Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:30 26.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: ибеш ли му шундЪтЪ майнЪ???нови [re: cheque]  
Автор The_Red_Angel (читател)
Публикувано03.08.07 02:32



абе майна си е



Ако искаш да съсипеш деня на сърдития, дай му усмивка!

Тема Re: ибеш ли му шундЪтЪ майнЪ???нови [re: The_Red_Angel]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано03.08.07 05:51



Цъ



Говори ми.....Умирам за глупости

Тема :Dнови [re: lullaby]  
Автор The Fallen Angel (The Game)
Публикувано03.08.07 07:06



Под мухооки визирам тези очила, които покриват пространството от горната половина на челото, ушите, носът, скулите, част от устата и до брадичката


Не открих снимка, но попаднах на нещо дето отговаря почти на външен вид:




Тема Re: +++Дрехите...нови [re: Zaibne]  
Автор The Fallen Angel (The Game)
Публикувано03.08.07 07:08



Дискотечните патенца





Тема Re: +++Дрехите...нови [re: uchenika_na_mudreca]  
Автор The Fallen Angel (The Game)
Публикувано03.08.07 07:11



Много хаплив си станал





Тема Re: ибеш ли му шундЪтЪ майнЪ???нови [re: out of touch]  
Автор The Fallen Angel (The Game)
Публикувано03.08.07 07:25



Трудно е да са влюби човек в нещо което не харесва на външен вид... Не знам при теб как седят нещата


Иначе за пушачите - по малко от 10% от пушачите си патят фатално от този си навик. При пасивните пушачи, мисля, процента е по-голям
А колкото до това дали ме касае или не - касае ме. Като се облечеш като клошар ще ти се смея, като се облечеш готино може и да ти се кефя. Същото е и за мен, като съм неугледен съм си неугледен
И да - не общувам с широк кръг хора, но се старая хората с които общувам да имат широк кръг от интереси и знания. Не както ми разправяше един колега за това, че се събрали на планина с некви момичета и едната пуска чалга на ГСМ-а и колегата я моли да смени... Отговора гласи: "Еее, аз рап нямам на телефона..."
Влюбен съм



Тема Re: ибеш ли му шундЪтЪ майнЪ???нови [re: cheque]  
Автор The Fallen Angel (The Game)
Публикувано03.08.07 07:26



Амин!





Тема Re: +++Дрехите...нови [re: uchenika_na_mudreca]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано03.08.07 08:34



ми......за рожден ден не съм споменавала......а бозичка винаги ще се намери.....

.......мда, не знаех, че ти е любимия коктейл.........а на мен ми казва, че съм дете



Тема Re: Абре нящу ноу на длибоку я взенови [re: out of touch]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано03.08.07 13:49



тая тЕма.


1.Ставаше вЪпрос за жените-нали-не за мЪжовете, за да сЪ обяснааш кат момЪ англичанкЪ носиш ли ризи или напротив;
2. АвторЪ никЪде не оспорва правото ти на мнение или правото на който и да било да носи к'фото си искЪ-просто мУ се бунтувЪ естетическото чувство- влезте му положение де;
3. И що реши, че като не си пада по шалвари е много ограничен човекЪ;
4. Кат не те ебе к'фо казват другите к'фо ни сЪ обяснааш тУгаз;
5. Значението на дрехите, дарагой-никога не е било нищожно-вЪншният вид ВИНАГИ има значение, в което сЪм уверила лично- примерно когато сЪм неглиже ме вЪзприемат по един начин, но когато сЪ наконтя както си трЯбва - по сЪвсем различен-хората все още имат гадният навик да те посрещат по дрехите-жалко, но факт-освен това както казва един познат "Да изглеждаш вЪзможно най-дУбре е признак на култУра"-демек-правиш го за себе си;
Лично аз винаги сЪм си падала по чистички и елегантни неглижари, а дрехите нямат значение в една компания, която те познава или когато целенасочено демонстрираш непукизЪм или когато решиш да не биеш на очи;
6. Все пак аплодисменти, че защитаваш креативността в облеклото и свободата на "мацоните", но едва ли не ти пука-как е облечена мацката до теб-такЪв филм нЕмЪ-ВИНАГИ Ви пукЪ;
7. Мен пЪк точно не мЪ ебе, кой колко пуши и как се трови-вЪпрос на личен избор-а данЪците винаги шЪ се плащат-така че излишно се напиняш по вЪпросЪ за тутунЪ;
8. А личните нападки дали са задЪлжителен елемент от правото ти на мнение- силно сЪ сЪмняям, а ти?



Тема Re: Е да,нови [re: Bambi*]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано03.08.07 17:18



ама и прилика си има... ако за очите на малка мушичка говорим

В крайна сметка изводът е един - размерът ИМА значение.




I know I'm selfish, I'm unkind


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.