Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 04.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ПОМАГАЙТЕ!Имам проблеми с тор.нови  
Автор te3is (непознат )
Публикувано07.05.07 11:35



Започнал е връзка с видна селянка, без наследства , имоти , произход или нещо за което да се хвана.Сега аз отчитам че е на 20 , че прави младежки грешки и че живота ще го очука , ама това вече не се търпи.
Не стига че докато аз се чудя как да се справя с конкуренции бизнеси да не се стига до проблеми и с всеки да се намира език, той обратното-оня ден разьбрах , че вече го наричат Лошото момче на българския бизнес.


Сега се сърди , не идва на работа и не си вдига телефона.
През тоя живот за 20 години съм вдигал точно два пъти ръка на тор.Което е постижение имайки в предвид буйния и агресивен характер, особено при употреба на наркотици и алкохол.Все се надявам че ако се ожени за Полякинята ще се кротне-вие какво мислите?
С годините все по-трудно ми става да опражнявам контрол върху него.И защо налага стила си в бизнеса с насилие и безскрупулбност???Нима не дадох всичко от себе си да го науча че не е силен този който побеждава в кръчмарски бой,а този , който може да затвори цялатъа кръчма заедно с клинтите в нея , с едно щракване на пръст.
Сега да ми домъкне няйкаква провинциалистка.Ми не издържам повече.А вече се изгражда като бизнесмен , не искам да му посягам пак.Преди години му посегнах защото хвърчеше с мощния си мерцедес със 200 по тясната улица на автокъщата, при условие , че в близост играят деца.
Вторият път беше когато след пиянски запои влезе с хората си в Яго и преби управителя-мой приятел.Тогава даже не искаха да ми кажат какво става по телефона.
И в двата случая после много съм страдал,но ако тази лщбов в кавички прерастне в нещо повече, това ще е третия път със сигурност.
Ако някой се сеща за някаквпо алтернативно решение-слушам.



Тема Re: ПОМАГАЙТЕ!Имам проблеми с тор.нови [re: te3is]  
Автор tor (белтъка)
Публикувано07.05.07 12:20



Условието да прекъсна връзка с нея е само едно-Да й се наложи забрана да влиза в София за 10 години, а в Младост за 90!

Дойде ми също едно много мръсна идея, след като без мое съгласие ме натири в гнездото на СИК-да я направим любовница на Маргина. Дали няма да е унижение да ходи с жена, която е с 1 глава по-висока от него и с 25кг по-тежка и на която съм бил шамари без абсолютно никаква причина! Тъкмо може пред жена си да я представи като "новия шеф на охраната".

Видя ли как унижих Ан-джи в Червило оная вечер. Идва и ме пита колко кила съм, а аз й отговарям-114кг.
А тя: Е не смачкваш ли гаджето си като правите секс?
- Не то гаджето ми е по-тежко от мен, като това е най-слабото ми гадже до сега!!!





Тема Re:Помагамнови [re: te3is]  
Автор supermacy ()
Публикувано07.05.07 12:47







Тема Хах!нови [re: supermacy]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано07.05.07 12:59







Тема Re: ПОМАГАЙТЕ!Имам проблеми с тор.нови [re: te3is]  
Автор мapдyk (Аз)
Публикувано07.05.07 13:28



обеси го надолу с главата




та кръвта да се премести от едната в другата глава

Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Редактирано от мapдyk на 07.05.07 13:29.



Тема аз на 20 бях по-откаченнови [re: te3is]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано07.05.07 14:49



На 20 години е съвсем нормално човек да има такива проблеми и да не е разумен в някои от постъпките си. Аз примерно на тези години вдигнах автомата по взводният си и за малко не го убих. После лежах в наказателно поделение две седмици и едвам ме измъкнаха със супер връзки. Все пак държа да подчертая, че доколкото познавам Тор той е много по-разумен и добре балансиран от мен в сравнение, с това което бях на неговите години. А колкото до личният му живот изобщо не мога и да помисля да му се бъркам и не знам какъв съвет да ти дам. Според мен пред него и пред теб стои съвсем друга опасност, за която изобщо не си давате сметка - наркотиците. Има само едно по-лошо нещо от тях и това е окултизмът...





Тема Re: аз на 20 бях по-откаченнови [re: FileO99]  
Автор *Жap-птицa* (с огнено сърце)
Публикувано07.05.07 17:24



Хм...казваш, че окултизма е по-опасен от наркотиците?!
Защо мислиш така?





Тема Re: ПОМАГАЙТЕ!Имам проблеми с тор.нови [re: te3is]  
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано08.05.07 00:02



Остави го достатъчно да си строши главата и сам ще се кротне.Иначе - "бий магаре - по магаре"

Нормално е да си поживее.Защо пък трябва да се жени насила и да хукне съвсем като изтърван в стеремежа си да бяга от "семейното гнездо".



Тема Re: ПОМАГАЙТЕ!Имам проблеми с тор.нови [re: 4erveno_nebe]  
Автор te3is (непознат )
Публикувано08.05.07 00:11



не става така
Има си норми на поведение,бизнес,положение в обществото и бтака.



Тема Re: аз на 20 бях по-откаченнови [re: FileO99]  
Автор te3is (непознат )
Публикувано08.05.07 16:48



Аз пак не отричам-всеки е бил на 20 , прави щуротии , към които на преклонна възраст се връща с насмешка.
Тук проблема е другаде.И се аз се опитвам той да бъде прекъснат в зародиш.
Чувствам се гузен,че в годините не бях по-твърд към него.Иначе тор е всичко друго , но не и разумен.Ето виж част от фактите , който и до днес ме държат в напррежение , относно развитието на тор.
Проблемите започнаха на 16-тогава му купих първата сравнително читава кола с уговорката,че лятото ще я изплаща като се включи в бизнеса.Викам си Айде,млад е,буен е-там пички,мички трябва да ходи-аз като не съм имал,той да има.И какво стана-на бул .България , с бясна скорост прегази млада майка с дете.След 200 метра,според свидетелите,тор е слезнал от спортния си мерцедес,мъртво пиян.Изгърмях сумати връзки пари време,за да го отърва със 9 месеца в поправителния дом в Казичене.И до днес ми твърди,че не той е карал колата-викаАЗ седнах зад волана и аз опрах пешкира,защото другия който караше няма как да се оправи, докато ти ще ме оправиш все някак.
на 17 той,с още хора се сби в дискотека в Слънчев бряг.След което отвлякоха
руски гражданин.Там се размина , защото доказателства нямаше-свидетелите от дискотеката,не можаха да разпознаят тор и бригадата му.
на 18 зверски побой в дискотека Домби-отново той,Хабиб арабина,и няколко боксьора от националния,след запой в червило отишли да продължат веселбата в Домби.Седнали на сепаретата,а от съседната маса дошъл човек на Сик да ги поздрави.Тор,според негови думи"малко се престарал" и вкарал една тупаница в лицето му.Започна масов бой и клане с ножове,резултатът от което беше 11 дни в кома за тор.
Бе мога да ти разправям хияди случаи,и с тая реплика"Внимавай,ще ти пресека белтъка"-ужасно,още повече че не е заплаха , а предупреждение към онези който не искат,не могат или са неблогоразумни да се подчинят.

Относно наркотиците-ние не сме наркомани,естеството на работата ни само ни е сближила с кокаина-има разлика.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.