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано02.08.07 16:55



К'во ти пука ?! Стила на обличане е още нещо, по което разбираш с кой ще си допаднете и с кой не. Даже "по дрехите посрещат". Просто приеми, че облеклото е част от личността, представена на показ => по-хубаво да е разнообразно, не само каквото на теб, да кажем, ти допада.



А клинчетата... питай Мадона по въпроса само че отпреди 20 години

П.П. Поне да беше споменал нещо за мъжете. Защото много малко се обличат и със стил, и индивидуалност, пък за прическите да не говорим. Повечето сте еднакви и сиви като има няколко типажа: юпита, гейчета, селски ергенчета, "бизнесмени", чалгаджии, които са много по-зле от момичетата от същата група бтв. Е, не всички влизат в тази категория, както не всички момичета в твоята. Но важно е спор да има и мнение да изразяваме.

П.П.2 Слънчевите очилата са необходимост през лятото особено в този климатичен пояс. Здравето преди всичко. Тип "муха", са ми по-симпатични от тип "робокоп" (повечето фолк певици ги носят).

П.П.3 А защо рокля и високи токчета точно? Ясно ми е защо впрочем, но това са твои субективни предпочитания, не само твои, а на половината човечество.

П.П.4 При облеклото замисълът е толкова важен, колкото и осъществяването. Едно нещо може да се получи както зле, така и много добре. В този смисъл без снимки, ми се струва спор на сляпо.

П.П.5 Точно сега в сравнение с преди 2, 3 години, има значително намаление на тази тенденция, защо се сещаш чак сега?

П.П.6 Описаните от теб стилове не са "сляпо следване на модата", щото вече не са и на мода.

П.П.7 Това с негрите беше много тъпо.

П.П.8 Всичко това - примерно.




I know I'm selfish, I'm unkind

Тема Re: +++Дрехите...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор SlG (SAUER)
Публикувано02.08.07 17:27



,,мухооките очила'' аааахааххахахаххахаа....не мога да се спра да се смея от одеве...аххахах..Ами приеми че живеем в страна в която добрия вкус както и учтивия тон никога не са били популярни...Както и всичко друго за което се сещаш...Чудсата на посредствеността нямат край-забавлявай се вместо да се ядосваш,това е...



Have fun!!!



Тема Re: +++Дрехите... бенови [re: The Fallen Angel]  
Автор jumbles ()
Публикувано02.08.07 17:36



шъ си мълчам /уж/ че шъ рекна некой глупуст ... ама





Тема Re: +++Дрехите...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано02.08.07 19:22



Евала за това описание. Точно е забелязвано.
Най-интерсното е, че когато веднъж направих сериозен комплимент на една жена, че въпреки хубостта й шалварестите панталони изобщо нито й отиват, нито са на мястото си в комбинацията, която е избрала, последва отговор: ама ти занеш ли каква марка е това, а?
Е, какво да говорим повече.



Тема Re: +++Дрехите...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано02.08.07 19:55



Мале, да ти кажа, първо като видях темата, реших, че си се засегнал на темата пране и реши да удебелиш въпроса


но е за друго....какво да кажа- обличам се по своето усещане..........както ми е удобно и практично.....обичам отнякъде да се вижда съвсем лекичко нежна кожа на тялото.....а с моята професия много не мога да избирам, трябва да се обличам по-официално......не става с потничета и къси полички........не че няма да ми стои хубаво



Тема защото нямат паринови [re: The Fallen Angel]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано02.08.07 20:02



Разните студентки-отрепки на всичкото отгоре си слагат и чарлстонките на бабите си от 70те години. Най-смешно става зимно време когато настане -20 студ и въшките с бледите личица заприличват на клошарки. А аз тогава на руският студ блестя като никога








Тема Re: +++Дрехите...нови [re: lullaby]  
Автор The Fallen Angel (The Game)
Публикувано02.08.07 20:15



Негрите са яки! Ти тях не ги намесвай в спора


Запасаните дънки бяха бум тази зима със страшна сила.
Рокля и високи токчета, защото биха подчертали много по-добре красотата на една жена. Също и стилен костюм, дънки и фанелка и т.н.
Баш сляпо следване на модата си е м-у другото - едната като си купи и след седмица ги гледаш още 20 тояги...



