Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 25.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема "Секса върти света"  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано03.07.07 12:48



каза един мой познат на Приморско- питам аз всъщност парите или секса въртят света? Нещо като кое е първо - кокошката или яйцето?
БТВ-имах удоволствието да срещна анти-идеалът си за мъж - млад, добре напомпан, със свръх самочувствие, богат, безкруполен до припадък-до тук -нищо лошо, обаче ....като става въпрос за жени- ежедневието му се изпълва с гонкане на женският персонал по крайбрежието -в буквалният смисъл като добитък за ебане- култова реплика " Отивам да изритам тая от нас дето спи, че съм набарал една нова заигравка"- ей такива чудесии заслужават някоя бясна кучка да ги води за ....... както й скимне. Надявам се да го открие подобна предвид слабостта му към фолк мадоните с големи бомби.
Просто се чудя влюбват ли се бройкаджиите и способни ли са на това изобщо?

Вторият- дебне в нета за мадами, но за разлика от първият приема И приятелството за опция /особено ако контактът е с практическа полза/-

и двамата семейни с деца, а третият-волна птичка в разцвета си, забелязал изписаното отвращение по физиономията ми изтърси философски - "Е тук по морето моралът пада значително, а приятелство между мъж и жена -няма - винаги единият е ощетен" .
"А дали е така кой ще ми каже,
аз вървя по света и подсвирквам си даже."





Тема ъми ...нови [re: ^Feniksl^]  
Автор Talibe Juju (неандерталь)
Публикувано03.07.07 12:55



... хОратъ бачкатъ зъ дъ ебът





Тема технологиите въртят светанови [re: ^Feniksl^]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано03.07.07 13:08



Аз се чудя как максимално точно да ти отговоря на този въпрос. Първо преди парите има технологии, а преди технологиите има систематизирана информация или по-точно казано наука. Този твои пълен антипод за мъж никога нямаше да е напомпан ако не беше науката за развиване на човешкото тяло и разните биотехнологии като хранителни добавки, протейни, трибестани, синтетични витамини. Този твои пълен антипод за мъж също никога нямаше да бъде богат ако не беше науката, която движи научно-техническият прогрес на човечеството. В най-добрият случаи щеше да има крепостни селяни и да прилича на животни като си служи с пари и насилие, за да вкарва жените в леглото. Този твои пълен антипод за мъж никога нямаше да бъде толкова безкрупулен за ебане в съвременният информационен век ако не бяха транспортните и информационните технологии, другият съответно нямаше да виси в интернет, защото интернетът е технология, която води до изключително висока централизация. И моралът никога нямаше да падне ако не бяха тези транспортни и информационни технологии, защото човек щеше да остане на едно място в едно селище и бързо ще му излезне име на непочтен бройкаджия и курвар. Жена му също щеше да разбере за похожденията му след което семейството му автоматично се разбива. А като вземеш колата и отидеш на морето или влезеш в интернет никой не знае какво правиш...





Тема Re: "Секса върти света"нови [re: ^Feniksl^]  
Автор БapбapeлaМодератор (pearl)
Публикувано03.07.07 13:27



Евреите въртят света ....

и акъла..... неслучайно американците казват ' дай ми акъл, аз ще направя пари '.

Любов нямам ли...нищо не съм

Редактирано от Бapбapeлa на 03.07.07 13:28.



Тема Re: "Секса върти света"нови [re: Бapбapeлa]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано03.07.07 13:51



Евреите въртят света .... и акъла..... неслучайно американците казват ' дай ми акъл, аз ще направя пари '.

То не случайно България е толкова зле именно заради тях...





Тема кое въртяло света...нови [re: ^Feniksl^]  
Автор TRlNlTY (fighter)
Публикувано03.07.07 14:03



секса или парите

сигурно има и по-смислени теми за осмисляне, че пък и за дискутиране

иначе за нивото на съседния клуб е просто идеална!



аз ти се чудя ти какво правиш с тези тримата?!

понеже очевидно имаш повече сиво вещество и от тримата взети заедно

а за Приморско и за това дали бройкаджиите са способни на любов
питай бате ти Здравко от ПигБрадър-а, щото аз като неговата свинщина не бях виждала!







