Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 25.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Strastнови  
Автор my5r (непознат )
Публикувано01.05.07 08:12



Здравейте,

След 5 годишна връзка приятелката ми иска да ме напусне. Няма друг. Просто връзката ни тъпче на едно място. Каза , че брак нямало да помогне. Кажете какво да направя, как да напълня връзката с нови емоции и чувства. Как да спася връзката. Обичам я безумно, станала е част от мен през тия години...



Тема Re: Strastнови [re: my5r]  
Автор The Fallen Angel (The Game)
Публикувано01.05.07 09:12



Не можеш... Живей си живота. Случват се такива неща. Предполагам бързо ще си припомниш какво хубаво е било преди да се "заробиш"





Тема Re: Strastнови [re: my5r]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано01.05.07 10:43



Опитайте тройка. Дори да не помогне, няма да навреди, щом нещата са стигнали дотам. А може и да помогне, да мръдне връзката от едното място, на което тъпче. Или поне ще си опитал нещо интересно.

Между другото, може пък да не я обичаш толкова безумно, а просто да си свикнал? Навикът е втора природа. Насила хубост не става, ако ще се разделяте, не се стресирай, някъде те чака друга, още по-хубава любов.



Тема Re: Strastнови [re: Sam]  
Автор БapбapeлaМодератор (светлина)
Публикувано01.05.07 11:13



Опитайте тройка. - как можа да го напишеш изобщо....



1. сексът не е мерило за една връзка дали върви или тъпче на едно място

2. той не е казал че имат проблем в секса

3. за жена една връзка за да не върви в 99 % от случаите секса не е причината .

4. разнообразяването на секса не води до оправяне на отношения.


изобщо защо реши че секса е причината да не им върви връзката.



Тема Re: Strastнови [re: Бapбapeлa]  
Автор TeaZer (sAINT)
Публикувано01.05.07 11:28



Сакън! Изобщо секса, какво общо има с връзките





Тема Re: Strastнови [re: my5r]  
Автор galas (talantliva)
Публикувано01.05.07 11:33



За нея връзката ви се е изчерпала. Сигурно е трудно да се приеме, но се постави на нейно място, как би се чувствал ако си с някого по задължение? Предполагам няма да се удовлетворен. Помисли заслужава ли си борбата да я задържаш при това положение. За всеки има сродна душа. След като тази до теб се дърпа, значи не е твоята половинка. Успех!



Заповядайте в къща за гости Сакутски - Хисаря.

Тема Re: Strastнови [re: my5r]  
Автор БapбapeлaМодератор (светлина)
Публикувано01.05.07 11:38



тя каза ли защо мисли че връзката ви тъпче на едно място .

защо не си дадете почивка един от друг за месец примерно .



Тема Re: Strastнови [re: TeaZer]  
Автор БapбapeлaМодератор (светлина)
Публикувано01.05.07 11:41



Сакън !!! Само сексът ли е важен във връзката .

Връзка за да не върви виж при мъж може да се дължи на секса , но при жена ...... май последното нещо дето е причина е сексът



Тема Re: Strastнови [re: Бapбapeлa]  
Автор my5r (непознат )
Публикувано01.05.07 11:54



Ами едни и сащи заведения, не се виддахме с други хора, излизахем все сами...
Това може да се промени ако ми даде 2ри сшанс, не знам как да я накарам да повярва в мен отново..



Тема Знаеш ли, смятам,нови [re: my5r]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано01.05.07 13:36



че в една връзка има две страни. Не си само ти онзи, който може да "спаси" нещата. Ако тя е полагала усилия, а ти - не, и въпреки това, връзката ви е "тъпчела на едно място", тогава с право би казала, че "брак няма да помогне". Ако и двамата искате едно и също нещо, тогава ЗАЕДНО трябва да си направите отношенията страстни и интересни.
Има много "ако", но още едно такова: ако тя е била инициативната страна, през всичкото това време, а ти си отклонявал нейните идеи, тогава е напълно разбираемо да е демотивирана, и сега ти да си този, който да трябва да "тича", за да спаси положението.
Има цели наръчници за освежаване на отношенията в една двойка, но не мога да ти препоръчам нищо, защото не ми се е налагало да прибягвам до тях.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.