Тема Re: +++Дрехите...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано02.08.07 20:26



Не смятате ли, че една хубава жена, като сложи една красива рокля и високо токче може да сложи в малкия си джоб всички ония гнусотии изброени горе.
-аха и си го доказах в понеделник на едно парти с една класическа елегантна черна рокля на Guy Laroche и готин чепик-сред цялата шарения обрах мЪжките овации-вЪпреки, че имаше и по-красиви жени от мен, но определено бях най-елегантна. Та в този ред на мисли -привЪрженик сЪм на класиката с леки акценти за разнообразие-не се водя стриктно от модата- примерно шалварите са си отврат, а и не всяко нещо отива на всеки, независимо колко е модерно-за пример-65 кг. кривокрака дунда с клин някак си е по--скоро смешна- човек трябва да се облича подходящо-за случай и според фигура, вЪзраст и прочие. Най-са ми смешни лелките с провисналите шкембета, нагло развяващи ги пред хората, мислейки си, че са адски фешЪн.
Гледай сега- всеки малко или много е роб на модата, на суетата-важното е все пак да робува с вкус. А това, че модата си е чист вид масова манипулация е друг вЪпрос, иначе за всевки влак си има пЪтници-ти ще си паднеш по мацка в рокля, друг по мацка в шалвари-зависи си и от мацката-на хубавите хора......



Тема Re: +++Дрехите...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор uchenika_na_mudreca (член)
Публикувано02.08.07 20:26




Поздравления за темата

1. Бати тъпото е наистина така да се обличат, не само щото крещи "ВИЖТЕ МЕ КВА СЪМ ГЪЗАРКА "(и мъжете си имат тези аналози), а и защото са като от калъп, никва индивидуалност. А и погледа е един и същ - смешен.

2. Пак ... много хубава тема



Тема Re: +++Дрехите...нови [re: nyctea]  
Автор uchenika_na_mudreca (член)
Публикувано02.08.07 20:30



не мога да избирам, трябва да се обличам по-официално

ама в детската градина вече такива ли са униформите???



Тема ТИ пък ако не се изцепиш,нови [re: uchenika_na_mudreca]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.08.07 20:56



както обикновено - където и както не трябва - няма да те бъде!





Тема Re: защото нямат паринови [re: FileO99]  
Автор alenatabukva (непознат )
Публикувано02.08.07 21:24



хайде сега,няма нужда





Тема Дамските слънчеви очила, като форма -нови [re: lullaby]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.08.07 21:38



не гледаме марките

:
























Тема Е те ти Guy Laroche,нови [re: ^Feniksl^]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.08.07 21:52



и евалла за поста, и за вкуса!







/аз съм за първата /.



Тема Моят фаворитнови [re: Bambi*]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.08.07 21:55



е последният модел.





Тема Re: защото нямат паринови [re: FileO99]  
Автор alenatabukva (непознат)
Публикувано02.08.07 21:57



Недей винаги да си толкова краен.Във всеки човек можеш да намериш и нещо добро,въпреки дрехите и външния му вид,нали..........
Хората са различни,независи му от това как са облечени,те могат да бъдат просто човеци.
Усмихвай се повече





Тема азъ съ придържам към оснОвното правило ...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Kalimbo ()
Публикувано02.08.07 22:02



... грОзнатъ & дебела жена в к'витО и дрехи дъ е облечеш пак си остава грОзна & дебела





Тема Re: +++Дрехите...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано02.08.07 22:06



Абсолютно смятам, че си прав

Мацките, които се обличат по подобен начин са напълно лишени от собствен стил.Така се носят дискотечните патенца.



Тема Re: +++Дрехите...нови [re: Zaibne]  
Автор uchenika_na_mudreca (член)
Публикувано02.08.07 22:10



аз пък така си те представях - извинявам се за обидата



Тема Re: +++Дрехите...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор uchenika_na_mudreca (член)
Публикувано02.08.07 22:12



Защо момичетат/жените се обличат като евтини курви? ... може би щот са си евтини





Тема Re: И моят фаворитнови [re: Bambi*]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано02.08.07 22:13





С подобни ходя, пък кой каквото иска да си мисли и пише.




I know I'm selfish, I'm unkind

Тема как е пишкатъ расте ли? ...нови [re: uchenika_na_mudreca]  
Автор Kalimbo ()
Публикувано02.08.07 22:14



... или се смалявъ?





