Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 26.04.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Разкрих тайните на митичния пл. Журналист!  
Автор tor (Пребих Гарелов)
Публикувано02.06.07 19:41



Вчера барон Тетрис ме прати да направа каско на едно БМВ 7-ца от по-старите с голямата навигация в Алианц! Без това трябваше да взема полякинята от зъболекар и отидох на тоя в Лозенец точно на пл. Журналист, където е кръговото на трамваите!
Служителката, която ме обслужваше беше крайно неадекватна-компютъра й заби около 16 пъти, въведе ми грешно ЕГН и накрая ми заяви, че тая лична карта не била моята, защото на снимката съм приличал на момченце, а сега съм коренно различен. Аз й отговорих:"Е, на момиченце ли искаш да приличам"? Постепенно започна да работи по моя въпрос, а аз бавно и сигурно да се влюбвам в нея. Беше висока около 170см, доста закръглени бедра, червена и изтощена коса, беше облечена в баналното: черна пола и черно сако, черен чорапогащник, на който имаше бримки, червени обувки и бяла риза с деколте, от което се виждаха мазните й цици и бенките по тях. Маникюрът й беше кърваво червен, набиващ се на очи, който отваряше захабените й от перилни препарати ръце и белезите от изгризаните кожички! По некадърността й в работата предположих, че произхода й е от плевенско и е завършила УНСС!
След 15 минутно цъкане по клавиатурата ми вика:
Искаш ли да пиеш едно кафе, че ще стане малко бавничко?
Аз си викам, че ще прати някоя секретарка да ми сервира кафе, докато разглеждам брошурите за лихвените проценти на потребителските кредити, а тая ми вика: "На 100 метра от нас надолу има едно хубаво заведение"

Както и да е-излезнах пред офиса, където се намираше именно площада и спирката на трамваите 2 и 18 и точно тук забелязах нещо уникално. Значи идва 2-ката и ватмана спира, слиза, вади една щанга, завира я в нещо като шахта с ламарина и я завърта. После си се качва обратно на мутрисата и продължава курса. После идва 18-ката и нейния ватман повтаря процедурата, аз стоя и гледам с "ей такива очи" големи, колкото стъклен поднос за лед в Кошарите!
Незнаех какво става, но надушвах, че съм на път да направя велико откритие! Забравих и каско и Алианц, а само стоя и запам половин час трамваите и ватманите. Накрая не издържах и питам една манекенка на около 93 години с изпъкнали вени и коксертроза, носеща около 40 литра минерална вода(аз не мога да вдигна 40 литра), защо всеки път ватманите спират и извършват зловещите движения.
Чу ми въпроса чак от 12-тия път, като за целта трябваше да преграхна от викане(даже тъпото от Алианц излезна да види що викам толкова), но отговорът, който получих просто ме потресе.
Та накратко: 2-ката продължава по кръговото и отива обратно към Орландовци, а 18-ката си пердаши нагоре през горичката към Лозенец, а ватмана с тези движения премества релсата, за да може мутрисата да хване по правилната посока!

Сигурно сега някой болен мозък ще ми каже "и кво от тва" или "що ни занимаваш с глупости"! Само, че това не са глупости, защото откритието ми ще промени живота на цяло поколение висаджии. Вече няма да се налага всяка сутрин да излизаме пред Домби, за да си местим колите, или да режем всяка седмица колчетата на тротоара, а след това от общината пак да ги слагат. Направо ще сложим и там едно такова "съоръжение" и когато сутринта в 8.00 трамвая не може да мине, защото на релсите е паркирана висаджииска S-класа, ватмана си слиза и спокойно си обръща релсите и заобикаля карето около Домби!!!



Тема Re: Разкрих тайните на митичния пл. Журналист!нови [re: tor]  
Автор MlAZMATlC (манипулатор)
Публикувано02.06.07 20:07



1.Не ми е ясно само, защо не отцепвате движението направо(като сериозни хора), вместо да се занимавате с монтиране на съоражения?

2.По-добре човек да си вземе жена от Враца, отколкото застрахователка!

Редактирано от MlAZMATlC на 02.06.07 20:24.



Тема Намерих въпросната служителканови [re: tor]  
Автор te3is (ILL Bill)
Публикувано02.06.07 20:33



Ебати манекенката-сигурно и друса щото има "Наикове"(Наик е сянка под очите на предозиралите наркомани,както на цигара не се казва цигара а ракова пръчица)
Проведох специално разследване за да открия описаната по горе манекенка и след като я намерих в елмаз , мисля че и аз съм влюбен.Казва се Катя.
Кате , ако четеш това, искам да знаеш че ако предпочетеш мен пред тор,ще те бия само в Неделя.





Тема Re: Намерих въпросната служителканови [re: te3is]  
Автор tor (Пребих Гарелов)
Публикувано02.06.07 20:37



Абсолютна манекенка, въпреки че на снимките не изглежда както трябва. Много по-секси е със скачените съдове, носеща минерална вода, докато чака трамвая. А като тръгнеш да й говориш и не чува, казва с пълно гърло "ААААА" кривата й уста става все по-крива, а като прибавим и асиметричното й лице на този фон-направо се надървям!



Тема Re: Намерих въпросната служителканови [re: tor]  
Автор te3is (ILL Bill)
Публикувано02.06.07 20:40



Кво говориш ,направо как бих и прошепнал в ухото"Удряй ме" не е истина





Тема Re: Намерих въпросната служителканови [re: te3is]  
Автор tor (Пребих Гарелов)
Публикувано02.06.07 20:43



В понеделник например може да й казваш: "извинявай, Баба" и да се правиш на разкаян за неделния побой. Хем ще се сещаш и за Фатик чрез това обръщение



Тема Re: Намерих въпросната служителканови [re: tor]  
Автор MlAZMATlC (манипулатор)
Публикувано02.06.07 20:47



Добре де а другата манекенка дето е на 93, нея кога ще я видиме?



Тема Re: Намерих въпросната служителканови [re: tor]  
Автор te3is (ILL Bill)
Публикувано02.06.07 20:48



хехехехе,дали по време на секс ще ми вика:Чакай баба да си почине ?
И ще ми трябва ли отварачка за миди , да я подготва за секс?





Тема хихихихихихихх............нови [re: tor]  
Автор *Жap-птицa* (с огнено сърце)
Публикувано02.06.07 20:56



Успя да ме разсмееш с откритието си....





Тема А бе колеганови [re: *Жap-птицa*]  
Автор te3is (ILL Bill)
Публикувано02.06.07 20:59



тая кво ти се включва постоянно????Според мене опипва почвата и ти духа с думи ,за да и вържеш,гаранция,ама гейм ли ти е?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.