Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:56 17.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: глупОсти нъ търкалетъ ...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано17.06.07 13:38



..не е изчезнала, много ясно...не помня да съм казала подобно нещо...корупцията ще я има винаги...има я в мн. по-развити страни..а какво остава за Бг...
Тука говорихме за назначаване по шуро-баджанашката система

Редактирано от Zaibne на 17.06.07 13:39.



Тема ти май не чаткисваш ...нови [re: Zaibne]  
Автор cъp Oли Гoфpън (непрОстатъ)
Публикувано17.06.07 17:18



... азъ ти казах чи твоя Драган или Петкан шъ е добър съдия нъ бракоразводни и дежбчийкски дела

... нО никОга нема дъ бъде дОпуснатъ дО съществените дела ... там къдетО дОста пари се въртят



Тема е па и ти ся ...нови [re: Zaibne]  
Автор cъp Oли Гoфpън (непрОстатъ)
Публикувано17.06.07 17:22



... требва ти самО мангизи и преуспели рОда

... другОто всичкО си идва ут самОсебе си

... ся например един депутат ако требва реч дъ държи тОй шъ е чете и няма дъ разбира пОне 50% ут тва детО гО чете ... защотО не е нужно дъ си пишеш речите сам ... те ти ги твОрятъ ... зъ тебе е нужнО само да си депутат



Тема Re: глупОсти нъ търкалетъ ...нови [re: Zaibne]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано17.06.07 18:06



Не исках да те засегна, моля да ме извиниш.
Според мен е очевидно и елементарно че нещата в тази държава не са наред и са най- зле откакто аз помня.
Факте че интелигентните, младите хора напуснаха страната, майки, бащи , братя и сестри...и не зада се интегрираме в Европа а за да оживеем и запазим стойностното у нас.Държава на която поданиците бягат вън от нея, не ми я хвали...и изобщо опитай се безпристрастно да погледнеш и ще видиш.
Няма значение аз ти и леля ни дали се чувстват тук добре или зле...тук говорим принципно и безпристрастно.
На последно място сме в Европа в социалната сфера и икономика, на първо място по корупция, бедност и убийства, не си крий главата в пясъка.
И щом ми даваш прмер че корупцията я има в много по развити страни нека ти кажа че на мен лично корупциьята няма въобще да ми пречи ако не беше всичката тази нищета на народа на тази държава и защото в държавите които ми даваш за пример има и още неща, които ти пропусна да кажеш, пенсии, здравно обслужване , работа...въобще ясни и очевидни неща пропускаш...а шуробаджанашката система винаги е съществувала и винаги ще съществува, за нея аз въобще не говоря.
Ти стани министър-председател примерно и ми се закълни че няма да "помогнеш " на бедните си роднини...ми не си реална, никак

Че кой друг, ако не ние!



Тема Re: глупОсти нъ търкалетъ ...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано17.06.07 19:41



Не си ме засегнал

, защо си го помисли?
Така...нещата в момента се нареждат доста добре, нещата са били многоооо, многоо по-зле, от колкото в момента са.Нима не помниш, опашките пред банките..и как парите на хората..просто изчезнаха..и същите тези хора, сякаш забравиха кой им го причини и продължават да гласуват именно за него..но това е друга тема.Аз гледам безпристрастно няма, за какво да си кривя душата.....да не съм шеф на Соди-Девня..че да ми пука какво казвамПроцента на младите хора, които искат да напуснат страна става все по-малък..бума, за който говориш беше преди няколко години.В момента знаеш ли, колко македонци искат да се откажат от македоснското си гражданство и да получат Бг. такова...страшно много са, мога да ти дам и точната бройка ако желаеш...та защо някой ще иска да живее тук, ако тук е най-зле от навсякъде?..Пенсии..здравно обслужбане и тн. .....не могат да се оправят за 800 дни..както някой успя да заблуди повече от половината народ, вервай ми..и за 4-ри по 800 няма да стане.България е ограбвана с години.В момента виждам светлина в тунела и мисля, че нещата вървят към по-добро.Сигурна съм, че след 10-15 години, ще можем гордо да се наречем европейци

До това дали ще помогна или не.Ако братовчед ми е олигофрен, не, няма да му помогна.Ако видя обаче, че е кадърен, да, бих му помогнала.

Редактирано от Zaibne на 17.06.07 19:42.



Тема Re: ти май не чаткисваш ...нови [re: cъp Oли Гoфpън]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано17.06.07 19:56



Дълга тема..а мен ме мързи.Но...лошите..стават такива, не че някой ги назначава...ако ме разбираш.Щото тия, дето гледат подобни дела..от къде мислиш, че са тръгнали?...И още нещо..ти по-принцип не можеш си опредил кой ти гледа делото, въпреки, че в БГ. всичко е възможно

Абе..прав си, съгласих се



Тема Re: Може ли...нови [re: Gregory]  
Автор БapбapeлaМодератор (follow me)
Публикувано17.06.07 20:36



Може, що да не може..... доста често също пиша с грешки - кога умишлени, кога щот не гледам клавиатурата , кога щот обръщам буквите и не ми се коригира .



Любов нямам ли... нищо не съм

Тема Re: Може ли...нови [re: ПЪTниk]  
Автор БapбapeлaМодератор (follow me)
Публикувано17.06.07 20:40



точно в...десятката .... ако имаше единайстица и нея ще уцелиш.





Любов нямам ли... нищо не съм

Тема Я пак?нови [re: Gregory]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано18.06.07 10:03







Тема Re: Правописът е въпрос на ...нови [re: Gregory]  
Автор ^FenlksA^ (in love)
Публикувано18.06.07 17:44



еУементарно ниво, колкото повече грешки, толкова е по-еуементарен /изключвам умишлените гимнастики с буквите/. Ми не не мога да се влюбя в еУементарен мъЖ с прахосмУкачка в ръка с претенции на ЕнтеУектуалец и раздрънкан пасат-ноу уей.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.