Тема ми купи си ги ...нови [re: uchenika_na_mudreca]  
Автор Kalimbo ()
Публикувано02.08.07 22:15



... щОм мОеш





Тема Re: +++Дрехите...нови [re: uchenika_na_mudreca]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано02.08.07 22:18



като дискотечно патенце ли, бреНедей, моля теПоследното нещо, което облякох беше една невероятна рокля тип осемдесетте..придружена със сребърен сандал + сребърно протмоне - тип чантичкаНе обичам комерса..



Тема Re: как е пишкатъ расте ли? ...нови [re: Kalimbo]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано02.08.07 22:19



да ти кажа..като съм с оная рокля..определено расте

..ти пребуледува ли?



Тема Re: +++Дрехите...нови [re: Zaibne]  
Автор uchenika_na_mudreca (член)
Публикувано02.08.07 22:22



верно ли бре

това май добре говори за теб , стига да не си пък на принципа " Ща навликъ квот да е само, и само да съм различна и да не е комерс"



Тема Re: +++Дрехите...нови [re: uchenika_na_mudreca]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано02.08.07 22:25



Не съм на тоя принцип.Принципа ми е...ще си сложа това, в което ще се чуватвам добре,секси и тн. според случая... а аз се чуватвам добре в неща, в който личи, че имам стил, а не че съм поредното патенце

Патенца бол..



Тема имаш пишка? ...нови [re: Zaibne]  
Автор Kalimbo ()
Публикувано02.08.07 22:25



... пОчти съм се възстанОвил





Тема Re: +++Дрехите...нови [re: Zaibne]  
Автор uchenika_na_mudreca (член)
Публикувано02.08.07 22:28



... и успяваш ли ...



Тема Re: +++Дрехите...нови [re: uchenika_na_mudreca]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано02.08.07 22:33



Да!

Скоро дори ми направиха комлимент, купих едно нещо за един човек..още не го е виждал, а думите му бяха.."Не се съмнявам, че ще ми хареса, ти определено имаш вкус"
Важното е човек да е скромен



Тема Тези са класика,нови [re: lullaby]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.08.07 22:36



а и какво ти пука, Лалъбай, кой какво говорел и си мислел?





Тема Re: +++Дрехите...нови [re: Zaibne]  
Автор uchenika_na_mudreca (член)
Публикувано02.08.07 22:38



Може да е имал предвид ,че щом общуваш с него значи имаш вкус





Тема Re: Тези са класика,нови [re: Bambi*]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано02.08.07 22:39



Не ми пука, но уточнявам, че не ми пука, понеже в темата се оплюват очила тип "очи на муха", та предполагам, че за именно такива става въпрос.






I know I'm selfish, I'm unkind

Редактирано от lullaby на 02.08.07 22:41.



Тема кактО и циганките ...нови [re: uchenika_na_mudreca]  
Автор Kalimbo ()
Публикувано02.08.07 22:41



... щОм общуватъ с тебе си иматъ вкус





Тема Re: +++Дрехите...нови [re: uchenika_na_mudreca]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано02.08.07 22:49



ааааааааааааааааа........................каня те на дуел


какъв цвят ръкавици предпочиташ?



Тема Re: +++Дрехите...нови [re: nyctea]  
Автор uchenika_na_mudreca (член)
Публикувано02.08.07 22:51



какво е оръжието ... или ще ми покажеш снимка на твоята вдетинена принцеса размер метър на два и аз сам ще си припадна?



Тема Re: кактО и циганките ...нови [re: Kalimbo]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано02.08.07 22:53



...той лафа..за умрялата циганка и хвалбите.. не е напразен



Тема Re: +++Дрехите...нови [re: uchenika_na_mudreca]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано02.08.07 22:54



хич не ме интересува, какво е имал предвид...днес съм анти-мен настроена





Тема Re: +++Дрехите...нови [re: uchenika_na_mudreca]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано02.08.07 22:55



шпаги....искам да си в бяла риза........ и черен панталон.....пък щом е такава темата......ще съм в елегантна черна рокля





Тема Re: +++Дрехите...нови [re: Zaibne]  
Автор uchenika_na_mudreca (член)
Публикувано02.08.07 23:03







Тема Re: +++Дрехите...нови [re: nyctea]  
Автор uchenika_na_mudreca (член)
Публикувано02.08.07 23:04



бяла риза........ и черен панталон ама аз сервитьор ли ще го играя???