Тема Re: ъми ...нови [re: Talibe Juju]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано03.07.07 14:08



дали бройкаджиите не се себе и еъобще доказват пред останалите като мъже изобщо?



Тема не знам какво и на кого доказватнови [re: ^Feniksl^]  
Автор TRlNlTY (fighter)
Публикувано03.07.07 14:09



ама определено имат някакъв психологически проблем (ако не и физически)







Тема пОвечето мъже ...нови [re: ^Feniksl^]  
Автор Talibe Juju (неандерталь)
Публикувано03.07.07 14:15



... ебът зъ престиж

... акО примерно некОя е гОтина и не се дава леснО и тОва е спОделено у кОч кОмапания ... тО всеки един ут кОчовете шъ е заинтригуван дъ е ебне за дъ се пОкаже пред останалите



Тема Re: ми темата си е много ..нови [re: TRlNlTY]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано03.07.07 14:20



актуална предвид реалността, а си е за този клуб, защото питам- "Where is the love" в цялата бъркотия и има ли изобщо почва у нас?
Аз си бях придружена и се налагаше да присъствам по други причини на сбирката- мисълта ми е, че това е мисленето изобщо на средностатистическият бг паралия /предвид наблюденията ми/, колкото до сивото вещество-и тримата си имаха доста предвид животът, който водят, само че начинът на мислене-моят ли е сбъркан или техният - незнам, а може би просто предлагането е в изобилие и те просто потребяват, както си потребяват и сменят колите /всъщност лош пример, защото към колите си хранят повече чувства, това беше другата тема за нищене/ , както потребяват всичко останало?






Тема Re: технологиите въртят светанови [re: FileO99]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано03.07.07 14:24



т.е. за моралната деградация обвиняваш цивилизацията и технологичният напредък?
Да, технологиите въртят света- информацията по-точно, но в основата на всичко са тия 3 неща- секс, власт и пари-кое е първото?



Тема Re: кое въртяло света...ГЛУПОСТИ!нови [re: TRlNlTY]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано03.07.07 14:24



секса или парите

сигурно има и по-смислени теми за осмисляне, че пък и за дискутиране



Нищо подобно, секса и парите въртят живота на бедните, глупавите и онеправдани хора. Понеже им липсва интелект те не могат да имат пари и следователно не могат да имат и хубав секс. Светът съвсем не се върти около секс и пари, а около наука, информация и технологии, които означават възможност за изкарване на много много пари и от там на първо място високотехнологична военна сила и политическа власт която диктува на вас вие как да живеете и определя съдбата ви. А това за секса и парите е за бедняците, работници и студентите, на които не им стигат тези неща.





Тема Re: ми темата си е много ..нови [re: ^Feniksl^]  
Автор TRlNlTY (fighter)
Публикувано03.07.07 14:25



да си паралия НЕ Е правопропорционално на това да си умен,
поне не и "у нас"





Тема Re: Ъхъ ...нови [re: Talibe Juju]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано03.07.07 14:29



тия например се хвалеха кой е ебал една известна чалгаджийка.


В крайна сметка стигаме до извода, че рядко се изневерява от чувства, а изневерите са задължителна част от пейзажа на връзка с бг бизнесмен/просто част от мъжкият му и изобщо всякакъв имидж/.



Тема Re: направо си е правопропорционално ..нови [re: TRlNlTY]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано03.07.07 14:33



от хаоса да направиш пари хич даже не е лесно. На Запад им е лесно предвид системата-учиш , бачкаш -изкарваш. Тук нещата- учиш-бачкаш-изкарваш са в други измерения.



Тема Re: технологиите въртят светанови [re: ^Feniksl^]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано03.07.07 14:53



т.е. за моралната деградация обвиняваш цивилизацията и технологичният напредък?

