Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 23.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: FileO99]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано03.07.07 23:23



Е, добре де, но все пак 'да купиш с най-малко обноски и култура - най-много обноски и култура' ? Как ще стане това ?







Тема Re:нови [re: Лъчeзapa_]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано03.07.07 23:30



За съжаление отново не ме разбираш - имам предвид това което представлява мъжът КОМПЛЕКСНО като външен вид, култура, обноски и това което представлява жената КОМПЛЕКСНО като външен вид, култура, обноски. Всеки нискокултурен грозник гледа да купи класна дама, което по правило никога не се получава. Всяка нискокултурна мърла гледа да забие красавец или богаташ, което много рядко става. Класните хора се намират един друг и се получават стабилни връзки на принципът на еквивалетността и симетрията в отношенията. Хората без класа непрекъснато негодуват от своето положение и търсят причините в другите или имат връзки и остават недоловни от тях като си правят взаимно номера. Когато някои мъж без класа вземе та я добие по някакъв начин той направо ебава майката на всички жени около себе си. Казано е "пази боже сляпо да прогледа".







Тема акъл всички имаменови [re: ^Feniksl^]  
Автор TRlNlTY (fighter)
Публикувано04.07.07 09:17



въпреки, че то по-скоро е хитрост това, за което говориш

само че някои имаме и скрупули





Тема Re: "Секса върти света"нови [re: ^Feniksl^]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано04.07.07 11:39



Влюбват се точно в някоя бясна кучка

..познавам един такъв единствената, в която беше влюбен се чукаше освен с него.. Бог знае с още колко..

Вторият е доста по-опасен щото има опция влюбване тамВсе пак в нет-а стоят по-малко по друг начин нещата...това да преспиш с някой след първите 5 мин. чат почти не се случва..там си трябва ала-бала..приказки..сприятеляване..

Има приятелство м/у мъж и жена, кой каза, че няма



Тема Re: ъми ...нови [re: Talibe Juju]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано04.07.07 11:53



..това си абсолютно вярно..само че в повечето случай се получава така, че не ебът, а само говорят за това, колко им се искаВ крайна сметка..многото работа по курортите те скапва от всякъде и в един момент не ти е до нищо друго освен до възглавницата...



Тема Re: "Секса върти света"нови [re: Zaibne]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано04.07.07 12:49



Именно-точно в такива се влюбва първият типаж-защо ли, сигурно защото това е идеалът им за жена-знам ли. Първият е ясен и не го крие, докато
Вторият-да, и аз така го охарактеризирах и точно това му казах-какво става, ако някоя се влюби - не отговори, а видът му беше точно голямата заблуда-един такъв ЕнтеУектуалец с очилца-леле като си отвори устата да разказва.....

Тиха и дъъълбока водица.

Аз съм на същото мнение, но на такова са способни само порастналите мЪже и жени принципно.



Тема Re: акъл всички имаменови [re: TRlNlTY]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано04.07.07 12:55



ми не всички или по-точно не с правилната насоченост-забелязала ли си колко теоретици има, които на практика не стават за нищо-ще наречеш ли такъв-умен човек? Интелектът се определя като способност за адаптация и действие към средата, иначе на теория-умници колкото искаш. Колкото до скрупулите-да, права си, това е една от главните разлики, но не единствената-има още доста определящи фактори.





Тема Re: "Секса върти света"нови [re: ^Feniksl^]  
Автор Epлиk ( BaltAvar)
Публикувано04.07.07 13:04



феникс е влязла в размножителен период





Тема Re: "Секса върти света"нови [re: Epлиk]  
Автор ^Feniksl^ ()
Публикувано04.07.07 13:17




Не бре, напротив, сега съм в семеен период.



Тема е все пак ...нови [re: Zaibne]  
Автор Talibe Juju (неандерталь)
Публикувано04.07.07 13:55



... за дъ тръгне летото некОй дъ бачка у маймунарник, катО Булгаристанския требе дъ има неква мОтивация

... у случея тя се нарича сексуална




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.