Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:10 22.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Може ли...  
Автор Gregory (глупак)
Публикувано17.06.07 01:50



Някой от ннай-активните списвачи на теми тук, правят страшно смешни правописни грешки, които определено показват И доказват различни неща. Извинявам се, ама, да попитам женското население - ще се влюбите ли в мъш, който ви е написал, че поне е интелект.. ако не е паралия... ще ви... помага за прахосмокачката? нека ви смочат, живи, здрави да сте сички!

И да не цитирам още, че ще са наомукритьи от...

Тhere's no prescription for me

Тема Re: Може ли...нови [re: Gregory]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано17.06.07 08:13



Ако съм жена, никога няма да се влюбя в такъв мъш

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Може ли...нови [re: Gregory]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано17.06.07 08:24



Ти наистина ли си глупак та си мислиш че жените се влюбват в педанти.
Жените глупчо, могат и прощават много от мъжките ни недостатъци и търсят в нас малко простички неща, които ние и така не можем да им дадем... та те и това ни прощават...едно силно и вярно мъжко рамо и две разбиращи очи струват в жените колкото милиони правописци като теб

а да не ти говоря за мъжете с развито чувство за хумор и ценителите на женските качества, които правят жената пред него единствената на света, принцесата на неговия живот...че ме ядосваш ти...и представа си нямаш каква е ответната награда от жената на такъв мъж....такъв мъж се въъзнася извън синовете човешки...
Нищо не разбираш от жени, мълчи си и не ги предизвиквай че могат да бъдат и зли и люти, защото те умеят силно да обичат и мразят...няма на света по голамя омраза и обич от жеската...пази се, послушай ме

Че кой друг, ако не ние!

Тема Ах,нови [re: ПЪTниk]  
Автор steffani (Чисто,благодаря)
Публикувано17.06.07 08:48



как хубаво говориш!:) Току да си помисля, че разбираш от жени:)
А кому е нужно? Да разбира.
Онези, дето от поезия разбират, се пишат критици.
Другите, дето те карат да тръпнеш, са си просто поети.
Не аналитици.

"Не, нямам друго съкровище - само чувства за убиване."


Тема Re: Може ли...нови [re: Gregory]  
Автор steffani (Чисто,благодаря)
Публикувано17.06.07 08:55



Той може и да е неистов олигофрен в очите на всички, но една да го гледа с тая, недостижима и необяснима за аналитичния ум, нежност, която те потриса.
Т.е. няма "съръвшен/-а" изобщо. Може да е такъв за нея. Или него.
Танто за кукуригу:)

За да бъда честна, все пак, добър въпрос повдигаш. Дразни.
Хубава дрешка, отлична кройка, ма... смачкана.
Когато някой пише достатъчно грамотно и твърди, че е на 19, нещо почва да ме съмнява:))) Ей до там ме докара опитът в чата:)
По мои прогнози, скоро грамотността ще остане екзотично течение.
Няма да има фенове, поради липса на база са сравнение:)

"Не, нямам друго съкровище - само чувства за убиване."


Тема Re: Може ли...нови [re: ПЪTниk]  
Автор fantomche ()
Публикувано17.06.07 10:31




Мъжете виждат в нас тези ни качества, които успеят да провокират.
За другите / люти и зли/ може никога да не научат.

Ти разбираш ли колко си прав за "простичките неща"? И защо е толкова трудно, да бъдат осъзнати?



Тема чи ...нови [re: Gregory]  
Автор cъp Oли Гoфpън (непрОстатъ)
Публикувано17.06.07 11:49



... инетелуектъ к'вО общО имъ с правОписъ брЯ?