Ами да, никои примерно и не подозира аз примерно какъв неморален живот живея. Ако ги нямаше машините на баща ми и неговите технологически познания нямаше и да има пари за адвокати и рушвети за реституцита и от там нямаше да имам възможност да пия и правя безразборен секс колкото си искам. Ако го нямаше интернет нямаше как да правя кастинг на леки жени и да избирам най-красивата на възможно най-изгодна цена. Ако го нямаше транспортът нямаше как да обикалям по 4-5 заведения на ден пиян отново в търсене на лесни жени. Ако я нямаше виаграта нямаше начин как да го вдигна качествено на половин литър уиски и водка. Трябваше първо да чукам и после да пия, а така не ми е интересно много отдавна. Трябваше да разчитам като в добрите стари времена на кофеин и интелектуален разговор с мацката, за да я вкарам в леглото и едва тогава след бесният умопомрачителен секс ако са ми останали сили да се напия порядъчно. А ако го нямаше противорадарът и приятелите с дже-се-еми нямаше да се измъкна от ченгетета и трябваше да се връщам от центъра на София до Бояна по малките претъпкани с паркирали коли улици при това пиян и с възможност да одраскам колата навсякъде(както и стана на срещата на ГЗС).


Да, технологиите въртят света- информацията по-точно, но в основата на всичко са тия 3 неща- секс, власт и пари-кое е първото?


Секса има огромно значение, бих казал основно но до около 28-29 годишна възраст и после писва. Секса има огромно значение тогава когато липсва или е с некачествена партньорка, когато можеш да свалиш ако си красив и умен или да купиш почти всички жени в баровете с една банкнота от 100 евро секса ти писва и започваш да си правиш гавра с хората под твоето ниво и да се мъчиш да разбъзикаш системата на живот на по-умните, богати и влиятелни хора от теб. Секса също е власт над един човек. Тоест когато казваш да на някои от твоите любими мъже те вече имат власт на теб, но и ти имаш власт над тях по същият начин. Следователно парите и сексът по своето същество представляваст ВЛАСТ над хората. И когато секса писне приближавайки 30те остава единствено стремежът към власт и пари, а сексът и жените с изключение на случаите на любов остават за престиж и дразнене на останалите хора. С узряването на един мъж според мен сексът престава да бъде ценност номер едно когато той се насити достатъчно и особено когато повечето жени започнат да го харесват. А иначе в широк план погледнато отново властта е преди парите и секса, защото означава пари и от там секс. А властта в съвременно време на равнище човек се постига с много конкретни знания, дипломация, удачни тактики и нечисти номера. Навремето по време на робовладелският и феодалният строй тази власт се е постигала с физическа сила и насилие. Сега също може да се постигне по същият начин, но може и да те размажат още при първият опит при това по-слаби физически хора от теб като насочат други по-силни или използват оръжие.





Тема дъ ебеш чалгаджийкъ ...нови [re: ^Feniksl^]  
Автор Talibe Juju (неандерталь)
Публикувано03.07.07 14:53



... предпОлагъ три неща ... мангизи, власт и пенис

... с властъ си е уредил, с мангизите платил с пенисъ ебал ... ъ самите чалгаджийки ... не съ убави ... те съ просто едни гладни селянки върху кОито съ слагали силикон и смукали сланини



Тема Re: ми темата си е много ..нови [re: ^Feniksl^]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано03.07.07 15:17



актуална предвид реалността, а си е за този клуб, защото питам- "Where is the love" в цялата бъркотия и има ли изобщо почва у нас?
Аз си бях придружена и се налагаше да присъствам по други причини на сбирката- мисълта ми е, че това е мисленето изобщо на средностатистическият бг паралия /предвид наблюденията ми/, колкото до сивото вещество-и тримата си имаха доста предвид животът, който водят, само че начинът на мислене-моят ли е сбъркан или техният - незнам, а може би просто предлагането е в изобилие и те просто потребяват, както си потребяват и сменят колите /всъщност лош пример, защото към колите си хранят повече чувства, това беше другата тема за нищене/ , както потребяват всичко останало?


