Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:43 02.07.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема общуваненови  
Автор jorj (непознат )
Публикувано27.06.07 17:53



трябва ли да се нагаждаш според вижданията на момичето което искаш да свалиш... тоест да се представяш в подходящата светлина или въобще не трябва да те интересува какво мисли тя за теб?



Тема Re: общуваненови [re: jorj]  
Автор Fry ()
Публикувано27.06.07 18:11



Случаи от небето до земята, ако тя е наясно с това какви са вижданията и, може да опиташ. Ама по-скоро едно разправя пък други са вижданията и (или пък се поддават на бърза промяна в зависимост от моментното и настроение. И освен това идеята не е да се представиш в идеална светлина, а да има джиджи-биджи. Но пък ако има някакви принципи е хубаво да се съобразяваш с тях.

Е, сега по-лесно ли ти е?



Тема Re: общуваненови [re: Fry]  
Автор jorj (непознат )
Публикувано27.06.07 18:17



по ясно... не :) по сложно... да :)



Тема Re: общуваненови [re: jorj]  
Автор jorj (непознат )
Публикувано27.06.07 18:54



дали много от връзките не са успявали заради това че просто не му е било времето да се случи? Въобще кой е върховният фактор който влияе върху това да се съберат двама или не?

предполагам че никой няма добър отговор



Тема Re: общуване-я да ми обяснишнови [re: Fry]  
Автор out of touch (:()
Публикувано27.06.07 18:57



кво трябва да значи"джиджи-биджи"?


нещо не съм много наясно с това





Тема жоре,кво да ти кажа,бате...нови [re: jorj]  
Автор out of touch (:()
Публикувано27.06.07 19:07



кой е върховният фактор който влияе върху това да се съберат двама или не?-ми не мисля че има един върховен фактор,то зависи от много неща.

дали много от връзките не са успявали заради това че просто не му е било времето да се случи?-еми това е със сигурност доста удобно оправдание-няма да се получи,щото не му е дошло времето.друг е въпроса,дали това е най-важното-връзката?ти как мислиш,герге?



Тема Re: общуваненови [re: jorj]  
Автор Fry ()
Публикувано27.06.07 19:17



Има различни причини, аз много обичам да обобщавам но тук не мога. Със сигурност ако някое момиче ти каже че връзката не е успяла, защото не му е било времето, това не е така. Има си друга причина





Тема Re: общуваненови [re: Fry]  
Автор jorj (непознат )
Публикувано27.06.07 19:35



fry,out of tuch... все въпроси ми идват в главата :)
fry, значи лъже за да не нарани?! Я кажете колко необходимо условие е ако обичаш някого много да искаш да си с него възможно най дълго време, всяка минута не, всяка възможна секунда повече?


out of touch, без връзка е просто консумация, така мисля...

Редактирано от jorj на 27.06.07 19:36.



Тема Re: общуваненови [re: jorj]  
Автор Ceляндypa (гаден шоп)
Публикувано27.06.07 19:46



Да бе, да! Я че се праим на маймуна зарад нек'ва си уруспия! Да ставам за смех зарад едното ебане? Моля? А бе момче, ти акъл у главата имаш ли, бе?!

Ей, само да та фана и ш'та смачкам, да знайш!


Тема акО иСкаш дъ е бройкаш ...нови [re: jorj]  
Автор Шakъ Cyльo (неандерталь)
Публикувано27.06.07 20:07



... се нагаждаш спрямО тОва детъ тя иСка

... акО иСкаш лубоф играеш себе си




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.