Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:20 25.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: е все пак ...(ЖЕНИТЕ ДА НЕ ЧЕТАТ!!!)нови [re: Talibe Juju]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано04.07.07 16:46



... за дъ тръгне летото некОй дъ бачка у маймунарник, катО Булгаристанския требе дъ има неква мОтивация ... у случея тя се нарича сексуална

По-добре да краде и да ебе.






Тема Re: "Секса върти света"нови [re: ^Feniksl^]  
Автор secret_19 (упорита)
Публикувано05.07.07 03:18



еми кво да ти кажа на такива им викам чао по бързата процедура, един ритник и сме готови. живота е такъв и всеки сам избира с кой да е. жалкото е че добрите момчета попадат на курви(сори за израза ама е истина), добрите момичета пък на безмозъчни мамини синчета дето се мислят за кой съм аз, как ще ми откаже някоя? споко просто светът е такъв , не може да гледаш пияния си баща да бие майката ти(примерно) и после да не мразиш мъжете или майка ти да си има любовници всякви и да не мразиш жените, просто стана прекално трудно, не виждам смисъл обаче да съдим. всичко си има причина, но не ме интересува всъщност да се намират там и да си правят бройките и да пируват какви прасета са. сорка ако е прозвучало крайно, но това ми е мнението.

o4akvai vsi4ko ot vsi4ki daje i ot sebe si


Тема разбира се, дървени философинови [re: ^Feniksl^]  
Автор TRlNlTY (fighter)
Публикувано05.07.07 09:45



колкото искаш,
но това не означава, че няма умни хора,
които просто още не са реализирали идеите си
или пък нямат възможността да го направят - не и в тази страна
или не и в този живот





Тема Re: ъми ...нови [re: Zaibne]  
Автор KPVT (marksman)
Публикувано05.07.07 18:52





Никога не пропускам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.