Малко мисълта ти върви сложно тук или просто си по-умна от мен и не мога да те разбера. Любовта представлява силна емоция следствие генетическа съвместимост и обикновено е едностранна. Ако ти е направило впечатление мъжете почти винаги харесват значително по-красиви жени от тях, но тъй като от жените зависи дали ще има нещо или не те са принудени от това съществено обстоятелство да се задоволяват с най-много равни на тях по генетика жени. И точно от тук идва основният конфликт между мъже и жени. Обикновено мъжът понеже ако е мъж има нужда от ежедневен ударен секс се налага да се примири с някоя грозница до себе си като постоянно се оглежда за някоя готина мацка. Жените от своя страна ЗАДЪЛЖИТЕЛНО избират най-качественият мъжки индивид точно така както е при животните в природата. Проблемът идва от там, че някои хора мъже и жени включително мен като най-ярък пример в това отношение се опитват да се пласират при жени, които многократно ги превъзхождат по всички показатели най-вече външност и интелект. Има и жени без никакво покритие, които летят в облаците.

Българинът по природа си е комплексар и когато докопа пари гледай за какво става на въпрос. Започва да сваля и ебе всичко женско около себе си и най-малкото се интересува от истинска любов. А когато все пак по някаква космическа случайност или поради наличието на информационната технология интернет той намери своята любов това в повечето случай води до разбиване на семейството му.

Тъй като българката има българинът за нищожество и често му изневерява, българинът държи повече на автомобилът си като класов индикатор в обществото и средство за доказване на своето финансово превъзходство над останалите. Освен това съществен момент тук е, че на българинът колата му е най-важното средство за забиване на жени, защото показва пари, власт и евентуално известен умствен потенциал. Поради тази причина в последно време бедни мъже-главно работници и нископлатени слуги по фирмите пестят всеки един лев с крайни лишения дълги години наред само и само да си купят по-лъскава кола и да позират пред жените с нея. Такъв ако го накараш да извади даже и 10 000 лева няма да успее, а ако ги има все пак то те със сигурност ще му трябват за нова кола след известен период от време. Реално погледнато(паля цигара) с 1000 лева месечна заплата българинът в най-оптимистичен план може да си позволи автомобил средна класа като моят пасат, що-годе добри дрехи и нов компютър средно на четири години. Тоест той не се замисля, че работи само за някаква немска, японска или американска тенекия, няколко парцала и един компютър и това само и само, за да привлече някоя готина мацка. А когато я привлече той не може да си я позволи, защото трябва да продължава да пести, за да обновява автопаркът си, който му е фикс-идея номер едно в живота. Българинът се чувства най-щастлив тогава когато е правил секс с новото си завоевание и го показва пред хората със "скъпата си кола". А когато истинската любов се появи изневиделица след някои чат или отговаряне на обява това преобръща изцяло животът му. А когато любовта се окаже едностранна и несподелена вместо да се загледа в своята собствена генетика и възможностите, които тя предлага той избива комплекси с още по-скъпи коли и класни дрехи. Накрая целият му кратък живот протича в тежка работа, пестене, купуване на стари европейски бараки и тичане след жени. Точно като животните. Просто няма го този английски тип джентълмен, който изкарва достатъчно пари и има брилянтна външност, за да стигне до положението той да избира измежду няколко красивици и другите хора да работят и да го обогатяват. Повечето бизнесмени с пари са пълни свине, комплексари и мазни бохеми с шкембета, които говорят на висок глас в заведенията и се мислят за нещо особено...





Тема даанови [re: ^Feniksl^]  
Автор TRlNlTY (fighter)
Публикувано03.07.07 15:40



именно

тук нещата уви са:

крадеш - не бачкаш - живееш си живота






Тема еВала!нови [re: FileO99]  
Автор TRlNlTY (fighter)
Публикувано03.07.07 15:51



Повечето бизнесмени с пари са пълни свине, комплексари и мазни бохеми с шкембета, които говорят на висок глас в заведенията и се мислят за нещо особено...





Тема чакай, чакай - бройкаджиите ги правят женитенови [re: ^Feniksl^]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано03.07.07 15:55



дали бройкаджиите не се себе и еъобще доказват пред останалите като мъже изобщо?

Нищо не доказват на никого. Те просто нямат избор поради причина, че след като забият поредната мацка се оказва, че е само за един път и тя не търси нищо ангажиращо. Впоследствие когато жените приближат 30те и започват да се усещат какво става търсят сериозни връзки, но мъжете вече са превърнати в бройкаджии именно от тях...






