Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 25.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Може ли...  
Автор Gregory (глупак)
Публикувано17.06.07 01:50



Някой от ннай-активните списвачи на теми тук, правят страшно смешни правописни грешки, които определено показват И доказват различни неща. Извинявам се, ама, да попитам женското население - ще се влюбите ли в мъш, който ви е написал, че поне е интелект.. ако не е паралия... ще ви... помага за прахосмокачката? нека ви смочат, живи, здрави да сте сички!

И да не цитирам още, че ще са наомукритьи от...

Тhere's no prescription for me

Тема Re: Може ли...нови [re: Gregory]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано17.06.07 08:13



Ако съм жена, никога няма да се влюбя в такъв мъш

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Може ли...нови [re: Gregory]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано17.06.07 08:24



Ти наистина ли си глупак та си мислиш че жените се влюбват в педанти.
Жените глупчо, могат и прощават много от мъжките ни недостатъци и търсят в нас малко простички неща, които ние и така не можем да им дадем... та те и това ни прощават...едно силно и вярно мъжко рамо и две разбиращи очи струват в жените колкото милиони правописци като теб

а да не ти говоря за мъжете с развито чувство за хумор и ценителите на женските качества, които правят жената пред него единствената на света, принцесата на неговия живот...че ме ядосваш ти...и представа си нямаш каква е ответната награда от жената на такъв мъж....такъв мъж се въъзнася извън синовете човешки...
Нищо не разбираш от жени, мълчи си и не ги предизвиквай че могат да бъдат и зли и люти, защото те умеят силно да обичат и мразят...няма на света по голамя омраза и обич от жеската...пази се, послушай ме

Че кой друг, ако не ние!

Тема Ах,нови [re: ПЪTниk]  
Автор steffani (Чисто,благодаря)
Публикувано17.06.07 08:48



как хубаво говориш!:) Току да си помисля, че разбираш от жени:)
А кому е нужно? Да разбира.
Онези, дето от поезия разбират, се пишат критици.
Другите, дето те карат да тръпнеш, са си просто поети.
Не аналитици.

"Не, нямам друго съкровище - само чувства за убиване."


Тема Re: Може ли...нови [re: Gregory]  
Автор steffani (Чисто,благодаря)
Публикувано17.06.07 08:55



Той може и да е неистов олигофрен в очите на всички, но една да го гледа с тая, недостижима и необяснима за аналитичния ум, нежност, която те потриса.
Т.е. няма "съръвшен/-а" изобщо. Може да е такъв за нея. Или него.
Танто за кукуригу:)

За да бъда честна, все пак, добър въпрос повдигаш. Дразни.
Хубава дрешка, отлична кройка, ма... смачкана.
Когато някой пише достатъчно грамотно и твърди, че е на 19, нещо почва да ме съмнява:))) Ей до там ме докара опитът в чата:)
По мои прогнози, скоро грамотността ще остане екзотично течение.
Няма да има фенове, поради липса на база са сравнение:)

"Не, нямам друго съкровище - само чувства за убиване."


Тема Re: Може ли...нови [re: ПЪTниk]  
Автор fantomche ()
Публикувано17.06.07 10:31




Мъжете виждат в нас тези ни качества, които успеят да провокират.
За другите / люти и зли/ може никога да не научат.

Ти разбираш ли колко си прав за "простичките неща"? И защо е толкова трудно, да бъдат осъзнати?



Тема чи ...нови [re: Gregory]  
Автор cъp Oли Гoфpън (непрОстатъ)
Публикувано17.06.07 11:49



... инетелуектъ к'вО общО имъ с правОписъ брЯ?

... ти мОе си институциОнализиран кОн с капаци научил се нъ четиво и писмО спрямО изискваниятъ нъ държавния апаратъ налОжил се нъ общественО-стадния кОнгломератъ ... нО тОва нема дъ ти дОкара светли бъднини и пари ... напрОтив шъ си пОредното заблудено прОизводно плащащо обядъ нъ тия детО тъ управляватъ ... и именнО тиъ детО тъ управляватъ не им е у ред правОписа, нО те съ си наяснО чи с негО не се управлява

... и жените търсятъ мангизи ... едните отчаянО и пОказно ... другите съсредОточено и прикритО ... имъ и трети детО си иматъ пари ... те обаче не търсятъ мъж с правОпис и прахОсмукчакъ ... освен акО не гО наематъ в счетОводниъ гараж дъ пише пО цял ден и дъ чисти



Тема Re: Ах,нови [re: steffani]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано17.06.07 11:53



Точно така


От товаа което написах до тук трябва да се разбира че мога да пиша за разбиранията си за жените, а не че разбирам от жени, така е.
За мен жените винаги ще си останат непредвидими и необятни, непотдаващи се на анализ и логика и винаги прями и искрени в действитята си, независимо че самите те си противоречат във времето.
Относно сигнатурата ти, мнението ми за нея е че не трябва да убиваме чувствата си, защото те ще ни показват какво поведение да излъчваме в конкретните случаи, а да ги контролираме и владеем с безразличие.
Защото подходящото поведение ще запази отвън това което е вътре в нас-любовта.

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Може ли...нови [re: fantomche]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано17.06.07 11:57



Не е много лесно мъж да провокира жена в желано от него нещо, доста е сложничко. А и никой не ни възпитава на такова нещо, не се учи в училищата, не се говори за него в семейството.
И затова и ценностната ни система запада, живота ни става по самотен и тежък, а може би това води до Освобождение...не знам и аз съм объркан като всички нас.



Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Може ли...нови [re: Gregory]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано17.06.07 11:58



Лично аз не бих се влюбила в някой, който ще ми помага с прахосмОкачката

...какво подяволите е товаНе ме кефят неграмотни хора, не се изисква кой знае какво, за да пишеш грамотно..или поне сносно..без груби грешки от сорта на "мъш"Но тук все пак е форум..влиза кой ли не..не са толкова стоги рамките, но когато бъдещ съдия ми пише "зделка" и "убочение", тогава вече е страшно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.