... ти мОе си институциОнализиран кОн с капаци научил се нъ четиво и писмО спрямО изискваниятъ нъ държавния апаратъ налОжил се нъ общественО-стадния кОнгломератъ ... нО тОва нема дъ ти дОкара светли бъднини и пари ... напрОтив шъ си пОредното заблудено прОизводно плащащо обядъ нъ тия детО тъ управляватъ ... и именнО тиъ детО тъ управляватъ не им е у ред правОписа, нО те съ си наяснО чи с негО не се управлява

... и жените търсятъ мангизи ... едните отчаянО и пОказно ... другите съсредОточено и прикритО ... имъ и трети детО си иматъ пари ... те обаче не търсятъ мъж с правОпис и прахОсмукчакъ ... освен акО не гО наематъ в счетОводниъ гараж дъ пише пО цял ден и дъ чисти



Тема Re: Ах,нови [re: steffani]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано17.06.07 11:53



Точно така


От товаа което написах до тук трябва да се разбира че мога да пиша за разбиранията си за жените, а не че разбирам от жени, така е.
За мен жените винаги ще си останат непредвидими и необятни, непотдаващи се на анализ и логика и винаги прями и искрени в действитята си, независимо че самите те си противоречат във времето.
Относно сигнатурата ти, мнението ми за нея е че не трябва да убиваме чувствата си, защото те ще ни показват какво поведение да излъчваме в конкретните случаи, а да ги контролираме и владеем с безразличие.
Защото подходящото поведение ще запази отвън това което е вътре в нас-любовта.

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Може ли...нови [re: fantomche]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано17.06.07 11:57



Не е много лесно мъж да провокира жена в желано от него нещо, доста е сложничко. А и никой не ни възпитава на такова нещо, не се учи в училищата, не се говори за него в семейството.
И затова и ценностната ни система запада, живота ни става по самотен и тежък, а може би това води до Освобождение...не знам и аз съм объркан като всички нас.



Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Може ли...нови [re: Gregory]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано17.06.07 11:58



Лично аз не бих се влюбила в някой, който ще ми помага с прахосмОкачката

...какво подяволите е товаНе ме кефят неграмотни хора, не се изисква кой знае какво, за да пишеш грамотно..или поне сносно..без груби грешки от сорта на "мъш"Но тук все пак е форум..влиза кой ли не..не са толкова стоги рамките, но когато бъдещ съдия ми пише "зделка" и "убочение", тогава вече е страшно.



Тема е па и ти ся ...нови [re: Zaibne]  
Автор cъp Oли Гoфpън (непрОстатъ)
Публикувано17.06.07 12:02



... пОвечето ф парламентъ не знаятъ как да пишатъ

... затуй вкарватъ пО некОй склерОзирал стар пОет и гО каратъ дъ пише

... ъ съдия се става с фръзки ... не съ правОпис



Тема Re: чи ...нови [re: cъp Oли Гoфpън]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано17.06.07 12:05



Не мисля, че е така...тия, които и името си не могат да напишат са дребни риби, тези които дърпат конците са изключително интелигентни и начетени хора..
Тъпака си е тъпак..освен да изпълнява друго не му се отдава.





Тема Re: е па и ти ся ...нови [re: cъp Oли Гoфpън]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано17.06.07 12:10



Това ще се промени скоро, вервай ми





Тема е чи ...нови [re: Zaibne]  
Автор cъp Oли Гoфpън (непрОстатъ)
Публикувано17.06.07 12:16



... кОй дърпа кОнците?



... нима си мислиш чи за дъ манипулираш еднО стадО ти требе правОпис? ... требе ти дар слОво и нещО съвсем важнО ... дъ опрОстяваш не дъ задълбаваш

... кОлкото дО дърпащите кОнците всичкО детъ иматъ над среднО образОвание си е купенО

... нали Марин изпрати олигОфрените си в Търново преди ... при Петканов и Борис Велечев дъ ги правятъ юристи ... пОвечто ут тях бяха завършили спОртно или никвО среднО ... тъй чи за к'вО гОворим ся? ... властъ се купува с мангизи не с правОпис ... ъ дърпатъ кОнците тиъ детъ успяватъ дъ всяватъ страх и пОдчинение



Тема Re: Може ли...нови [re: Zaibne]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано17.06.07 12:21



Мисля че го прави нарочно, провокира...или е някакво хлапе



Че кой друг, ако не ние!