Тема Re: кое въртяло света...ГЛУПОСТИ!нови [re: FileO99]  
Автор TRlNlTY (fighter)
Публикувано03.07.07 16:07





не е нужно да си богат, за да не те вълнуват парите,
но помага


Редактирано от TRlNlTY на 03.07.07 16:11.



Тема Re: "Секса върти света"нови [re: ^Feniksl^]  
Автор Aдa (Ramm)
Публикувано03.07.07 18:27



тези тримата са ти анти-идеалът за мъж така ли?

ама аз познавам много такива! с разни модификации, разбира се. предлагам - всички в газовите камери, когато се установи матриархат. и ще спасим земята от пренаселване.



Тема Re: "Секса върти света"нови [re: Aдa]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано03.07.07 18:38



предлагам - всички в газовите камери, когато се установи матриархат. и ще спасим земята от пренаселване.

Не, това са извратени форми на капитала. Не заслужава да им се обръща никакво внимание.





Тема Re: дъ ебеш чалгаджийкъ ...нови [re: Talibe Juju]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано03.07.07 19:23



предпОлагъ три неща ... мангизи, власт и пенис

-е малко ли е-все неща, с които мЪжовете парадират, та даже и за тях живеят- демек в превод-"чуках известна чалгаджийка" трябва да се разбира"аз имам пари, власт и хуй-т.е. не съм който и да е" -сега ми светва що се хвалят с това.



Тема Re: "Секса върти света"нови [re: Aдa]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано03.07.07 19:38



тези тримата са ти анти-идеалът за мъж така ли? -абсолютно, макар, че и тримата могат да минат за идеал на много мъже и там е трагедията, че явлението е масово, пълно е с долнопробни мъже, които не го осъзнават дори-селяния, ама селяния Ви казвам.

Не казвам, че няма свестни-има, познавам и такива, но ме учудва колко са малко и всички, да кажем повечето са продукт на "старата школа", тя толкова стара вече, че възпитаниците й със свещ да ги търсиш.



Тема Re: даанови [re: TRlNlTY]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано03.07.07 19:39



но и за да крадеш акъл трябва.





Тема Re: "Секса върти света"нови [re: Бapбapeлa]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано03.07.07 19:41



да де, щото и евреите парите и властта за нищо ги нямат.





Тема Re: ми темата си е много ..нови [re: FileO99]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано03.07.07 21:02



Тоест той не се замисля, че работи само за някаква немска, японска или американска тенекия, няколко парцала и един компютър и това само и само, за да привлече някоя готина мацка. -е това е вече трагедия.





Тема Re: ми темата си е много ..нови [re: FileO99]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано03.07.07 21:04



Българинът по природа си е комплексар и когато докопа пари гледай за какво става на въпрос. Започва да сваля и ебе всичко женско около себе си и най-малкото се интересува от истинска любов. -много си прав тук, за съжаление.



Тема Re:нови [re: ^Feniksl^]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано03.07.07 21:42



Спомням си, преди години присъствах на кръщене на новородено момченце. Каква беше изненадата ми, когато баба му (учителка по литература в 'елитна' гимназия) като разчупваше огромната пита като пожелание каза: "И да бъде бик на кравите на много села ..." Не съм мислила, че ще го чуя. Тогава разбрах, че нищо няма да се оправи, докато сме живи. И че всъщност момченцата попадат в извратена среда ! Не знам дали има изключения.
Та твоя разказ ми напомни това пожелание. Ако са израснали в такава среда, а повечето са, какво очакваш. Просто горките са възпитани като животни , а при такива срещи жените трябва да упражняват содомия.







Тема Re:нови [re: Лъчeзapa_]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано03.07.07 22:02



Просто горките са възпитани като животни , -права си-средата и възпитанието си казват тежката дума, макар че някак си мислех, че всичко опира до човека-въпреки всичко-познавам и такива хора, но наистина се броят на пръсти.



Тема Re:нови [re: ^Feniksl^]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано03.07.07 22:07



Ами всеки си прави избора в този живот, това е вярно. ... Но щом още от пеленачета ги започват извратено и това всеки божи ден, представяш ли си какви еничарчета растат ... Затова и света е такъв, какъвто е.
Понякога средата е почти всичко .