елегантна черна рокля ... бельо ще носиш ли?



Тема Re: +++Дрехите...нови [re: uchenika_na_mudreca]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано02.08.07 23:09



да, ти ще си сервитьор, а аз ще ходя без бельо........все пак няма какво да видят.......все пак съм от детската градина......ти ще ми носиш тортички а аз ще те целя с воден пистолет





Тема Re: +++Дрехите...нови [re: nyctea]  
Автор uchenika_na_mudreca (член)
Публикувано03.08.07 00:00



ти ще ми носиш тортички а аз ще те целя с воден пистолет

... боза ще има ли, щот ако няма ... баси тъпия рожден ден



Тема ибеш ли му шундЪтЪ майнЪ???нови [re: The Fallen Angel]  
Автор out of touch (непокорен)
Публикувано03.08.07 00:06



тзаи тема показва повърхността на хората и ограничения им мироглед


всеки има право да се облича както си исказа щастие,живеем в свободна страна и нямаме ограничения.За разлика от някои арабски държави например,където жените не могат да си позволят такава свобода на обличане
не само жените,но и мъжете имаме право да се обличаме както си искаме.аз например,понякога се обличам официално,с панталон,риза и официални обувки.а понякога се обличам"shabby"-демек,почти като клошар,както казва един мой близък за менама мене НЕ МЕ ЕБЕ КАКВО СИ КАЗВАТ ДРУГИТЕна мен така ми е удобно,и не плащам данък обществено мнение!
а ако говорим за хората като цяло,всички са различни,и ги кефят различни неща.Ти,естествено,имаш право на мнение по въпроса.Но и аз имам право на мнение по твоята темаи мисля,че си много ограничен човек и не общуваш с широк кръг хора.Опитай-ако можеш де-и ще разбереш колко е нищожно значението на дрехите,и как други работи са много по-важни.тебе плюс това по никакъв начин не те касае това как съседа ти ходи облечен.мене обаче ме касае,ако съседа ми например е пушач-щото след десет години,когато той получи два инфаркта и инсулта,и го пенсионират по болест,аз ще требе да го издържам,до края на живота му,щото ще трябва да бачкам и да плащам данъци.тъй че мене пряко ме ебе за това,мъ ко ми влиза в работата как еди коя си шундъ ходелъ облеченъ?и не би ли било скучно и сиво,ако всите мацони беха с красиви рокли и висок ток,а?
и още един въпрос:ако утре вземеш,че се влюбиш в мацорана,дето се облича като евтина курва,със дънки запасани в ботушите,или със поли с прояден от молци клин,или със шалвари или цигански чехли,мухооки очила или нещо от сорта,кво шъ праиш авер?



Тема Re: ибеш ли му шундЪтЪ майнЪ???нови [re: out of touch]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано03.08.07 01:20



Тоя не е майна.Тоя е некав тъп,ограничен,кърски селянин,който чрез осъждане на собствения си произход се опитва да се откъсне от него,което естествено е невъзможно



Говори ми.....Умирам за глупости

Тема Е не,нови [re: lullaby]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано03.08.07 01:46



мухооките са по-скоро тези:


Разлика голяма!



Тема Re: ибеш ли му шундЪтЪ майнЪ???нови [re: cheque]  
Автор The_Red_Angel (читател)
Публикувано03.08.07 02:32



абе майна си е



Ако искаш да съсипеш деня на сърдития, дай му усмивка!

