Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 25.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема "Секса върти света"нови  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано03.07.07 12:48



каза един мой познат на Приморско- питам аз всъщност парите или секса въртят света? Нещо като кое е първо - кокошката или яйцето?
БТВ-имах удоволствието да срещна анти-идеалът си за мъж - млад, добре напомпан, със свръх самочувствие, богат, безкруполен до припадък-до тук -нищо лошо, обаче ....като става въпрос за жени- ежедневието му се изпълва с гонкане на женският персонал по крайбрежието -в буквалният смисъл като добитък за ебане- култова реплика " Отивам да изритам тая от нас дето спи, че съм набарал една нова заигравка"- ей такива чудесии заслужават някоя бясна кучка да ги води за ....... както й скимне. Надявам се да го открие подобна предвид слабостта му към фолк мадоните с големи бомби.
Просто се чудя влюбват ли се бройкаджиите и способни ли са на това изобщо?

Вторият- дебне в нета за мадами, но за разлика от първият приема И приятелството за опция /особено ако контактът е с практическа полза/-

и двамата семейни с деца, а третият-волна птичка в разцвета си, забелязал изписаното отвращение по физиономията ми изтърси философски - "Е тук по морето моралът пада значително, а приятелство между мъж и жена -няма - винаги единият е ощетен" .
"А дали е така кой ще ми каже,
аз вървя по света и подсвирквам си даже."





Тема ъми ...нови [re: ^Feniksl^]  
Автор Talibe Juju (неандерталь)
Публикувано03.07.07 12:55



... хОратъ бачкатъ зъ дъ ебът





Тема технологиите въртят светанови [re: ^Feniksl^]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано03.07.07 13:08



Аз се чудя как максимално точно да ти отговоря на този въпрос. Първо преди парите има технологии, а преди технологиите има систематизирана информация или по-точно казано наука. Този твои пълен антипод за мъж никога нямаше да е напомпан ако не беше науката за развиване на човешкото тяло и разните биотехнологии като хранителни добавки, протейни, трибестани, синтетични витамини. Този твои пълен антипод за мъж също никога нямаше да бъде богат ако не беше науката, която движи научно-техническият прогрес на човечеството. В най-добрият случаи щеше да има крепостни селяни и да прилича на животни като си служи с пари и насилие, за да вкарва жените в леглото. Този твои пълен антипод за мъж никога нямаше да бъде толкова безкрупулен за ебане в съвременният информационен век ако не бяха транспортните и информационните технологии, другият съответно нямаше да виси в интернет, защото интернетът е технология, която води до изключително висока централизация. И моралът никога нямаше да падне ако не бяха тези транспортни и информационни технологии, защото човек щеше да остане на едно място в едно селище и бързо ще му излезне име на непочтен бройкаджия и курвар. Жена му също щеше да разбере за похожденията му след което семейството му автоматично се разбива. А като вземеш колата и отидеш на морето или влезеш в интернет никой не знае какво правиш...





Тема Re: "Секса върти света"нови [re: ^Feniksl^]  
Автор БapбapeлaМодератор (pearl)
Публикувано03.07.07 13:27



Евреите въртят света ....

и акъла..... неслучайно американците казват ' дай ми акъл, аз ще направя пари '.

Любов нямам ли...нищо не съм

Редактирано от Бapбapeлa на 03.07.07 13:28.



Тема Re: "Секса върти света"нови [re: Бapбapeлa]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано03.07.07 13:51



Евреите въртят света .... и акъла..... неслучайно американците казват ' дай ми акъл, аз ще направя пари '.

То не случайно България е толкова зле именно заради тях...





Тема кое въртяло света...нови [re: ^Feniksl^]  
Автор TRlNlTY (fighter)
Публикувано03.07.07 14:03



секса или парите

сигурно има и по-смислени теми за осмисляне, че пък и за дискутиране

иначе за нивото на съседния клуб е просто идеална!



аз ти се чудя ти какво правиш с тези тримата?!

понеже очевидно имаш повече сиво вещество и от тримата взети заедно

а за Приморско и за това дали бройкаджиите са способни на любов
питай бате ти Здравко от ПигБрадър-а, щото аз като неговата свинщина не бях виждала!







Тема Re: ъми ...нови [re: Talibe Juju]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано03.07.07 14:08



дали бройкаджиите не се себе и еъобще доказват пред останалите като мъже изобщо?



Тема не знам какво и на кого доказватнови [re: ^Feniksl^]  
Автор TRlNlTY (fighter)
Публикувано03.07.07 14:09



ама определено имат някакъв психологически проблем (ако не и физически)







Тема пОвечето мъже ...нови [re: ^Feniksl^]  
Автор Talibe Juju (неандерталь)
Публикувано03.07.07 14:15



... ебът зъ престиж

... акО примерно некОя е гОтина и не се дава леснО и тОва е спОделено у кОч кОмапания ... тО всеки един ут кОчовете шъ е заинтригуван дъ е ебне за дъ се пОкаже пред останалите



Тема Re: ми темата си е много ..нови [re: TRlNlTY]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано03.07.07 14:20



актуална предвид реалността, а си е за този клуб, защото питам- "Where is the love" в цялата бъркотия и има ли изобщо почва у нас?
Аз си бях придружена и се налагаше да присъствам по други причини на сбирката- мисълта ми е, че това е мисленето изобщо на средностатистическият бг паралия /предвид наблюденията ми/, колкото до сивото вещество-и тримата си имаха доста предвид животът, който водят, само че начинът на мислене-моят ли е сбъркан или техният - незнам, а може би просто предлагането е в изобилие и те просто потребяват, както си потребяват и сменят колите /всъщност лош пример, защото към колите си хранят повече чувства, това беше другата тема за нищене/ , както потребяват всичко останало?







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.