Тема Re:има и нещо друго!нови [re: ^Feniksl^]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано03.07.07 22:12



По принцип жените са тези, които правят от мъжете бройкаджии. Много често се случва на младите мъже предимно до 25 годишна възраст след като свалят някоя мацка и легнат с нея на следващият ден тя да ги отреже на "Ма беше само за един път". И това се случва многократно с много мъже, които свалят, ебат и биват моментално отразяни. А жената няма проблем да си намери любовник и на следващият ден като и с него постъпва по същият начин. И какво се оказва, че такива жени си сменят любовниците всяка седмица с нови, а пичовете чакат дълги месеци да забият следващата бройка. И така се превръщат в бройкаджии.





Тема Re:нови [re: FileO99]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано03.07.07 22:14



Е и жените рядко попадат на сериозни намерения, особено в началото .










Редактирано от Лъчeзapa_ на 03.07.07 22:31.



Тема Re:защотонови [re: Лъчeзapa_]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано03.07.07 22:33



Е и жените рядко попадат на сериозни намерения, особено в началото .

Защото обръщат внимание на класни мъже затова. А един класен мъж докато си достигне класата минава през адът на еднократният секс. И впоследствие и той става бройкаджия. Тоест отново жените създават бройкаджиите и сами са си виновни за това.





Тема Re :нови [re: FileO99]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано03.07.07 22:39



Ако зависеше всичко само от нас, досега да сме си направили мъже, с които да сме щастливи .







Тема Re: Re :нови [re: Лъчeзapa_]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано03.07.07 22:42



i]Ако зависеше всичко само от нас, досега да сме си направли мъже, с които да сме щастливи

Това не е директен отговор на въпроса. А нещата поставени по този начин отново опират до фактът, че мъжете се опитват да се пласират при по-красиви и по-умни жени от тях и не обръщат внимание на жени на тяхното и под тяхното ниво. Всеки гледа да купи с максимално малко възможно най-много и поради тази причина нещата се блокират.





Тема Re:нови [re: FileO99]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано03.07.07 22:47



Да купи ?
"С възможно най-малко най-много"

Е, кой човек ще се съгласи на това предложение ?







Тема Re:нови [re: Лъчeзapa_]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано03.07.07 23:17



Не ме разбра - имах предвид да купи с външен вид, обноски, интелект и култура.






Тема Re:нови [re: FileO99]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано03.07.07 23:23



Е, добре де, но все пак 'да купиш с най-малко обноски и култура - най-много обноски и култура' ? Как ще стане това ?







Тема Re:нови [re: Лъчeзapa_]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано03.07.07 23:30



За съжаление отново не ме разбираш - имам предвид това което представлява мъжът КОМПЛЕКСНО като външен вид, култура, обноски и това което представлява жената КОМПЛЕКСНО като външен вид, култура, обноски. Всеки нискокултурен грозник гледа да купи класна дама, което по правило никога не се получава. Всяка нискокултурна мърла гледа да забие красавец или богаташ, което много рядко става. Класните хора се намират един друг и се получават стабилни връзки на принципът на еквивалетността и симетрията в отношенията. Хората без класа непрекъснато негодуват от своето положение и търсят причините в другите или имат връзки и остават недоловни от тях като си правят взаимно номера. Когато някои мъж без класа вземе та я добие по някакъв начин той направо ебава майката на всички жени около себе си. Казано е "пази боже сляпо да прогледа".







Тема акъл всички имаменови [re: ^Feniksl^]  
Автор TRlNlTY (fighter)
Публикувано04.07.07 09:17



въпреки, че то по-скоро е хитрост това, за което говориш

само че някои имаме и скрупули





Тема Re: "Секса върти света"нови [re: ^Feniksl^]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано04.07.07 11:39



Влюбват се точно в някоя бясна кучка

..познавам един такъв единствената, в която беше влюбен се чукаше освен с него.. Бог знае с още колко..