Тема глупОсти нъ търкалетъ ...нови [re: Zaibne]  
Автор cъp Oли Гoфpън (непрОстатъ)
Публикувано17.06.07 12:23



... г-н Никой съдия никОга нямъ дъ стани ... дОри дъ стани пО некъв начин шъ се занимава с цигански свади самО





Тема пО скОро ...нови [re: ПЪTниk]  
Автор cъp Oли Гoфpън (непрОстатъ)
Публикувано17.06.07 12:25



... се надсмива нъ себе си





Тема Re: е чи ...нови [re: cъp Oли Гoфpън]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано17.06.07 12:28



..за да манипулираш ти трябва акъл, трябва да си умен човек, трябва да познаваш природата на стадото, не мисля, че някой тъпан от спортоното(просто пример, не че всички са тъпани там) въобще се е замислял над това..
Не казвам, че правописа е гаранция ..за мен е въпрос на самоуважение..
Да не мислиш, че по времето на бай ти Живков, той е бил черешката на сладоледа...с неговото..."таз година проводници..до година полупроводници"

...над него са стояли..милиярдери..елита..интелектуалците...ест на Русия..



Тема Re: глупОсти нъ търкалетъ ...нови [re: cъp Oли Гoфpън]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано17.06.07 12:32



Вече не е така...за огромна моя радост..кадърните хора в Бг. имат все повече и повече шанс да станат нещо, не благодарение на някой, а едиснтвено заради личните си качества и заради това, че са добри професионалисти


Не говоря глупости...това се случва пред очите ми...за което съм мн. радостна



Тема Re: глупОсти нъ търкалетъ ...нови [re: Zaibne]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано17.06.07 13:25



Вярно бе, не бях забелязал, виж ти , корупцията изведнъж изчезнала от висшите етажи на властта


глупОсти нъ търкалетъ ...

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: глупОсти нъ търкалетъ ...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано17.06.07 13:38



..не е изчезнала, много ясно...не помня да съм казала подобно нещо...корупцията ще я има винаги...има я в мн. по-развити страни..а какво остава за Бг...
Тука говорихме за назначаване по шуро-баджанашката система

Редактирано от Zaibne на 17.06.07 13:39.



Тема ти май не чаткисваш ...нови [re: Zaibne]  
Автор cъp Oли Гoфpън (непрОстатъ)
Публикувано17.06.07 17:18



... азъ ти казах чи твоя Драган или Петкан шъ е добър съдия нъ бракоразводни и дежбчийкски дела

... нО никОга нема дъ бъде дОпуснатъ дО съществените дела ... там къдетО дОста пари се въртят



Тема е па и ти ся ...нови [re: Zaibne]  
Автор cъp Oли Гoфpън (непрОстатъ)
Публикувано17.06.07 17:22



... требва ти самО мангизи и преуспели рОда

... другОто всичкО си идва ут самОсебе си

... ся например един депутат ако требва реч дъ държи тОй шъ е чете и няма дъ разбира пОне 50% ут тва детО гО чете ... защотО не е нужно дъ си пишеш речите сам ... те ти ги твОрятъ ... зъ тебе е нужнО само да си депутат



Тема Re: глупОсти нъ търкалетъ ...нови [re: Zaibne]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано17.06.07 18:06



Не исках да те засегна, моля да ме извиниш.
Според мен е очевидно и елементарно че нещата в тази държава не са наред и са най- зле откакто аз помня.
Факте че интелигентните, младите хора напуснаха страната, майки, бащи , братя и сестри...и не зада се интегрираме в Европа а за да оживеем и запазим стойностното у нас.Държава на която поданиците бягат вън от нея, не ми я хвали...и изобщо опитай се безпристрастно да погледнеш и ще видиш.
Няма значение аз ти и леля ни дали се чувстват тук добре или зле...тук говорим принципно и безпристрастно.
На последно място сме в Европа в социалната сфера и икономика, на първо място по корупция, бедност и убийства, не си крий главата в пясъка.
И щом ми даваш прмер че корупцията я има в много по развити страни нека ти кажа че на мен лично корупциьята няма въобще да ми пречи ако не беше всичката тази нищета на народа на тази държава и защото в държавите които ми даваш за пример има и още неща, които ти пропусна да кажеш, пенсии, здравно обслужване , работа...въобще ясни и очевидни неща пропускаш...а шуробаджанашката система винаги е съществувала и винаги ще съществува, за нея аз въобще не говоря.
Ти стани министър-председател примерно и ми се закълни че няма да "помогнеш " на бедните си роднини...ми не си реална, никак

Че кой друг, ако не ние!



