Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:28 22.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Моженови [re: Gregory]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано18.06.07 20:26



всичко е според кой каквото търси





Тема Re: Може ли...нови [re: Бapбapeлa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано18.06.07 22:12



Този дори и успя да ме ядоса


Радвам се , че мненията ни по различни теми съвпадат, че имаме близки мисли.

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: глупОсти нъ търкалетъ ...нови [re: Zaibne]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано18.06.07 22:23



Добре, ще се съглася накрая с твоето виждане по въпроса...добре. Много е добре че сме на последно място в Европа по приходи на населенето, пенсии, заплати. Много е добре защото по- назад няма накъде и в момента е най- добрата переспектива да се повиши ръста на заплатите


В здравеопазването е същото, много е добре...доста възрастни хора измряха, най- слабите групи изчезнаха в отвъдното не без помощта на здравеопазването, то не беха каси то не бе рекет не бе чудо, много е добре.и тук останахме силните и здравите, много е добре.
Много е добре че вече не излизат толкова много млади хора навън от страната, защото то и не останаха толкова, колкото излязоха, това е много добре
В отношението на държавата към икономиката, социалната сфера също положението е много добре, няма как да стане по- зле, а това е много добре.
Съгласен съм с теб, много е добре.

Че кой друг, ако не ние!

Тема е тя искъ дъ кажи чи ...нови [re: ПЪTниk]  
Автор cъp Oли Гoфpън (непрОстатъ)
Публикувано18.06.07 22:27



... след 15-20 години шъ настигнем Полша

... нО Полша къде шъ е тОгава не ми се мисли



Тема Re: Моженови [re: sisita]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано18.06.07 22:57



Изчетох мненията на всички и се сетих,че преди време мъжът ми си пишеше с една девойка в един сайт за запознанства.Аз се ядосах и се регистрирах като мъж и и писах.Чатихме си и си писахме писма една седмица.Та тя ми написа "миличАк ти си Ентересен Икзимпляр,ай да се срещнем". И се чудя кой им се връзва на тези ИлИмИнтарни сАщества





Тема тъй ся ...нови [re: Pия]  
Автор cъp Oли Гoфpън (непрОстатъ)
Публикувано18.06.07 23:02



... шпекъ се дърви не нъ краснОпис ъ нъ джОлани, джуки и задни бузи





Тема Re: Моженови [re: Pия]  
Автор turseshtaO1 (намираща)
Публикувано19.06.07 00:22



Ми явно твоя Икзимпляр се е вързал...и ти май си се вързала, щом си си направила труда да се регистрираш като мъж


Не вчера. Не утре. Днес!

Тема Re: Може ли...нови [re: Gregory]  
Автор Gregory (глупак)
Публикувано19.06.07 18:25



Някой от ннай-активните списвачи на теми тук... цитирам са мене си... Не може НЯКОЙ да е с Й, защото.. са списвачи - никои го не виде... биива... нека ва смочат



Тhere's no prescription for me

Тема Re: глупОсти нъ търкалетъ ...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Gregory (глупак)
Публикувано19.06.07 18:29



Този дори и успя да ме ядоса
Радвам се , че мненията ни по различни теми съвпадат, че имаме близки мисли.

Бе да не си некъв кат Илф & Петрова??? Мненията са ти мноого глобални, но, определено ти липсват елементарни мисли. Хъх... я пак - какво чукаш и кого изчукваш, еле па - кво от тва, тенекеджиЙ - много. Глупаци - малко



Тhere's no prescription for me

Тема Re: Може ли...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Gregory (глупак)
Публикувано19.06.07 18:35



Чеки да цитирам, да нема грешки: Мисля че го прави нарочно, провокира...или е някакво хлапе

Че кой друг, ако не ние!


Тъъъй... тъй е, де! Са... Ако има в дир-а Семейство Адамс-форум... мисля, че.. бляя - къде ми картинката за бирата



Говорим си ЗА любов. Чукай тенекии разнообразно - може да хареса И на гаджето ти! На мене ми харесало... нема картинка за бира...

Тhere's no prescription for me


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.