Тема Re: ибеш ли му шундЪтЪ майнЪ???нови [re: The_Red_Angel]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано03.08.07 05:51



Цъ



Говори ми.....Умирам за глупости

Тема :Dнови [re: lullaby]  
Автор The Fallen Angel (The Game)
Публикувано03.08.07 07:06



Под мухооки визирам тези очила, които покриват пространството от горната половина на челото, ушите, носът, скулите, част от устата и до брадичката


Не открих снимка, но попаднах на нещо дето отговаря почти на външен вид:




Тема Re: +++Дрехите...нови [re: Zaibne]  
Автор The Fallen Angel (The Game)
Публикувано03.08.07 07:08



Дискотечните патенца





Тема Re: +++Дрехите...нови [re: uchenika_na_mudreca]  
Автор The Fallen Angel (The Game)
Публикувано03.08.07 07:11



Много хаплив си станал





Тема Re: ибеш ли му шундЪтЪ майнЪ???нови [re: out of touch]  
Автор The Fallen Angel (The Game)
Публикувано03.08.07 07:25



Трудно е да са влюби човек в нещо което не харесва на външен вид... Не знам при теб как седят нещата


Иначе за пушачите - по малко от 10% от пушачите си патят фатално от този си навик. При пасивните пушачи, мисля, процента е по-голям
А колкото до това дали ме касае или не - касае ме. Като се облечеш като клошар ще ти се смея, като се облечеш готино може и да ти се кефя. Същото е и за мен, като съм неугледен съм си неугледен
И да - не общувам с широк кръг хора, но се старая хората с които общувам да имат широк кръг от интереси и знания. Не както ми разправяше един колега за това, че се събрали на планина с некви момичета и едната пуска чалга на ГСМ-а и колегата я моли да смени... Отговора гласи: "Еее, аз рап нямам на телефона..."
Влюбен съм



Тема Re: ибеш ли му шундЪтЪ майнЪ???нови [re: cheque]  
Автор The Fallen Angel (The Game)
Публикувано03.08.07 07:26



Амин!





Тема Re: +++Дрехите...нови [re: uchenika_na_mudreca]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано03.08.07 08:34



ми......за рожден ден не съм споменавала......а бозичка винаги ще се намери.....

.......мда, не знаех, че ти е любимия коктейл.........а на мен ми казва, че съм дете



Тема Re: Абре нящу ноу на длибоку я взенови [re: out of touch]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано03.08.07 13:49



тая тЕма.


1.Ставаше вЪпрос за жените-нали-не за мЪжовете, за да сЪ обяснааш кат момЪ англичанкЪ носиш ли ризи или напротив;
2. АвторЪ никЪде не оспорва правото ти на мнение или правото на който и да било да носи к'фото си искЪ-просто мУ се бунтувЪ естетическото чувство- влезте му положение де;
3. И що реши, че като не си пада по шалвари е много ограничен човекЪ;
4. Кат не те ебе к'фо казват другите к'фо ни сЪ обяснааш тУгаз;
5. Значението на дрехите, дарагой-никога не е било нищожно-вЪншният вид ВИНАГИ има значение, в което сЪм уверила лично- примерно когато сЪм неглиже ме вЪзприемат по един начин, но когато сЪ наконтя както си трЯбва - по сЪвсем различен-хората все още имат гадният навик да те посрещат по дрехите-жалко, но факт-освен това както казва един познат "Да изглеждаш вЪзможно най-дУбре е признак на култУра"-демек-правиш го за себе си;
Лично аз винаги сЪм си падала по чистички и елегантни неглижари, а дрехите нямат значение в една компания, която те познава или когато целенасочено демонстрираш непукизЪм или когато решиш да не биеш на очи;
6. Все пак аплодисменти, че защитаваш креативността в облеклото и свободата на "мацоните", но едва ли не ти пука-как е облечена мацката до теб-такЪв филм нЕмЪ-ВИНАГИ Ви пукЪ;
7. Мен пЪк точно не мЪ ебе, кой колко пуши и как се трови-вЪпрос на личен избор-а данЪците винаги шЪ се плащат-така че излишно се напиняш по вЪпросЪ за тутунЪ;
8. А личните нападки дали са задЪлжителен елемент от правото ти на мнение- силно сЪ сЪмняям, а ти?



Тема Re: Е да,нови [re: Bambi*]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано03.08.07 17:18



ама и прилика си има... ако за очите на малка мушичка говорим

В крайна сметка изводът е един - размерът ИМА значение.




I know I'm selfish, I'm unkind

Тема Re: :Dнови [re: The Fallen Angel]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано03.08.07 17:21



схващам за какво говориш, обаче муха виждал ли си?






I know I'm selfish, I'm unkind

Тема Re: :Dнови [re: The Fallen Angel]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано03.08.07 17:34



Очила тип "маска" им се викат.



La donna e mobile


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.