Тема Re: глупОсти нъ търкалетъ ...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано17.06.07 19:41



Не си ме засегнал

, защо си го помисли?
Така...нещата в момента се нареждат доста добре, нещата са били многоооо, многоо по-зле, от колкото в момента са.Нима не помниш, опашките пред банките..и как парите на хората..просто изчезнаха..и същите тези хора, сякаш забравиха кой им го причини и продължават да гласуват именно за него..но това е друга тема.Аз гледам безпристрастно няма, за какво да си кривя душата.....да не съм шеф на Соди-Девня..че да ми пука какво казвамПроцента на младите хора, които искат да напуснат страна става все по-малък..бума, за който говориш беше преди няколко години.В момента знаеш ли, колко македонци искат да се откажат от македоснското си гражданство и да получат Бг. такова...страшно много са, мога да ти дам и точната бройка ако желаеш...та защо някой ще иска да живее тук, ако тук е най-зле от навсякъде?..Пенсии..здравно обслужбане и тн. .....не могат да се оправят за 800 дни..както някой успя да заблуди повече от половината народ, вервай ми..и за 4-ри по 800 няма да стане.България е ограбвана с години.В момента виждам светлина в тунела и мисля, че нещата вървят към по-добро.Сигурна съм, че след 10-15 години, ще можем гордо да се наречем европейци

До това дали ще помогна или не.Ако братовчед ми е олигофрен, не, няма да му помогна.Ако видя обаче, че е кадърен, да, бих му помогнала.

Редактирано от Zaibne на 17.06.07 19:42.



Тема Re: ти май не чаткисваш ...нови [re: cъp Oли Гoфpън]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано17.06.07 19:56



Дълга тема..а мен ме мързи.Но...лошите..стават такива, не че някой ги назначава...ако ме разбираш.Щото тия, дето гледат подобни дела..от къде мислиш, че са тръгнали?...И още нещо..ти по-принцип не можеш си опредил кой ти гледа делото, въпреки, че в БГ. всичко е възможно

Абе..прав си, съгласих се



Тема Re: Може ли...нови [re: Gregory]  
Автор БapбapeлaМодератор (follow me)
Публикувано17.06.07 20:36



Може, що да не може..... доста често също пиша с грешки - кога умишлени, кога щот не гледам клавиатурата , кога щот обръщам буквите и не ми се коригира .



Любов нямам ли... нищо не съм

Тема Re: Може ли...нови [re: ПЪTниk]  
Автор БapбapeлaМодератор (follow me)
Публикувано17.06.07 20:40



точно в...десятката .... ако имаше единайстица и нея ще уцелиш.





Любов нямам ли... нищо не съм

Тема Я пак?нови [re: Gregory]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано18.06.07 10:03







Тема Re: Правописът е въпрос на ...нови [re: Gregory]  
Автор ^FenlksA^ (in love)
Публикувано18.06.07 17:44



еУементарно ниво, колкото повече грешки, толкова е по-еуементарен /изключвам умишлените гимнастики с буквите/. Ми не не мога да се влюбя в еУементарен мъЖ с прахосмУкачка в ръка с претенции на ЕнтеУектуалец и раздрънкан пасат-ноу уей.





Тема Re: Моженови [re: Gregory]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано18.06.07 20:26



всичко е според кой каквото търси





Тема Re: Може ли...нови [re: Бapбapeлa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано18.06.07 22:12



Този дори и успя да ме ядоса


Радвам се , че мненията ни по различни теми съвпадат, че имаме близки мисли.

