Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:16 27.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Каза, че избрал нея!!!нови  
Автор a|iaS (not big deal)
Публикувано01.04.07 23:16



И това доживях.

Някаква си КУЧКА да го върти на малкия си пръст, а той да подприпква след нея като верен роб... Е кажете ми - честно ли е това?! Той е тотално невъзвратимо обсебен от нея... Само за нея говори, а имам усещането, че дори когато не говори, а гледа замечтано през прозореца мисли отново за нея!!! Казва, че имала най-големите и красиви очи и го гледала... влажно!!! Ми как да го гледа - аз нали ви казвам, че е кучка Била блондинка - ква блондинка е това - албинос... с дълъг нос !!! Обичала само него... тоя па откъде е така сигурен ?! Просто го използва! И му го казах. Ужасна грешка... Каза ми да не съм споменавала повече дори името й (Есмералда!), защото цитирам: "не съм била достойна да говоря за такава всеотдайна и любяща душа" ... Разправя ми колко страстно го целувала, моля ви се ... какъв език му пускала... ... как го гледала все едно животът й е в неговите ръце, как гледала мач с него, как никога не му вдигала скандал, дори не говорела за нищо. А той и на фризьор я придружавал, даже си взел розова вратовръзка, за да е в тон е нейната "диадемка" (да, точно така - тя носи розова диадема, да й откривала "личиценцето" по принцески-това като повръщащ емотикон!)... А аз го питам неразбиращо - АЗ или ТЯ... Избра нея. Без да се замисли. В нейната компания се чувствал значим, а моята грандомания му идвала в повече Че какво значи това "грандомания" и защо точно мен ме обвинява в него така и не разбрах ... Но както и да е - аз я познавам. 100%-това кучка. А да знаете колко е ниска - той все надолу гледа... но му харесва... да гледа надолу. Даже е накупил цял гардероб с колани, каиши, камшици, наморници и всякакви подобни, защото тя не протестирала хич, даже й харесвало...

Стигнах до следния извод - Кучката винаги печели!

А само като се замисля, че АЗ му я подарих... за рождения ден
Утре ще ходя да си купя котарак - ще ги зяпам в очите, за да избера прероденият Фреди Меркюри (нали малко като котак го докарва?)... Да ми пее по цял ден:
Love of my life, don't leave me...
Миау И ще се надявам в следващ живот да имам малко повече късмет и да се преродя в псе - сигурно ще ми обръщат повече внимание, вероятно това е Раят.


Честита Цветница и имен ден на всички особено, ако се казвате Еделвайс, Теменужко, Цвятко, Перуник, Минзухар, Люляк или Индришко (мисля, че идва от Андрешко), Трендафил, Зюмбюл, Плевел, а също Боб, Грах, Фасул, Cеквой или просто ако си въобразявате, че сте едно от цветята, удостоени с честта Есмералда да полива всяка сутрин и вечер под зорките очи на ... как се казваше тоя помияр?! А даа - Загубеняк Неудачников


You are much more likely to be insane than I am.

Редактирано от a|iaS на 01.04.07 23:45.



Тема Re: Каза, че избрал нея!!!нови [re: a|iaS]  
Автор вepcaчe (demo version)
Публикувано02.04.07 00:02



Е, удря по самочувствието, но пък е по-добрия вариант





Тема Re: Каза, че избрал нея!!!нови [re: a|iaS]  
Автор scorpio_girl ()
Публикувано02.04.07 01:13



ако го обичаш истински ще искаш да е щастлив...ако ли не просто бъди по-извисена и превъзмогни омразата родена от чисто его, иначе ще погрознееш и от вън , и от вътре!

пс; ако излееш всичко по-скоро и по-бързо е по-добре за теб като човек...но не забравяй да си научи6 урока, никога не поставяи ултиматуми , никога!!!

всички търсят, само истинските намират, другото е дим !


Тема Re: Каза, че избрал нея!!!нови [re: a|iaS]  
Автор Buddha_Dhamma (член)
Публикувано02.04.07 01:18



Всички сме имали подобни случаи! Аз в такива ситуации пия на екс една ракия и си казвам: "да върви по дяволите!"



Гате гате парагате парасамгате бодхи сваха

Тема Леле,нови [re: a|iaS]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.04.07 01:33



че готиноооооо!!!!





Тема Re: Леле, [re: Bambi*]  
Автор _olo_ (odious)
Публикувано02.04.07 07:59



Рано е да се радваш

! Тя никъде не е казала, че мрази мъжете въобще, т.е. може и да има капка здрав разум момичето.

Бялото-синьото. Синьото-бялото.
Ти не изваждай от цялото!

Тема Re: Каза, че избрал нея!!!нови [re: a|iaS]  
Автор The Fallen Angel (The Game)
Публикувано02.04.07 09:25



Т'ва в кой сериал и кой епизод?





Тема Re: Каза, че избрал нея!!!нови [re: a|iaS]  
Автор TeaZer (sAINT)
Публикувано02.04.07 11:53



Дай да я кастрираме тая кучка





Тема Е кучката не е ли нещонови [re: _olo_]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.04.07 12:11



прилично на афганска хрътка, както я описва момичето!


Ама яко се вързах, отначало!
Това е достойно за публикация!



Тема Re: Каза, че избрал нея!!!нови [re: scorpio_girl]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано02.04.07 14:33



Това за ултиматумите, хм понякога, човек точно от ултиматуми има нужда, няма какво да учи правилно е постъпила.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Редактирано от Myth на 02.04.07 15:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.