Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:21 19.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Обвързване и любовнови  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано27.07.07 15:28



Т.е по-скоро искам да питам за обвързване без любов, т.е случвало ли се е на някой.....
какво става ако човек реши да се обвърже с някой който го желае, не за друго а защото му е удобен да кажем изпълнява всички "изисквания", обаче без едно, няма привличане, няма потръпване когато го целуваш и докосваш......
с една дума хубаво ли е от начало да си има човек как да кажа, да си раздели човек секса, желанието и любовта от една страна и уюта, сигурността и т.н от друга страна.....
или пък да естествено да търсиш всичко вкупум......но това е граничещо с невъзможното според мен......
и друго да питам, при тези неща, когато ви преследват мъничко по-мъничко всеки ден, поддавате ли се, въпреки липсата на .......как да кажа желание към обекта , но пък от друга страна желание за нещото което ви предлагат......


IGEN...én akar több

Тема Re: Обвързване и любовнови [re: XищниK]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано27.07.07 15:36



.. без любов не се захващай в сериозни взаимоотношения, казвам ти го от личен опит ..
след това ако евентуално ти се случи да срещнеш някой към когото имаш чувства ще няраняваш без да искаш ..



Тема Re: Обвързване и любовнови [re: XищниK]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано27.07.07 15:43



"когато ви преследват мъничко по-мъничко всеки ден, поддавате ли се, въпреки липсата на"
Няма жена, която рано или късно да не почне да поддава, можеш да си сигурен.



каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Обвързване и любовнови [re: XищниK]  
Автор _69_ (***)
Публикувано27.07.07 15:47



Не бих се поставил в подобна ситуация. Би било ЪпсурТ спрямо моито хормонални и емоционални нужди. Иначе има хора ,които отговарят на твоето описание и си мисля, че най-често го правят от разочарование.



Тема Re: Обвързване и любовнови [re: XищниK]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано27.07.07 15:54



аз мисля, че заложиш ли на сигурността и тънъ, ти автоматично си вкарваш автогол, защото си цапаш ръцете, така да се каже и това в бъд. ти се връща.

ако някой ако е упорит, аз се изнервям и ставам по-лоша. тоест обратното на което ти питаш.






"Искам те, но те искам завинаги!"

Тема Re: Обвързване и любовнови [re: Myth]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано27.07.07 15:56



Дори така да е .. какъв е смисъла от цялото упражнение ..





Тема Re: Обвързване и любовнови [re: XищниK]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано27.07.07 15:57



Всичко е възможно, само помисли, какво ще правиш, когато все пак и въпреки удобстовото, сигурността и уюта сетивата и емоционалните ти потребности завият като изгладнели кучета?
Ще лъжеш и ще гледаш да не се Оплиташ в лъжи, но най-вероятно най-излъган ще бъдеш ти.



Тема Re: Обвързване и любовнови [re: silver_horse]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано27.07.07 16:00



хората не са машини... мисля нататък можеш да довършиш и сама.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Обвързване без любов?нови [re: XищниK]  
Автор out of touch (непокорен)
Публикувано27.07.07 16:12



човек не може да има всичко в този живот

може да иска,но не и да имаи тогава всичко опира до избора какво да имаш-въпроса е че не всички хора имат право да избират...
избора си е личен...и зависи от потребностите на човек...
но все пак,никой не може да ни спре от това да искаме всичко...но дали някой ден няма да се разочароваме,когато осъзнаем,че нямаме нищо?



Тема Re: Обвързване без любов?нови [re: out of touch]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано27.07.07 16:26



но все пак,никой не може да ни спре от това да искаме всичко...но дали някой ден няма да се разочароваме,когато осъзнаем,че нямаме нищо?

понякога нямаме нищо защото в преследване на идеята да имаме всичко и претърпяването на житежски неуспехи се затваряме и се променяме, страхът то това че и сега ще е както преди е убийствен за самите нас, защото започваме да живеем повърхностно и да пазим емоциите си само за себе си ..
.. а всичко това е в следствие на факта че всеки гледа да се възползва от нас, за да задоволи своето желание без да има чувства и за това и ние преставаме да вярваме че съществуват..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.