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: глупОсти нъ търкалетъ ...нови [re: Zaibne]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано18.06.07 22:23



Добре, ще се съглася накрая с твоето виждане по въпроса...добре. Много е добре че сме на последно място в Европа по приходи на населенето, пенсии, заплати. Много е добре защото по- назад няма накъде и в момента е най- добрата переспектива да се повиши ръста на заплатите


В здравеопазването е същото, много е добре...доста възрастни хора измряха, най- слабите групи изчезнаха в отвъдното не без помощта на здравеопазването, то не беха каси то не бе рекет не бе чудо, много е добре.и тук останахме силните и здравите, много е добре.
Много е добре че вече не излизат толкова много млади хора навън от страната, защото то и не останаха толкова, колкото излязоха, това е много добре
В отношението на държавата към икономиката, социалната сфера също положението е много добре, няма как да стане по- зле, а това е много добре.
Съгласен съм с теб, много е добре.

Че кой друг, ако не ние!

Тема е тя искъ дъ кажи чи ...нови [re: ПЪTниk]  
Автор cъp Oли Гoфpън (непрОстатъ)
Публикувано18.06.07 22:27



... след 15-20 години шъ настигнем Полша

... нО Полша къде шъ е тОгава не ми се мисли



Тема Re: Моженови [re: sisita]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано18.06.07 22:57



Изчетох мненията на всички и се сетих,че преди време мъжът ми си пишеше с една девойка в един сайт за запознанства.Аз се ядосах и се регистрирах като мъж и и писах.Чатихме си и си писахме писма една седмица.Та тя ми написа "миличАк ти си Ентересен Икзимпляр,ай да се срещнем". И се чудя кой им се връзва на тези ИлИмИнтарни сАщества





Тема тъй ся ...нови [re: Pия]  
Автор cъp Oли Гoфpън (непрОстатъ)
Публикувано18.06.07 23:02



... шпекъ се дърви не нъ краснОпис ъ нъ джОлани, джуки и задни бузи





Тема Re: Моженови [re: Pия]  
Автор turseshtaO1 (намираща)
Публикувано19.06.07 00:22



Ми явно твоя Икзимпляр се е вързал...и ти май си се вързала, щом си си направила труда да се регистрираш като мъж


Не вчера. Не утре. Днес!

Тема Re: Може ли...нови [re: Gregory]  
Автор Gregory (глупак)
Публикувано19.06.07 18:25



Някой от ннай-активните списвачи на теми тук... цитирам са мене си... Не може НЯКОЙ да е с Й, защото.. са списвачи - никои го не виде... биива... нека ва смочат



Тhere's no prescription for me

Тема Re: глупОсти нъ търкалетъ ...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Gregory (глупак)
Публикувано19.06.07 18:29



Този дори и успя да ме ядоса
Радвам се , че мненията ни по различни теми съвпадат, че имаме близки мисли.

Бе да не си некъв кат Илф & Петрова??? Мненията са ти мноого глобални, но, определено ти липсват елементарни мисли. Хъх... я пак - какво чукаш и кого изчукваш, еле па - кво от тва, тенекеджиЙ - много. Глупаци - малко



Тhere's no prescription for me

Тема Re: Може ли...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Gregory (глупак)
Публикувано19.06.07 18:35



Чеки да цитирам, да нема грешки: Мисля че го прави нарочно, провокира...или е някакво хлапе

Че кой друг, ако не ние!


Тъъъй... тъй е, де! Са... Ако има в дир-а Семейство Адамс-форум... мисля, че.. бляя - къде ми картинката за бирата



Говорим си ЗА любов. Чукай тенекии разнообразно - може да хареса И на гаджето ти! На мене ми харесало... нема картинка за бира...

Тhere's no prescription for me

Тема Re: Моженови [re: Pия]  
Автор Gregory (глупак)
Публикувано19.06.07 19:03



*KISSING* по сложността на папратовия живот

, а тя.. тя...

Тhere's no prescription for me

Тема Re: Може ли...нови [re: Gregory]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано20.06.07 16:01



Аз успявам да се радвам на живота ...такъв какъвто е и затова че кой друг ако не ние, някои други не успяваме чак толкова и пак същото , че кой друг ако не ние...а ти нещо конкретно ми казваш с това че кой друг, разбира се че ние
Все ние ще сме.
За чукане на теникии не ми говори, известен професионалист съм в изчукването, с много голям опит.
Твоето мнение и така не го разбрах, за какво точно става дума, нещо елементарно, да не е глобално... че кой друг



Че кой друг, ако не ние!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.