Вторият е доста по-опасен щото има опция влюбване тамВсе пак в нет-а стоят по-малко по друг начин нещата...това да преспиш с някой след първите 5 мин. чат почти не се случва..там си трябва ала-бала..приказки..сприятеляване..

Има приятелство м/у мъж и жена, кой каза, че няма



Тема Re: ъми ...нови [re: Talibe Juju]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано04.07.07 11:53



..това си абсолютно вярно..само че в повечето случай се получава така, че не ебът, а само говорят за това, колко им се искаВ крайна сметка..многото работа по курортите те скапва от всякъде и в един момент не ти е до нищо друго освен до възглавницата...



Тема Re: "Секса върти света"нови [re: Zaibne]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано04.07.07 12:49



Именно-точно в такива се влюбва първият типаж-защо ли, сигурно защото това е идеалът им за жена-знам ли. Първият е ясен и не го крие, докато
Вторият-да, и аз така го охарактеризирах и точно това му казах-какво става, ако някоя се влюби - не отговори, а видът му беше точно голямата заблуда-един такъв ЕнтеУектуалец с очилца-леле като си отвори устата да разказва.....

Тиха и дъъълбока водица.

Аз съм на същото мнение, но на такова са способни само порастналите мЪже и жени принципно.



Тема Re: акъл всички имаменови [re: TRlNlTY]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано04.07.07 12:55



ми не всички или по-точно не с правилната насоченост-забелязала ли си колко теоретици има, които на практика не стават за нищо-ще наречеш ли такъв-умен човек? Интелектът се определя като способност за адаптация и действие към средата, иначе на теория-умници колкото искаш. Колкото до скрупулите-да, права си, това е една от главните разлики, но не единствената-има още доста определящи фактори.





Тема Re: "Секса върти света"нови [re: ^Feniksl^]  
Автор Epлиk ( BaltAvar)
Публикувано04.07.07 13:04



феникс е влязла в размножителен период





Тема Re: "Секса върти света"нови [re: Epлиk]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано04.07.07 13:17




Не бре, напротив, сега съм в семеен период.



Тема е все пак ...нови [re: Zaibne]  
Автор Talibe Juju (неандерталь)
Публикувано04.07.07 13:55



... за дъ тръгне летото некОй дъ бачка у маймунарник, катО Булгаристанския требе дъ има неква мОтивация

... у случея тя се нарича сексуална



Тема Re: е все пак ...(ЖЕНИТЕ ДА НЕ ЧЕТАТ!!!)нови [re: Talibe Juju]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано04.07.07 16:46



... за дъ тръгне летото некОй дъ бачка у маймунарник, катО Булгаристанския требе дъ има неква мОтивация ... у случея тя се нарича сексуална

По-добре да краде и да ебе.






Тема Re: "Секса върти света"нови [re: ^Feniksl^]  
Автор secret_19 (упорита)
Публикувано05.07.07 03:18



еми кво да ти кажа на такива им викам чао по бързата процедура, един ритник и сме готови. живота е такъв и всеки сам избира с кой да е. жалкото е че добрите момчета попадат на курви(сори за израза ама е истина), добрите момичета пък на безмозъчни мамини синчета дето се мислят за кой съм аз, как ще ми откаже някоя? споко просто светът е такъв , не може да гледаш пияния си баща да бие майката ти(примерно) и после да не мразиш мъжете или майка ти да си има любовници всякви и да не мразиш жените, просто стана прекално трудно, не виждам смисъл обаче да съдим. всичко си има причина, но не ме интересува всъщност да се намират там и да си правят бройките и да пируват какви прасета са. сорка ако е прозвучало крайно, но това ми е мнението.

o4akvai vsi4ko ot vsi4ki daje i ot sebe si


Тема разбира се, дървени философинови [re: ^Feniksl^]  
Автор TRlNlTY (fighter)
Публикувано05.07.07 09:45



колкото искаш,
но това не означава, че няма умни хора,
които просто още не са реализирали идеите си
или пък нямат възможността да го направят - не и в тази страна
или не и в този живот





Тема Re: ъми ...нови [re: Zaibne]  
Автор KPVT (marksman)
Публикувано05.07.07 18:52





Никога не пропускам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.